Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Guest Felix_Domestica

Pozzdrav svima. I ja sam zainteresovan za "astralni svet" ali zanima me koliko treba vremena za to i sta su to "cakre" ? stalno mislim da to ima neke veze sa nuncakama pa se valjda njima veze telo, ali znam da nije tako nego ja samo tripujem valjda zato sto su reci slicne :D . Takodje me interesuje, kada sam u AP sta ja time zapravo dobijam? Da li je osecaj prijatan? Da li mogu nesto da naucim ili saznam? Da li mogu da prenosim stvari? Procitao sam vam sve postove ali malo toga je konkretno, jedino sad malo pocetak i kraj, ostalo je sve bila cista rasprava :( . Ajde ljudi raspisti te se malo, a za one sto nonstop zajebavaju tipa postoji ili ne postoji, nek otvore post sa nazivom "Astralna Projekcija-laz ili istina" ? Pola dela mene veruje u to, a pola ne. Takodje me veoma isteresuju rune pa ako neko zna da li moze da mi odgovori na pitanje u pomenutoj temi. Malo se i plasim ali sta sad, a neko je i napomenuo pojedine opasnosti. Da li neko moze da ih naboriji i da mi odgovori sta su to cakre?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Felix_Domestica
Istina. Veruj..

 

OVAJ SPIS ima tri poglavlja u direktnoj vezi sa temom: "Astralna ravan" teozofije, "Astralna projekcija", i "Astralno putovanje".

Ma verujem ja ali kao sto kazete, fizicko iskustvo je neopisivo. Zato zelim da ovladam time. Da li moze neko da mi odgovori na pitanja i da li je AP dozvoljeno koristiti uz Rune?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E? Fajeri, opet budžiš postove, srame da te bude!

Evo, stidim se.

Al' ozbiljno, video sam pre neku godinu na Sajmu knjigu nekog ruskog matematicara koji je dokazao da Bog postoji i da je on autor Biblije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ista priča kao i sa Runama..zbog čega bi neko pričao o svojim iskustvima kad nema apsolutno nikakve koristi od toga osim što će većina napraviti dobru šalu od toga i pokazati svoj smisao za humor. Drugo, to će vam reći svako ko se imalo zanima za "ovakve stvari", što manje priče to bolje. Zna se neki red, koga zanima, može lako da nađe potrebne podatke i da proba..koga ne zanima, taj ni ne treba da zna. Ovde se može diskutovati o nekim opštim stvarima i eventualno o tehnikama, ali da neko dođe i kaže šta je doživeo..teško. To su lične stvari a naravno da svako od toga može napraviti sprdnju tipa "pa naravno da se ne priča o tome kad je to samo tripovanje, to ne postoji itd." uopšte nije stvar u tome, ako neko ne veruje neka bar ispoštuje, ili na kraju krajeva, piše šta god hoće i ismejava- to neće nikog naterati da promeni svoje mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, стара прича, бла, бла...

 

Још овде остави линк или број телефона провереног учитеља који за само 5000 динара држи курсеве (Б, Б+, Б напредни, А, А+, А напредни, А напредно напредни, А ја сам учитељ над учитељима) и то је то. :) :)

 

Једини начин да се неко пројектује је да се нагута есида, што не препоручујем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve sam sensei do senseia :) :)

 

Mnogo mi fale oni sto su isterivali djavole, pretvaranje u vampire, razgovori sa demonima i slicno :) :) :)

 

A da znam i one koji su imali problema sa runama, kao nesto ih napadaju RUNE.

 

Ma ja bi sve njih vratio da se smejem malo :) :) :)

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece se vratiti...

Poznati su mi takvi "napadi" Runa :rolleyes:

Znam jednog koji vise nema ni internet, ni mobilni, a bas i ne izlazi iz kuce. Ponekad ga posecuje Glava, neko lebdece cudo koje on jedva ceka da vidi, iako misli da ce mu isisati dusu i naterati ga da poludi...

Takvi idu samo na jedno mesto (ne, ne mislim na prodavnicu :)) i vise se ne vracaju... Ah, nose i knjige, rune, crteze, predmete od "moci" sa sobom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,da... hocju se preseliti? -da, hocjete, preselicjete se sledecje godine u ameriq, krecjete 1 jula, avion vam polecje u pola 7 ujutru.. :lol::)

-kada cju se udati? hocjete, udacjete se ove godine, upoznacjete na letovanju Turskog milionera ________ _______ ;lik ladno kazhe ime.... :lol: :lol: :lol:

ili zove devojka- kada cju se udati? a on odma, chim je bacio karte- necjete se nikada udati, i sqpi karte... ccc :)

 

ali ipak je neprevazidjen onaj lik koji nije skidao pogled sa kamere (i dok je prichao sa gostima u emisiji!) ,vrteo prsten na prstu i govorio- javlja mi se... nemogu da se setim kako se taj lik zove.. on je bio toliko dobar, da to nije normalno... svaq emisiju zavshavao sa- ako zhelite da bude lepi, pametni i uspeshni kao ja, gledajte nas i sledecje nedelje......... :) :) :)

Edited by Rogozub

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni su najbolja monroova uputstva a ima neke veze i sa medicinom i stanjem rapid eye movement, samo sto ti za vezbanje ne traba toliko vremena koliko da udjes u to stanje dok vec sanjas a vremenom ti sve bolje polazi za rukom. suocavanje sa samim sobom nije lose ali astralna projekcija nema mnogo veze sa lucidnim snovima. da li ces da se projektujes iznad svog tela, u ugao sobe ili malo dalje od svoje postelje potpuno je nebitno ako si uspeo da se projektujes. primera astralne projekcije ima u novom zavetu, jos jedan od nacina da se spozna bog i hristovo ucenje sto bolje. realno, astralna projekcija je samo stvar strpljenja i vezbanja, bitno je da znas na koji nacin to da postignes. vezbanje tela nije lose ali nije ni toliko bitno.

Edited by Dionis6

Share this post


Link to post
Share on other sites

primera astralne projekcije ima u novom zavetu, jos jedan od nacina da se spozna bog i hristovo ucenje sto bolje.

:):):)

 

После вишегодишњег проучавања Светог писма ја сам утврдио да је исто ништа до један велики уџбеник (упутство) за АП. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

huh, vezbam lucidne snove i odlicno mi ide, bas bas odlicno :) tako da sam se sad zaintresovao i za AP (tj ne bas sad ali pre skoro 6 meseci).. citao sam dosta stvari, ali nikako da pocnem.. sad sam odlucio da se posvetim malo vise tome pa cu javiti kako mi ide :)

 

 

 

@boargutgrinder aj' mi kazi koje knjige od ovih sa linka da skinem, hvala!

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...