Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

Pa i to što kažeš... icon_mrgreen.gif

 

Sad kad malo razmislim, da li su lezbejke bolji gitaristi od heteroseksualnih žena? To je nova tema za razmišljanje icon_da.gificon_smile.gificon_mrgreen.gif

Jesi li ikada razmishljao da doktorirash filozofiju ti bi to od shale mogao kad sam video kakvi debili to mogu ma to je zas tebe luk i voda icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li ikada razmishljao da doktorirash filozofiju ti bi to od shale mogao kad sam video kakvi debili to mogu ma to je zas tebe luk i voda
Ja sam mislio da je sposobnost da se pričaju naizgled koherentne i povezane gluposti traži kod političara icon_mrgreen.gificon_smile.gificon_wink.gif

 

mislim da sam vec dao odgovor na pitanje...druga strana ove teme ako se ne varam...
Pa nisi dao odgovor nego svoje mišljenje i inspirisao me da priupitam ljude šta misle o tome? icon_razz.gificon_da.gif

 

Elem, da li su lezbejke bolje? I da li je za pravi ženski bluz potrebno da gitaristkinja bude lezbejka, da je ostavi riba i da onda može da se bedači uz gitaru?

Da li je blues kad se dobra žena oseća loše?

I da li u tom slučaju ribe takođe mogu da iz prvog reda bacaju tange na binu?

 

icon_mrgreen.gif

Edited by Dushan S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam naziv teme naginje na sovinisticku stranu. To me je i privuklo da vidim sta piskarate. U svakom slucaju, cenim da je ono sto zblizava ljude i cini ih da se dobro osecaju, a druge ne ugrozava,pozitivno. Vidim, vi se ovde sjajno zabavljate, a ne znam koga bi vasa provaljena prica mogla da ugrozi.

Znaci, go for it!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam naziv teme naginje na sovinisticku stranu.
Pošto inače postoji mnogo žena gitarista?

 

To me je i privuklo da vidim sta piskarate. U svakom slucaju, cenim da je ono sto zblizava ljude i cini ih da se dobro osecaju, a druge ne ugrozava,pozitivno. Vidim, vi se ovde sjajno zabavljate, a ne znam koga bi vasa provaljena prica mogla da ugrozi.

Znaci, go for it!

 

Znači u jednom pasusu si uspela da se uspešno osetiš prozvanom (jer si žena a navodno ovde su žene prozvane), da osudiš sve prisutne i da budeš cinična.

Pa i to je nešto...

 

Zar ne bi bilo kreativnije od toga da si zaista pročitala šta se pisalo na temi, naročito na prvih nekoliko strana, i onda se i sama uključila sa svojim mišljenjem?

Većina muškaraca se brani od nesigurnosti tom sprdnjom na račun žena , tzv "šovinizmom", pa i na ovoj temi. Nije to strašno. Strašno je recimo što su u stvari, srbi poprilično skloni da padnu pod uticaj žene i budu manipulisani u vezama i braku, znači pravi papučići. Ali to je već off topic.

A ta priča o muškom šovinizmu ne pali, zaista icon_wink.gif Imao sam prilike da otvoreno i blisko pričam sa velikim brojem žena u životu, i sa pouzdanjem mogu reći da to kako žene kad se skupe mogu pričati o muškarcima, muškarci sa svim njihovim šovinizmima su mala deca.

 

U svakom slučaju, uključi se u priču ako imaš šta da kažeš, i dobrodošla na forum icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sviranje gitare treba imati mooda! icon_smile.gif

Meni je drug predlozio da sviram bubnjeve.....da je to kao vise zenstveniji stil!

Hm....a sta fali gitari mislim se! wallbash.gif

 

Pa i da ima ne znam koliki broj zena

da svira gitaru....opet muskarci to bolje mlate!

Njima je to u krvi! musik19.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moracu da otvorim temu sovinizam icon_smile.gif

 

Inace sto se tice gay devojaka, ne verujem da su bolje... stvar je u polu sviraca ne partnera... Mislim da je onaj clanak dobro opisao zasto je malo gitaristkinja... s druge strane ima mnogo devojaka koje sviraju iskljucivo akustaru, znate ono tipa da prati sebe dok peva neku baladicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sviranje gitare treba imati mooda! 

Meni je drug predlozio da sviram bubnjeve.....da je to kao vise zenstveniji stil!

Hm....a sta fali gitari mislim se! 

 

Pa i da ima ne znam koliki broj zena

da svira gitaru....opet muskarci to bolje mlate!

Njima je to u krvi! 

Polako, polako... Optužiće te da si muški šovinista icon_smile.gificon_wink.gif

 

Moracu da otvorim temu sovinizam
icon_da.gif Realno.

 

Slazem se, Dejan Cukic i Momcilo Bajagic su glavne predstavnice!
icon_smile.gif A Bora Čorba? mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...