Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Hah.. dobro.. astralna projekcija. Recite mi zasto se neki lose igraju njom, pa se tako zapute u vecna lovista i nikada ne vrate?

 

Da li astralnom projekcijom covek moze da vidi i svoju proslost *jer verujem da postoji* i da li je astralna projekcija slicna regresiji ?

 

u kom stanju se nalazi mozak tokom pokusaja astralne projekcije? musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto vam nisam odmah ispricala ono sto sam dozivela? To je u stvari i razlog zbog kog s vremena na vreme zavirim na ovaj sajt, pa sam konacno odlucila i da se uclanim

 

Kada sam imala sedam godina, svakako nisam imala nikakvu svest o bogu niti svim ostalim zavrzlamama koje u sustini ljudima predstavljaju ili tabu ili gubljenje vremena na irealne, prazne price.

Tacnije... u vrticu su me zapitkivali da li verujem u andjele.. I KAO da su znali da sam pred takvim pitanjem sam djavo, pa mi se prosto predaju da ih slistim od batina. Malo je cudno jer sam inace jako introvertna... osoba. Jos cudnije mi je : odkud detetu takav bes kada me u kuci nisu ucili ni za ni protiv religije.

 

Desi se moj sedmi rodjendan... bila sam u selu... htela da skocim sa neke traktorske prikolice i.... i... posto nikada ni nisam nosila ta sranja zvana suknje i haljine * bila sam vise musko* zakaci mi se halljina na ekser, a ja padnem pravo na glavu.

 

Interesantno je da se moj film odmah nastavlja... kao ustajem... pokusavam da se ocistim od prasine.. .ali STA! GDE JE MOJE TELO! NEMAM NI RUEK.... i onda se osvrnem .. a svuda oko mene ljudi u crnom. U stvari u crnim odorama, koje sam kasnije skontala da su slicne odorama na ikonama.. ili odori sv. Petke samo bez onog ljubicastog sranja sa krstovima na grudima. Imali su kapuljace ili tako nesto, siroke rukave.. i svi su cutali. Kada sam pala bio je sumrak i nebo je bilo Crveneo, zato sada imam nick Scarlet. A kada sam njih gledala bilo je tmurno nebo. Mirno.. ni dasak vetra. Samo sam mogla da vidim. Onda sam cula kuknjavu, pogledala tamo i videla kako me je baka uzela sa zemlje onako obamrlu stavila u obliznju detelinu i krenula da me samara dize ruke drmusa... blabla.. TO mi je bilo toliko mucno da sam se samo okrenula ka onim ljudima od kojih mi je zapala u oci *posto sam izgleda samo to i imala * hehhe icon_mrgreen.gif jedna recimo devojka sa bebom u rukama isto tako uvijenom u crno. Sve ispeglano i uredno. NISAM NIKOG POZNAVALA... jer sam inace mislila da su to ljudi iz sela i nije mi bilo jasno kako su tako brzo dosli i okupili se u krug. Ali iako ih nisam poznavala OSECALA SAM SE SPOKOJNO BEZBRIZNO.. NEZNO CAK SRECNO. Zakoracila sam ka njima.. ali oni su svi odmahnuli glavama napravili korak nazad malo se nagli napred, kao dace se pokloniti i nestali u vasduh.

 

OHHH KAKO SAM SE JA osecala porazenom. Bilo je to nesto tipa NECE S AMNOM DA SE DRUZE... icon_cry.gif OKRENULA SE I POGLEDALA KA SVOM TELU... mada sam videla samo noge.

 

Sledece cega se secam jeste BZZZZZZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUOOOOOOMMM

zvuk u usima ... bodim se.. skidam oblogu s glave.. IZFRIKUJEM SE kdada shvatim da sam u bolnici... ustajem iz kreveta ali tesko kao IDEM JA KUCI NISAM JA BOLESNA.. NIJE ME BOLELO GRLO i sl.

Ali oces malo... ne mogu da hodam.

