Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Ја нисам ништа вежбао али ми се десила...кроз сан.

 

Искуство које ћу памтити до краја живота.

 

 

Мада, то вече је било много вутре...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim kako drugacije bi monah zakopan nedeljama mogao da prezivi.

djavoimanost. gledah i ja taj snimak.. sai baba valjda...

Ma ne budali.Dakle,budisti su obuzeti djavolom?!Ma daj bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

post se najvishe odnosio na vargov poslednji post ali dok sam ga pisao ti si vec pustio jedan pa je moj ispao skroz individualan tim vishe shto se promenula strana

zato citirash...

makar kao ja, kopirash tekst na koji odgovarash i podvuchesh ga: [ u ] t e k s t [ / u ]

 

Ma ne budali.Dakle,budisti su obuzeti djavolom?!Ma daj bre.

ja budalim? ne, mnogo je logichnije (posebno meni kao Hrishcjaninu) da oni astralnom projekcijom beleje zakopani nedeljama... :)

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš reći da su budisti ospednuti đavolom. U stvari možeš ali to je samo ignorisanje činjenice da oni kroz svoje duhovno usavršavanje i jačanje zapravo dokazuju svoje doktrine. Činjenica da pretrčavaju ogromne razdaljine bez stajanja, velikom brzinom, da suše odeću toplotom tela i mnoge druge stvari nisu ciljevi njihove religije, već samo propratni efekti- i dokaz da ne lupaju neistine. I umesto da poštujete to vi ih optužujete besmislicama.

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš reći da su budisti ospednuti đavolom

upravo jesam.

i to je samo dokaz da djavoli postoje. jer da djavoli ne postoje, budisti, i razni jogiji ne bi mogli da rade neprirodne stvari.

 

Sai baba je prevarant,mojne njega da mi pominjes...

neznam, nisam bash isho i vrshio testove....

sai baba je valjda onaj sa smeshnom frizurom, shto ima mocj materijalizacije... a secjam se da sam gledo i za tog shto je bio zakopan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš reći da su budisti ospednuti đavolom

upravo jesam.

i to je samo dokaz da djavoli postoje. jer da djavoli ne postoje, budisti, i razni jogiji ne bi mogli da rade neprirodne stvari.

 

Sai baba je prevarant,mojne njega da mi pominjes...

neznam, nisam bash isho i vrshio testove....

sai baba je valjda onaj sa smeshnom frizurom, shto ima mocj materijalizacije... a secjam se da sam gledo i za tog shto je bio zakopan..

Koliko si ti samo zatucan....pazi da ti ogledalo ne ukrade dusu :mhihi:

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smešno rogozube, jel se ti zezaš? Nadam se da je tako jer pričaš poput nekog deteta, o tome kako je sve đavolsko što nije hrišćanski korektno. A sveci koji su činili čuda nisu bili opsednuti đavolom već Bogom jel da? A svi drugi kao budisti npr. su opsednuti đavolom, hrišćanskim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko si ti samo zatucan....

pa?

 

pazi da ti ogledalo ne ukrade dusu

jel to iz hari potera, shta?

 

o tome kako je sve đavolsko što nije hrišćanski korektno.

jeste tako.

 

A sveci koji su činili čuda nisu bili opsednuti đavolom već Bogom jel da?

svetitelji nisu opsednuti Bogom lol nego su se podvigom ochistili od greha i oslobodili od djavola, pa su mnogi od njih dobili razne darove od Boga, kao shto su dar izlechenja, ili dar prozorljivosti.

 

Skoro je on ili neko drugi postavljao tekstove o popovima koji levitiraju za vrijeme molitve

e? :blink: neznam za to... znam samo za jedan sluchaj kada je svetitelj u oltaru bio uzdignut sa zemlje, za vreme molitve, dok je po Bozhijem dopushtelju bio u stanju sozercavanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai baba je prevarant,mojne njega da mi pominjes...

 

Sai baba je težak prevarant, čitao sam ispovest jednog momka- šta ga je sve terao da radi, bolest. Perverznjak jedan koji se pali na dečake..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne možeš reći da su budisti ospednuti đavolom

upravo jesam.

i to je samo dokaz da djavoli postoje. jer da djavoli ne postoje, budisti, i razni jogiji ne bi mogli da rade neprirodne stvari.

 

Koji si ti car!!! Ja se divim i tebi i tvom mozgu. :rockdevil:

Znaci, da rezimiramo, budizam je jedan od djavoljevih hobija kako bi slaboverne odvratio od prave vere?

 

Budisti su upravo zbog zapadjackog podsmevanja, nipodastavanja i neshvatanja njihove kulture cuvali mnoge svoje vestine u tajnosti. Neke od njih su nam postale dostupne (ja se i dalje pitam zasto), ali postoji toliko toga o cemu mozemo samo da nagadjamo.

Edited by Margaritha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...