Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Napuštanje tela... Ukazuje mi na čitav sloj ljudi kojima je priroda podarila taman takvo telo da napuštanje jednog deluje čak kao pametan izbor.

Metak u glavu je uvek bila validna i efikasna metoda za trenutnu astralnu projekciju, to niko ne može poreći!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metak u glavu je uvek bila validna i efikasna metoda za trenutnu astralnu projekciju, to niko ne može poreći!

:)

istina,istina,sam nastali bi neki problemi u vezi povratka,tako da,neka hvala.

Zar ne bi bilo bolje da sebi neko zbrcka nesto tipa pejotla,kokaina itd,tu su ipak makar malo vece sanse za povratak.castaneda&co

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

istina,istina,sam nastali bi neki problemi u vezi povratka,tako da,neka hvala.

Zar ne bi bilo bolje da sebi neko zbrcka nesto tipa pejotla,kokaina itd,tu su ipak makar malo vece sanse za povratak.castaneda&co

Pa vratiš se ti al' doduše ne u isto telo ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:)

istina,istina,sam nastali bi neki problemi u vezi povratka,tako da,neka hvala.

Zar ne bi bilo bolje da sebi neko zbrcka nesto tipa pejotla,kokaina itd,tu su ipak makar malo vece sanse za povratak.castaneda&co

 

A ketamin? Ono jeste da je anestetik za macke, ali sta sad, pokrece disocijaciju. :D Ili salvia divinorum, to mozes mnogo lakse da nadjes od pejotla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ketamin? Ono jeste da je anestetik za macke, ali sta sad, pokrece disocijaciju. :D Ili salvia divinorum, to mozes mnogo lakse da nadjes od pejotla... :)

Sejnt,bolan,pa nisam ti ja mačka .:) Ma neka,dok azarius postoji sve se lako nadje,pa čak i pejotl. :)

Ali moraću u svakom slučaju i tu salviu da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan moj drugar je hteo da zgrne pare tako sto bi napisao knjigu ''Astralna projekcija i kako nikad nisam uspeo da je postignem''.ne znam sta je bilo s tim.

ehehhehe....to mora da bude super stvari...reci ortaku da pocne sa pisanjem :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Slicno govori i Gurdjijev koji kaze da se ljudi,osim retkih izuzetaka nalaze u stanju slicnom snu i da:

Iako osecamo da smo budni i da mozemo da kontrolisemo nase aktivnosti,dogadja se u stvari suprotno. Prolazimo kroz zivot kao roboti,kao rezultat mnogo uzroka,nesvesni.

Npr. moras da jedes,pijes,zivis u ovom svetu i slicno. Dalje,Gurdjijev kaze da nam je bilo kakav "napredak" potpuno besmislen dok se ne probudimo iz tog stanja.

Gnostici smatraju da ljudi zive u svetu kome vlada "zli demijurg",a oslobodjenje se postize ovladavanjem umom i snovima tj. astralom tj spasenje iz tamnice zlog tvorca koji je ovaj svet.

 

 

Potpuno se slazem Vlado sa tobom,bas sam hteo ovo da napisem,Gurdjijev je stvarno bio neverovatan,pravi nadcovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

xaxaxxaa....ovaj mora da ih drogira"Krajnje jaka kosmička energija ispunjava svakoga kao moćan elektricitet koji ih potpuno pročišćava. Neki učesnici vide druge dimenzije postojanja i paralelne realnosti, ili čudna mesta , bića i događaje. Neki postaju svesni svojih prošlih života . I sve to u samo jednoj seansi u vremenu od pola sata."Ma siigurnooo....platis pa se projektujes...mozda cak i deli na rangove u zavisnosti od kolicine par...pardon energijeMozda covek dobije svoj termin na palmi plus,pa pocne da vrsi masovne transcendencuje i transdimenzionalna disanja....:)I svoj 041 broj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...