Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

:da:

 

Технички је савршен, ал' није то најважније. Најзанимљивије сцене су оне са "Италијанима". :lol:

 

Мислим да је да је крајње време да се престане са филмовима у којима Немци испадају овце, док их остали учесници тог рата карају.

 

Da ,ovaj film je dostigao vrhunac bas zbog toga sto ih i sami Jevreji karaju.

 

Zbog toga i bojkotujem taj film , ne zanima me sto je Tarantino , ne zanima me sto je Bred Pit.

 

Sto nema neki komercijalan film gde nemci karaju poljake ? :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо тако. Хоћу да гледам филм у којем је обрађена нека битка у којој су Немци побили Французе или Енглезе, где се Јевреји нису извукли, где су потапани енглески бродови итд.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Управо тако. Хоћу да гледам филм у којем је обрађена нека битка у којој су Немци побили Французе или Енглезе, где се Јевреји нису извукли, где су потапани енглески бродови итд.

 

Cak i da naprave takav film , bio bi pod velikim pritiskom javnosti i zestokim kritikama, ljudi zele da vide kako Nemci gube jer ih to hrani , ljudi ne zele da vide kako Nemci pobedjuju

Edited by Alva.Mater.Ceten.Tanan
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

Технички је савршен, ал' није то најважније. Најзанимљивије сцене су оне са "Италијанима". :lol:

 

Мислим да је да је крајње време да се престане са филмовима у којима Немци испадају овце, док их остали учесници тог рата карају.

Sta je najvaznije?

 

 

Inglorious je lagano top 5 godine. Scenario(posebno dijalog),odabir glumaca,kinematografija. Sve je skoro pa savrseno. Na ovaj film treba gledati kao omaz kinu(koji je vecina ovdje zamjenila torrentima). Tu su i mnogi motivi spageti westerna. Ti sitni detalji su ono sto cine film a ne "Nemci". Umjetnost koja je ujedno i zabavna. Sta hoces vise?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо тако. Хоћу да гледам филм у којем је обрађена нека битка у којој су Немци побили Французе или Енглезе, где се Јевреји нису извукли, где су потапани енглески бродови итд.

Ja sam gledao takav film, sa alternativnom realnoscu, kao Hitler pobedio, Ameri normalno dolaze u Nemacku, ali i dalje SS vlada svuda. E sad, da me ubijesh nznm ime filma, gledao ga na RTS 1 jednom! Nema direktnih scena rata, samo ono sto se desilo kada se rat zavrsio, a Hitler pobedio... 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je najvaznije?

 

 

Inglorious je lagano top 5 godine. Scenario(posebno dijalog),odabir glumaca,kinematografija. Sve je skoro pa savrseno. Na ovaj film treba gledati kao omaz kinu(koji je vecina ovdje zamjenila torrentima). Tu su i mnogi motivi spageti westerna. Ti sitni detalji su ono sto cine film a ne "Nemci". Umjetnost koja je ujedno i zabavna. Sta hoces vise?

Најбитније је оно што се дешава, јер се око тога гради читав филм, а то ми се овде не допада. Почетак је сјајан, сцене у кући у којој се крије јеврејска породица су одличне, али се касније све разводњава и тера ме да гледам колико је остало до краја филма.

 

ovo mozda ? http://www.imdb.com/title/tt0109779/

 

Radjen po knjizi, prilicno je poznato

Не свиђа ми се заплет, јер Хитлер и другари нису победили, а замара ме прекрајање историјских чињеница.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбитније је оно што се дешава, јер се око тога гради читав филм, а то ми се овде не допада. Почетак је сјајан, сцене у кући у којој се крије јеврејска породица су одличне, али се касније све разводњава и тера ме да гледам колико је остало до краја филма.

 

 

Не свиђа ми се заплет, јер Хитлер и другари нису победили, а замара ме прекрајање историјских чињеница.

Ono sto se desava se zove scenario. Upravo je to najbolji dio filma. Landa prica pola sata i nijednog trenutka nije dosadan. Dijalog je najvazniji u ovom filmu. Nije slucajno na 4 jezika. Klasican tribute filmu... Sta se razvodnjava?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Напетост после прве сцене (у поменутој кући) опада и филм мени постаје досадан јер су сцене предугачке и тензија није одржива.

http://en.wikipedia.org/wiki/Attention-deficit_hyperactivity_disorder

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Moon je prerazvucen i predosadan, ali ima tacaka gde poentira.

Npr sam kraj kad onaj politicar keze "mora da je ilegalni imigrant", tu sam umro.

 

pitanje za tebe

 

 

Nesto mi se ne slaze zasto je on umislio onu devojku kako sedi za stolom ? wtf ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Alva.Mater.Ceten.Tanan

Jel neko pogledao Saw VI? Mnogi blate saw serijal, mada nije mi jasno zashto, meni su svih 5 predhodnih delova odlichni.

 

 

Ja sam pogledao 6. deo. Meni je SAW serijal najuspesniji film a da nisu sjebali pricu , svaki deo ima slagalicu koja se deo po deo sklapa.Tako da svako ko pljuje SAW fransizu je budala.

 

Iskreno , nije mi bolji od 5. dela ali kraj 6. dela je WAAAAAAAAAAAH !!! DO JAJA !!!!

 

 

Tako mi je drago sto se izvukao iz zamke na kraju filma i sto je zaklao one detekfive kao pilice.Jedva cekam 7. deo. On mi je omiljei karakter. KRALJINA , niko ne moze sa njim da se zajebava ! :evotigana:

:rockdevil:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...