 

Dugo se nisamsecala sta i gde je bilo prekinuto. Moj rodjendan je bio 25.06. ja sam pala koji dan posle toga... a iz bolnice sam izasla posle budjenja dva dana... i odmah krenula u prvi razred. Sto znaci NISU NI MORALI DA KRIJU OD MENE KOLIKO SAM BILA U NESVESTI.... icon_mrtav.gif

Nije bilo nikakvih posledica,bar ne fizickih... ali sam posto sam se prisetila svega zaprepastila baku i komsiju citiranjem njihovih reci i postupaka s mojim telom.. heh

Dugo posle toga mi je to bila enigma.. jer sam cula razne zvuke... ljudi su u mom prisustvu prezivljavali razne neverovatne stvari.. npr pad sa 4-og sprata sa zgrade... Pali smo zajedno... i nije nam bilo nista... itd.

 

 

IZGLEDA NDE NEMA NIKAKVE VEZE SA CETVRTOM DIMENZIJOM ODNOSNO VREMENOM, TAMO SMO LISENI SVIH OVOZEMALJSKIH FEELINGA SEM DUSEVNIH OSECAJA. I STA JA ZNAM, MOZDA MOJA TEORIJA NIJE TACNA... ALI MISLIM DA AKO ljudi vec veruju da ih negde neko docekuje... MOGUCE JE ALI AKO SU UMRLI NA ISTI NACIN..npr nesrecni slucaj...

 

Mislim da je i ovo bila astralna projekcija...samo sto je nacin bio vrlo ne preporucljiv...tako da LJUDI NE POKUSAVAJTE...da skacete na glavacke. evotigana.gif jESTE.. ZIVOT je bolan ali ne koliko, vantelesni zivot.

 

mozda vam ovo nesto znaci

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

hm...bash sam uzela od drugarice knjigu za praktichnu

astralnu projekciju.mnogo je dobra icon_da.gif

naravno,postoje pripreme pred astralnu projekciju

koje su potrebne da rade uchestalo bez isostavljanja

svakog dana...recimo nekih 2 meseca vezbanja...

jedva chekam...[moja ortakinja je uspela da se projektuje,

trebalo joj je godinu dana...]

Share this post


Link to post
Share on other sites

~' date='5. 3. 2005, 11:48'] hm...bash sam uzela od drugarice knjigu za praktichnu

astralnu projekciju.mnogo je dobra icon_da.gif

naravno,postoje pripreme pred astralnu projekciju

koje su potrebne da rade uchestalo bez isostavljanja

svakog dana...recimo nekih 2 meseca vezbanja...

jedva chekam...[moja ortakinja je uspela da se projektuje,

trebalo joj je godinu dana...]

hahah

 

morash da otvorish chakre

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah

 

morash da otvorish chakre

Hah koja budalastina icon_smile.gif

Pa samo da bi otvorio cakre potrebno ti je godinu dana intenzivnog rada icon_biggrin.gif

A ince za astralnu projekciju je i najgorem degeneriku potrebno mesec dana da je savlada icon_smile.gif

Inace znas li ti sta postajes kada ti se otvore sve cakre? icon_mrgreen.gif

Pa vi bre pojma nemate sta pricate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifbiggrin.gif

Edited by No Name

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah koja budalastina icon_smile.gif

Pa samo da bi otvorio cakre potrebno ti je godinu dana intenzivnog rada icon_biggrin.gif

A ince za astralnu projekciju je i najgorem degeneriku potrebno mesec dana da je savlada icon_smile.gif

Inace znas li ti sta postajes kada ti se otvore sve cakre? icon_mrgreen.gif

Pa vi bre pojma nemate sta pricate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifbiggrin.gif

u pravu si,chakre nisu direktno povezane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hah koja budalastina icon_smile.gif

Pa samo da bi otvorio cakre potrebno ti je godinu dana intenzivnog rada icon_biggrin.gif

A ince za astralnu projekciju je i najgorem degeneriku potrebno mesec dana da je savlada icon_smile.gif

Inace znas li ti sta postajes kada ti se otvore sve cakre? icon_mrgreen.gif

Pa vi bre pojma nemate sta pricate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifbiggrin.gif

hahaha eee

 

boodalo icon_smile.gif)

 

e pazi kad javno iznoshish misljenje o ljudima icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...