Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

equilibrium je totalni kvlt!

matrix je u poredjenju sa njim kao dimmu borgir u poredjenju sa immortalom, mozda je bolja produkcija, ali eq ima duha! icon_wink.gif

 

inace, isti reditelj je snimio film "ultraviolet" (sa milom jovovic), nesto na foru "underworlda", i sve to nije bitno, bitno je da ce biti jos tabanja u stilu "gun kate". e, ta "gun kata" vredi vise od svih specijalnih efekata zajedno u matrixu. bar meni. icon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa poenta filma je manjak bilo kakvih osjecanja u tom equilibrium whatever svijetu...Da ne duzim, sustina je da to treba tako da bude

Da ali koliko sam primetila kad sam gledala cak i ovi koji su ˝operisani od osecanja˝omakne im se po nesto.

 

 

user posted image

 

ima i gun kata i svih ostalih bajkovitih tuca,tipa ona pobije njih 7000 itd biggrin.gif

Ali Mila+odelce+tuce wub.gif

Edited by Livia

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci momenat u filmu je kad je on na detektoru lazi i kad mu stane puls. i onda pocinje najbolja marishana ikada... icon_smile.gif

 

u stvari, lazem: najbolji momenat ikada je kad on vadi onog psa iz gepeka i okruze ga panduri, a on njima nesto u fazonu: "najljubaznije bih vas zamolio da odstupite inace cu biti prinudjen da vas fizicki povredim" icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

najjaci momenat u filmu je kad je on na detektoru lazi i kad mu stane puls. i onda pocinje najbolja marishana ikada... icon_smile.gif

Jedan od najboljih scena je kada udje kod Duponta i kada iseche lice Taye Digsu i posle toga fight sa Duponom icon_rockdevil.gif

 

user posted image

 

wub.gif

 

 

da li je gledao neko onog hitlera u dva dela juce i prekjuce??? odlican film....ima li ga neko???

 

Ono odlichan film?Film je govno da nema veceg....

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, isti reditelj je snimio film "ultraviolet" (sa milom jovovic), nesto na foru "underworlda", i sve to nije bitno, bitno je da ce biti jos tabanja u stilu "gun kate". e, ta "gun kata" vredi vise od svih specijalnih efekata zajedno u matrixu. bar meni. icon_rockdevil.gif

skoro prije mjesec dana skontah da se vrti reklama po tv-u.. pun kurac tih super-ultra-sexy-pobijmo-sve filmova, ili je ta vrsta ili neki horor s iskidanim retardiranim glavama.

 

ne znam da li bih ga gledala i da mi neko plati..

 

 

 

 

poceli su da pretjeruju. odavno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Goxy - kakav je komplet utisak o suicidal club

Nisam se previse udubljivao u pricu i nisam siguran da li sam skapirao film,pa cu morati da pogledam jos jednom.A sve zbog druge recenzije na IMDB,koja mi je skrenula paznju na neke stvari koje nisam primetio tokom gledanja.Sorry!

 

review

 

user posted image

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...