Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

"In The Mouth Of Madness" mi je ushao u top 10 listu naj omiljenih filmova..prvo sam se razocharao kada sam skapirao da nema veze sa slichnoimenom Lovecraft-ovom prichom..ali neverovatno je dobar film, odlichno snimljen..Carpenter car

Nije Lavkraft al je zato Barker icon_mrgreen.gif ... Dobar film, samo bih mu zamerila sto u 3/4 postaje malo prespor... Chak mi se i Sem Nil koga inace ne volim dopada u ovom filmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

"In The Mouth Of Madness" mi je ushao u top 10 listu naj omiljenih filmova..prvo sam se razocharao kada sam skapirao da nema veze sa slichnoimenom Lovecraft-ovom prichom..ali neverovatno je dobar film, odlichno snimljen..Carpenter car

Sto se tice failmova po Lavkraftu, preporuka za The Call of Cthulhu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah u bioskopu Memoari jedne gejse..film je odlican sa klasicnim happy endom bez koga je film mogao savrseno da prodje ali i ovako je do jaja..takodje dosta moze i da se nauci o tamosnjoj kurtuli (biggrin.gif ) ...ko zeli da se odmori od pucacina ,krvi i superheroja koji spasavaju svet ovo je pravi film za pogledati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

konvoj > beshe na b92 pre neku notj. SVAKA PREPORUKA > rezhija je fantastichna. vestern & kaubojska...

 

Based on the country song of same title by C.W. McCall

 

ovih dana se i rimejkuje, NAZHALOST

 

Singleton's version will be set in Afghanistan and follow a group of US truckers who head to the country, because of financial problems, to supply contractors in a war zone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sirjana je smor.. pola nisam shvatio. icon_smile.gif a ko kaze da je sve ukapirao iz prvog gledanja, laze da ne bi ispao glup u drustvu. icon_wink.gif

 

memoari gejse. nije lose, samo kinezi glume japance, i ima nekih neistina i nebuloza. mada je film bolji nego sto je trejler obecavao. icon_smile.gif

 

mihnen traje kao gladna godina, poslednjih 45 minuta sam cekao da se zavrsi. wallbash.gif

 

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest 10 dinara

Ja bi voleo da sam Brad Pit onda bi mogao da kresem Angelinu Jolie

 

Inace zadnji dobar film koji pogledah bese Insomnia sa Al Pacionom.A Syrianu moram odgledati icon_da.gif

Jel ima neko "Operaciju Sakal" da mi nareze..

E jel ste gledali anarhisticki kuvar icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by 10 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

sirjana je smor.. pola nisam shvatio. icon_smile.gif a ko kaze da je sve ukapirao iz prvog gledanja, laze da ne bi ispao glup u drustvu. icon_wink.gif

Kako nisi ukapirao?

Film govori o prljavoj politici americhke vlade i naftnih kompanija.... biggrin.gif ali shto jes' jes' film se mora gledati vishe puta...

 

Mada ima jedna stvar koja me buni shto se tiche filma al' vidim da ima ljudi koji josh nisu gledali film pa cu sachekati josh malo sa timn pitanjem icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...