Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Dobar je film ali mi se chini da je nekako zbrzan..ne zbnam zashto..jednostavno film se suvishe nekako brzo odvija kad odu kod Ewanovog originala...

Pa to jest, ima tu par nekih sitnica koje su malo....ali odavno mi se nije tako svideo neki film...

Ma i dobro je da nisu razvlacili kao sto inace rade pa se covek smori...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro sam 100 posto siguran da ga ima jedna od 3 trafike preko puta ksta

ako ne tu 100 posto sam siguran sam da ga ima onaj lik što prodaje časopise i filmove kod trga republike (kao ona mala raskrsnica u knezu gde je i vaga koja govori i champion)

cena 250din pitao sam u petak

hvala, nasao sam pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledao sam upravo 'The Jacket' i kanda sam razocaran..

 

ti tripovi sa future-flashbackovima ili flashforwardima ili whatever su me do jaja podsetili na Butterfly Effect, stoga mi nije bilo bas zanimljivo...

 

ali Keira Knightley je *krasna* icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlgedah SAW dvojku sinoc...

 

KEC je definitivno bolji! Mnogo bolje uradjena pricha i sve..fantastichan twist na kraju..

 

u dvojci malo toga je stvarno "nepoznato", i jedino sto izvlachi film su one stvarno zajebane sado-scene, inache velika vecina glumaca me jednostvno nervirala..uglavnom oni policajci..uzasno..

 

1>2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobila sam nekoliko filmova, i resila da ovih dana odgledam sve: From hell, Sleepy hollow, The Incredibles (crtani), Chocolate, Requiem for a dream, The Grudge, Pirates of the Caribbean, Saw, Oman itd. icon_cool.gif

Imas "Chocolate"??? Prvo ti otimam, pa pricamo o ceni... icon_twisted.gificon_twisted.gificon_twisted.gif ... Tu bi trebao da glumi Deep, znaci 100% dobar film...

 

Za ostale...

 

From hell, Sleepy hollow, The Incredibles (crtani), Chocolate, Oman - obavezno pogledaj...

 

Pirates of the Caribbean - dosta je Hollywoodski, ali je zabavan (Deep je ceo film k'o pijan ... i dalje je lud...)

 

Requiem for a dream - nije lose...

 

The Grudge - ako si gledala Ring, nema potrebe gledati ovo cudo, osim ako nije Japanska verzija...

 

Saw - icon_mrtav.gificon_mrtav.gificon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...