Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Jednom prilikom sam se toliko napio da nisam mogao da ustanem. Lezao sam u jarku, imao sam osecaj kao da nesto neprirodno sedi na meni i ne da mi da se odignem od zemlje.

I, da... Bio sam mnogo izvan sebe.

 

To je moje najbolje iskustvo sa duhovnoscu.

 

I to je nesto za pocetak.

Znash, mayanski i aztecki shamani su imali jedno alkoholno pice koje im je sluzilo za takve stvair.

Drugim recima napiju se ko majke od istog, i onda lete 'de 'oces.

 

Sto je najgore ne salim se. Uopste, i skroz sam ozbiljan.

Alkohol je dobra alatka u duhovnom putu (naravno pametnog coveka)

 

Inace u nasim uslovima jedino preporucujem da se izbegava techni LSD (poznatiji kao Vinjak).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, takva halucinogena pica su redovna stvar za postizanje transa u samanizmu, od Sibira do Indijanaca u Americi...

 

 

Ma kakva halucinogena pica. Ovo je cist alkohol. Mislim ne bash cist, ali bez hemisjskih elemenata koji izazivaju halucinacije.

Poenta je u reakcijama tela i duha na alkohol.

 

Naravno ovim postovima ne odobravam da treba da se razbijamo ko pi*ke od alkokola i to da pravdamo time sto nam je to duhovni rad. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima mnogo zanimljivih prica o AP.

 

Imam prijatelja koji dosta cita knjige i bas mi je pricao o tome.

Zanimljivo mi je bilo kada mi je pricao o tome kako su se upoznali jedan mladic i devojka.

On se nesto,bukvalno gubio,i ona ga je vratila. Tako u toj AP su i pricali i posle se upoznali. Ona mu je pre toga i detaljno opisala sobu. Covek nije mogao da veruje :D

 

Samo sto nisam cuo za taj nizi deo. Znam da u visem mozes da ostvaris svoje materijalne zelje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na sta je tacno mislio kada je rekao nizi astral, ali cini mi se da je mislio na astralnu ravan koja je bliza fizickom svetu. Astralna dimenzija nije jedina dimenzija, ali moze se to sto postoji unutar nje nazvati "nizi" i "visi" astral, na nizem astralu, koji je blizi fizickom svetu kao sto rekoh, stvarno nema sta pametno da se nadje.

 

Evo dobrog linka:

 

http://prosvetljenje.net/index.php?option=...ticle&id=59

 

 

P.S. Ko ne veruje u ovo ili sta vec, nema potrebe da ismejava, nek samo iskulira. Hvala unapred. :)

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je nekakav jogi i do panja je u tim istocnjackim tripovima i meditaciji... Videces, jako je cudno. Pogledaj mu samo ime koje je prihvatio (inace je Hrvat) i sve ce ti biti jasno.

O cemu ti pricas?? O liku koji drzi ovaj sajt?? Kakve to veze ima sa ovim tekstom o A.P. Tekst je prevod sa engleskog od australijanca Roberta Brusa koji nema veze sa tim sajtom. Nalazi se i na wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Bruce_(author)

Edited by Imp11

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cemu ti pricas?? O liku koji drzi ovaj sajt?? Kakve to veze ima sa ovim tekstom o A.P. Tekst je prevod sa engleskog od australijanca Roberta Brusa koji nema veze sa tim sajtom. Nalazi se i na wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Bruce_(author)

 

Sto je lepo kad se ljudi naloze a ni ne gledaju o cemu pricas. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Jednom prilikom sam se toliko napio da nisam mogao da ustanem. Lezao sam u jarku, imao sam osecaj kao da nesto neprirodno sedi na meni i ne da mi da se odignem od zemlje.

I, da... Bio sam mnogo izvan sebe.

 

To je moje najbolje iskustvo sa duhovnoscu.

 

To je tvoje iskustvo sa paralizom sna,koja se desava isto kao i stucavica,prirodna pojava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise sto sam ja licno postigao na ovom polju je lucidno sanjanje to jest odrzavanje svesnosti u snu,nekoliko puta sam uspeo da poletim(u snu naravno :) )..nije mi nikako jasan razlika izmedju ova dva pojma(astralno projektovanje i lucidno spavanje)..kao mladji sam se gubio sa nekim tehnikama za dostizanje svesti o astralu ali neuspeno..

Svaki lucidni san mi pocinje sa nekim gromovima to jest nekim elektricnim udarima sa neba u zemlju..posle toga objektiv se menja i postajem svestan..meni se inace desavaju cudne stvari u snu..dok postajem svestan da spavam..osecam neke cudne vibracije kao ostro zujanje u mozgu..pocinjem da se tresem i ne mogu da otvorim oci i ako imam zelju da se probudim(inace osecam svesnost dok se ovo desava)..ponekad mislim da ce tako cuka da mi otkaze pa se svesno trudim da se probudim ali ponekad neuspesno i po nekoliko minuta..Ta "struja" koja mi prolazi kroz mozak dok tonem u san je realna btw..ko zna od cega to moze da bude..Ponekad se tesko isparanoisem kad mi se to dogadja..

 

Koliko je ovo ustvari povezano sa astralnom projekcijom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...