Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

user posted image

 

Colin Farrell,Christian Bale,Q'Orianka Kilcher

 

Directed by - Terrence Malick

 

============================================

 

znaci morate gledati...

naj ljubavni film ikada....

Terrence Malick - obozavam coveka..kao da je slikar a ne reditelj...

Q'Orianka Kilcher - `90o godiste...zaljubio sam se...

predivna je...samo je gledas i misli ti odlutaju...

 

 

prica je o Pochahontas

 

 

film je toliko dobar da zaboravis da je to jebeni Colin

sa njegovim copyrighted `posro me slon` izraz lica

Share this post


Link to post
Share on other sites

na netu procitah nemali broj komentara da sam kraj nije bas najbolje izveden.

Hmm shta znam meni se kraj i svidja..ja sam gledao film i nagadjao ali onakav kraj me je totalno zapanjio..nije nishta specijalan da se razumemo ali je jeziv icon_da.gif.....a na te komentare o filmovima ne obracam pazhnju vishe volim da sam donesem sud o filmu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm shta znam meni se kraj i svidja..ja sam gledao film i nagadjao ali onakav kraj me je totalno zapanjio..nije nishta specijalan da se razumemo ali je jeziv icon_da.gif.....a na te komentare o filmovima ne obracam pazhnju vishe volim da sam donesem sud o filmu....

pogledacu film, u svakom slucaju.

 

 

Odgledao sam ponovo Love On Delivery. Stephen Chow je genije. I ubedljivo najveci ludak koji postoji. Posle Takashi Miike-a, naravno.

sjajan lik. icon_smile.gif

ove godine treba da se pojavi nastavak njegovog legendarnog filma, "Kung Fu Hustle".

Edited by forever*autumn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Малопре сам одгледао "44 минута". Филм је мало старији и већ дуже времена да имам у колекцији, али ретко гледам акције. Рађен је по истинитој причи. Не бих да причам много, да вам не кварим угођај, али га морате погледати. Најцрње и најгоре је што је у филму догађај обрађен на исти начин на који се заиста догодио. Скинуо сам неке снимке из хеликоптера са Нета, прочитао о догађају и једино што могу да кажем је - какви фрикови. Прекрити цело тело кевларом и пуцати около, то само у Америци може.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Малопре сам одгледао "44 минута". Филм је мало старији и већ дуже времена да имам у колекцији, али ретко гледам акције. Рађен је по истинитој причи. Не бих да причам много, да вам не кварим угођај, али га морате погледати. Најцрње и најгоре је што је у филму догађај обрађен на исти начин на који се заиста догодио. Скинуо сам неке снимке из хеликоптера са Нета, прочитао о догађају и једино што могу да кажем је - какви фрикови. Прекрити цело тело кевларом и пуцати около, то само у Америци може.

Jebote ja nisam mogao da verujem da se ono stvarno dogodilo...znachi film je fenomenalno uradjen...ja sam se takodje posle gledanja tog filma bavio malo istrazhivachkim radom i praktichno su u detalje odradili film kako se i dogodio.... icon_da.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovali ili ne veceras sam po prvi put gledao Dezurne Krivce. Do jaja je film, ali odgledao sam toliko trilera da uvek znam ko je ubica... tako da mi nije vishe to to.

 

Jebote meni se ne da da odgledam taj film do kraja...ili odgledam prvih pola sata ili poslednjih 15-20 minuta ali ceo film nikako da pogledam....mada cu ga za koji dan nabavim pa cu ga vec jednom odgledati celog.... icon_smile.gif ...valjda.. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Малопре сам одгледао "44 минута". Филм је мало старији и већ дуже времена да имам у колекцији, али ретко гледам акције. Рађен је по истинитој причи. Не бих да причам много, да вам не кварим угођај, али га морате погледати. Најцрње и најгоре је што је у филму догађај обрађен на исти начин на који се заиста догодио. Скинуо сам неке снимке из хеликоптера са Нета, прочитао о догађају и једино што могу да кажем је - какви фрикови. Прекрити цело тело кевларом и пуцати около, то само у Америци може.

mislim da sam gledao taj film, bar mi naziv deluje poznato.

glumi li mozda Michael Madsen?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juche/prekjuche odgledao celu Evil Dead "trilogiju"..

 

Prvi je horrorchina, onako..zanimljiv, ali meni se svidja samo zbog par jakih i ubedljivih scena i samo zbog tih par scena cu ga gledati again. Npr najjachi mi je onaj deo "Why have you disturbed our sleep!? Awaken us from our ancient slumber! You will die!!!...." i isto zakon scena sa ogledalom..itd..

 

Drugi deo je do jaja, imho bolji od prvog, ubacheni neki elemnti komedije, i znachi scena u kuhinji sa rukom je jedna od najjachih! icon_smile.gif

 

treci deo gubi skoro svaki moguci elemenat horrora, ali je ipak ispao neverovatno do jaja kao neka avanturistichka komedija i ovde je Brus ubedljivo najjachi!! Groovy! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...