Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pa tako sam nekako i ja skontao. Ovaj film svakako zasluzuje nastavak. U moru govnavih i bezveznih filmova ovaj je bio pravo osvezenje.

 

Toliko je dobar da sam mislio da je radjen po nekoj staroj knjizi ...ali debitanski film Glenn McQuaida ......iznenadjenje.

 

Crni Humor , Horor , lepo ukombinovano....

 

A patio sam se sa prevodom nedeljama , npr Engleski prevod za ovaj film je bio katastrofa sto mi nije bilo jasno zasto ?

 

Kasnije sam za cudo nasao korektan prevod.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko je dobar da sam mislio da je radjen po nekoj staroj knjizi ...ali debitanski film Glenn McQuaida ......iznenadjenje.

 

Crni Humor , Horor , lepo ukombinovano....

 

A patio sam se sa prevodom nedeljama , npr Engleski prevod za ovaj film je bio katastrofa sto mi nije bilo jasno zasto ?

 

Kasnije sam za cudo nasao korektan prevod.

 

Ja isto!!! :mhihi: Mora da smo ga skinuli u isto vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GI Joe Rise Of The Cobra (2009)

 

Likovi su dvodimenzionalni, 3d efekti su osrednjeg rada, pogotovo kada su vodene i vazdusne borbe u pitanju, vidi se da okolis, a ni vozila koja koriste nisu realna. I ne svidja mi se usiljeni humor, koji nije smesan, ali daleko je od Transformers filmova.

Pozitivne strane filmu su ok akcija, naravno nerealna kao i same igracke i pricice o njima iz kojih je potekla, jako dobar zvuk, za svaki pucanj ili eksploziju ima sopstveni zvuk, prijatno iznenadjenje.

Svidjaju mi se kako su akcione scene pregledne, izbor glumaca mi je takodje ok, sem mozda Marlon Wayans-a, oguglao sam na glumu tog coveka...

Nje must see, ali ako vec volite igracke i razocarali ste se u Transformers-e, onda je ovo ok kompenzacija.

Bice i nastavka, a on ce verovatno biti mnogo losiji od keca, jer tako to ide u ovim novim trilogijama. (Tipujem da ce biti 3 dela, kao i za Mummy serijal, jerbo je isti reziser u pitanju)

 

 

9 (2009)

Skoro nisam gledao melanholican film kao 9. I sa tako dobrom porukom, cuvajmo se tehnologije, jer sto se brze razvijamo sami sebe unistavamo...

Sablastan prikaz naseg sveta bez ljud u kome vladaju masinei, sa malim krpenim lutkama koji su kljuc za nastavak zivota na Zemlji = pobeda na vise nivoa.

Topla preporuka!

 

Angel Of Death (2009)

 

Pravo na dvd filmic, placeni ubica Eve, odlazi na misiju gde dobija noz u glavu (!) i prezivljava, ali greskom ubija neduznu devojku, koja je goni kao duh. Eve menja svoje mete u one prave koje treba pokositi, a to su mafijasi.

Ima par korektnih borbenih scena, uvek je zanimljivo gledati zensko kako se bije. Muzika je neki country/funk koji se proteze kroz ceo film, i to zna malo da ubije neke scene...

Steta sto je filmu ostavljen otvoren kraj, a nesto mi se cini da nece biti nastavka, no dobro ko ce ga znati u danasnje vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...