Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Definitivno jedan od najbljih filmova koje sam ikad gledao.

ako si hteo da kazes ,,najboljih'' onda se potpuno slazem sa tobom.

Ali nije da se gleda vise od 3 puta. U stvari, kad malo bolje razmislim, dosta je i jednom. Imam ga na DVDu, predivan je i treba imati strpljenja za taj film.

 

Ah, Nicole...

 

je l neko gledao Cold Mountain? Tako nesto... ??? mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"nasilnicka proslost" - preporucujem.

 

film je sabijen skoro do maksimuma. osim par minutra na pocetku nema nikakvog razvlacenja, radnja samo tece, nema gledanja na sat u bioskopu i zevanja. icon_smile.gif bukvalno iz minuta u minut se desava nesto dinamicno.

najvise su me odusevile scene tuce i pucnjave kojih ima ukupno 30 sekundi u filmu, ako i toliko, a ne da ga tupe 3 gladne godine sa tim... svidja mi se sto ljudi u filmu reaguju normlano i nema oklevanja i smaranja suvisnim baljezganjem.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"nasilnicka proslost" - preporucujem.

 

film je sabijen skoro do maksimuma. osim par minutra na pocetku nema nikakvog razvlacenja, radnja samo tece, nema gledanja na sat u bioskopu i zevanja. icon_smile.gif bukvalno iz minuta u minut se desava nesto dinamicno.

najvise su me odusevile scene tuce i pucnjave kojih ima ukupno 30 sekundi u filmu, ako i toliko, a ne da ga tupe 3 gladne godine sa tim... svidja mi se sto ljudi u filmu reaguju normlano i nema oklevanja i smaranja suvisnim baljezganjem.

Daj bre Gargi nemoj mi tu nasilnichka proshlost i shta ti ja znam..reci bre ime filma ne engleskom icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da sam ga gledala ranije, al sad je izasao dvd pa sam se drogirala opet. Heroj. Divno je. Ja sam ranije imala neki krdzavi divx kojem je jos falilo pola prevoda, pa sam glumatala lingvistu pola filma i probala da ukopcam sta se desava icon_spava.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

"a history of violence"

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Jedan od filmova koje sam strashno ischekivao ove godine i na kraju desilo se da je u potpunosti opravdao moja ochekivanja...mislim ipak je film rezhirao David Cronenberg icon_rockdevil.gif

 

Ali ovo kad samchuo u filmu pao sam na dupe od smeha laugh.gif

 

-In this family, we do not solve problems by hitting people!

-No, in this family, we shoot them!

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Jedan od filmova koje sam strashno ischekivao ove godine i na kraju desilo se da je u potpunosti opravdao moja ochekivanja...mislim ipak je film rezhirao David Cronenberg icon_rockdevil.gif

 

Ali ovo kad samchuo u filmu pao sam na dupe od smeha laugh.gif

 

-In this family, we do not solve problems by hitting people!

-No, in this family, we shoot them!

nikad gori krš

loše ispričana dosadna priča

mislim da je ovo najgori film koji sam gledao ove godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film Being John Malkovich zaobidjite u shto shirem luku!!!!!

Smor nevidjeni...ne pamtim kad me je neki film tako smorio kao ovaj wallbash.gif

Meni je taj film odlican. Ali odlican. mhihi.gif

 

Inace, sto se filmova tice i preporuka, ne gledajte nikako Britni u Nismo vise klinke laugh.gif sta mislite o filmu Ponotj u vrtu dobra i zla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to ono sa kevin spejsijem i dzon kjuzakom? americki jug, ubistvo, parti... strava film, bio na tv-u vise puta, i valja.. icon_smile.gif

Ponotj? Da, sa njih dvojicom! Znas film ? JEEEEEE ! icon_mrgreen.gif konacno me neko razume ! Uzela ga iz kluba, bas mi se do jaja svideo, ali svima je kao smoran... e divno sto me neko razume... icon_mrgreen.gif

 

 

izas'o smaradni grad i zloba sa Nicole Kidman na trafici... je l gledao neko da mi kaze da l valjaju ?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ih, pa kako ne bih znao za "ponoc", ja osvedoceni filmofil. icon_da.gificon_smile.gif

 

inace, cekam da se pojavi "mletacki trgovac" (specijalno za cara doug-a: "the merchant of venice" icon_wink.gif ). to ce da bude ili vrh vrhova, ili tesko sranje, nema trece... ako nabodu atmosferu i ako bude licilo na pozoriste... uh... seca vena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, cekam da se pojavi "mletacki trgovac" (specijalno za cara doug-a: "the merchant of venice" icon_wink.gif ). to ce da bude ili vrh vrhova, ili tesko sranje, nema trece... ako nabodu atmosferu i ako bude licilo na pozoriste... uh... seca vena!

Ummm...to je vec izaslo...gledo sam ga pre par meseci. Heh i svideo mi se, Jeremy Irons je car, iako nema veliku ulogu u filmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jacket je shit nikad veci zbog potpuno nebuloznog kraja

 

The Jacket se mora odgledati vishe puta da bi se skapirao film....inache meni je film icon_rockdevil.gif

 

 

nace, cekam da se pojavi "mletacki trgovac" (specijalno za cara doug-a: "the merchant of venice" icon_wink.gif )

 

Ja sam strashno alergichan na te shekspirovske adaptacije i bljuvotine pukeface.gifpukeface.gif

 

Meni je taj film odlican. Ali odlican.

 

Ja sam se nikada gore smorio....ne znam koji mi je kurac bio da ga skidam sa neta wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...