Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

gledacu Underworld 2, pa makar bio i najgori film u istoriji kinematografije!

 

sed sam gledao Kate Beckinsale kod Conan O'Brian-a.

Kako ona izgleda!!! user posted image

 

 

a i sav onaj sex talk... 233.gif

Jeahhhhhh

 

Nego koliko sam ja cuo neki kazu da je 2 bolja od prvog dela...

Ako bude malo vremena ima da gledam film sutra icon_mrgreen.gif

Zna li neko kada stize u bioskope ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Elephant".

obavezno stivo za sve ljubitelje odlicne, nekonvencionalne rezije. icon_wink.gif

Јао, тај филм се води као најдосаднији од свих који постоје у мојој колекцији... laugh.gif

Исувише спор, исувише амерички глупав, највећа глупост - пуцачина коју они момци играју...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, тај филм се води као најдосаднији од свих који постоје у мојој колекцији... laugh.gif

Исувише спор, исувише амерички глупав, највећа глупост - пуцачина коју они момци играју...

spor? mozda je prikladnija rec - nepreforsiran.

inace, poslednje sto bih rekao za ovaj film jeste da je americki glupav.

mislim da je reziser uspeo da jedan manje-vise prezvakan i nezanimljiv dogadjaj predstavi na izuzetno zanimljiv nacin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sad vratio iz shoppinga....ishao sam u M2 i pokupovao skoro sve shto me je zanimalo...izmedju ostalih i Peti Element za trichavih 99 din zatim Finding Neverland,Putevi Droge,Dogmu i Rekvijem za snove su samo neki od naslova...

 

Jedino nisam nashao Profesionalca.... wallbash.gif reche mi ona slatka plavusha wub.gif shto tamo radi da ce ga mozhda dobiti u toku sledece nedelje.... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, тај филм се води као најдосаднији од свих који постоје у мојој колекцији... laugh.gif

Исувише спор, исувише амерички глупав, највећа глупост - пуцачина коју они момци играју...

Mrzim Gus Van Santa inace.

 

Gledajte Capote, odlican film.

 

Danas gledam The Constant Gardener i Syrianu. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Land Of The Dead  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif ...obavezno...mnogo krvav i film sa strashno mnogo morbidnih scena i scena koje ljude teraju na povracanje.... ph34r.gif

Uz svo postovanje koje imam za Romero-a, ne mogu da dam filmu prelaznu ocenu. Dosta je los, potpuno je promasio poentu "Trilogije" i na krajnje su ocajan nacin predstavljeni zombiji. Da je bilo ko drugi osim Romero-a radio film, mozda bi i bio bolji, ali ovako...razaocaravajuce.

 

Naravno osim ako nisi mislio na onaj spanski "Land Of The Dead" iz 1970, u tom slucaju da film je stvarno bolestan.

Edited by Jason_Voorhees

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz svo postovanje koje imam za Romero-a, ne mogu da dam filmu prelaznu ocenu. Dosta je los, potpuno je promasio poentu "Trilogije" i na krajnje su ocajan nacin predstavljeni zombiji. Da je bilo ko drugi osim Romero-a radio film, mozda bi i bio bolji, ali ovako...razaocaravajuce.

Meni se definitivno vishe svidjaju kako su ovde odradjeni zombiji nego u RE... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je rec o onom Land of the Dead od pre godinu-dve taj film je mnogo smesan. ja na znam sta ima tu morbidno i sta vec, smejao sam se od pocetka pa do one scene na kraju kad kaze lik "Nemoj. Oni samo traze mesto gde ce da odu" laugh.gifwallbash.gif i onda se odvezu ka horizontu a na nebu vatromet laugh.gif

urnebesno mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...