Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Ljudi kako se zove onaj narkomanski film gde liku istruli ruka od fiksanja, kada mu je na kraju amputiraju. Tu glumi Jennifer Connelly, glumila je u dva vrhunska filma Blistavi um i House of sand and fog...

 

Gledao sam ovaj film ranije i odlican je. Hocu da ga pogledam ponovo ali ne znam kako se zove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi kako se zove onaj narkomanski film gde liku istruli ruka od fiksanja, kada mu je na kraju amputiraju. Tu glumi Jennifer Connelly, glumila je u dva vrhunska filma Blistavi um i House of sand and fog...

 

Gledao sam ovaj film ranije i odlican je. Hocu da ga pogledam ponovo ali ne znam kako se zove...

Reqieum For A Dream

 

http://www.imdb.com/title/tt0180093/

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko kako se zove film u kojem glumi Richard Gir nekog detektiva ili advokata? On kao brani nekog serijskog ubicu, koji se citavo vrijeme folira da je podijeljena licnost kako bi izbjegao zatvor i bio smjesten u dusevnu bolnicu.\

 

Mnogo mi se svidio film koji sam sinoc gledao Generacija X sa Edward Norton-om i Edward Furlong-om. Govori o fasizmu, rasizmu, neonacizmu, njegovanju kulta Hitlera.... i o pogresnosti svega toga....

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko kako se zove film u kojem glumi Richard Gir nekog detektiva ili advokata? On kao brani nekog serijskog ubicu, koji se citavo vrijeme folira da je podijeljena licnost kako bi izbjegao zatvor i bio smjesten u dusevnu bolnicu.

mota mi se po glavi da je Primal Fear ali nisam sigurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi se svidio film koji sam sinoc gledao Generacija X sa Edward Norton-om i Edward Furlong-om. Govori o fasizmu, rasizmu, neonacizmu, njegovanju kulta Hitlera.... i o pogresnosti svega toga....

taj film se zove American History X (Fatalni Kurs X)

 

odlican je icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja? Aj napisi ako znas, mnogo me zanima.

Prvi kraj je onaj kada prodje pored nje na ulici i nishta joj ne kazhe (mislim da smo taj kraj svi videli)

 

Drugi kraj je kada se vrati kroz vreme i kada se ubije u majchinoj utrobi

 

Treci je kada sretne Kayleigh na kraju i zastane i popricha sa njom

 

Chevrti je kada na kraju sretne Kayleigh i krene da je prati

 

Meni se inache najvishe svidjaju ovaj prvi i treci kraj..inache za 2007 se planira The Butterfly Effect 2

 

http://www.imdb.com/title/tt0457297/

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...