Jump to content

Fates Warning


Recommended Posts

Guest HEFEST

Haha!!! Cuj buvljacki bend. Jebene legende svi od reda u bendu. To sto ti ne znas za njih je samo zbog toga sto ljudi forsiraju Japan i Nemacku, a po Evropi ne idu nigde.Bolje reci bend koji ne smara kao Fates Warning. Ja volim progresivu, ali jos uvek ne znam ni jednu pesmu od njih da mi se svidja. Previse sporo i smorno. Ako se ne razumes bolje preskoci raspravu.

 

A logotip je bas autentican.

 

fates_warning_logo.jpg

Ako je tebi ovo isto onda jbg. To sto je naziv benda skoro isti znaci da je neminovno da bude slicno.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Moze samo ako je tempo brz i da pesma dize. Trtomudanja koja traju ceo album ne mogu da podnesem. Ja skinuo Fates Warning diskografiju i pustio redom jednom davno. Ocekivao sam nesto ekstra po hajpu koji ih prati, ali kad ovamo ne nadjoh ni jednu pesmu da se uhvatim za nju. Nisam ni preslusao sve do kraja jer sam poceo da lapim od muzike. Batalim to i pustim Threshold i mirna Backa.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa ova pesma jedino da lici na pesmu. Poslusah sa ovog albuma jos neke isto neko kukumavkanje. Jedino mi greota sto je pevac jebac keve i mogao je to da upotebi u mnogo boljem maniru. Ocigledno je da ima fanova i za ovakvu muziku ... Prestajem sa obracanjem paznje na ove.

 

U svakom slucaju idem na koncert, ali samo zbog predgrupe da vidim Gorana Edmana legendu. Ako me ovi drugi smore begam posle predgrupe.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Headless. AOR bend. Kazu da je dobar. Imam albume na kompu, ali nisam stigao da preslusam. Mislim da na pocetku nije pevao Edman u bendu. Bar ne pise njegovo ime u opisu albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Headless. AOR bend. Kazu da je dobar. Imam albume na kompu, ali nisam stigao da preslusam. Mislim da na pocetku nije pevao Edman u bendu. Bar ne pise njegovo ime u opisu albuma.

 

Pa ok. Vidim sad na plakatu za evropsku turneju na jesen da im je Headless zaista predgrupa. Iskreno, nikad cuo za bend, ali ce biti super usput vidjeti i cuti Edmana uzivo, ako dodju sa FW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da objavimo ovde, predgrupe su:

 

 

Headless:

https://www.youtube....h?v=6MkgW57W8QA

Upoznajte predgrupe: Na ovoj turneji sa Fates Warning-om su italijani Headless. Interesantno je da im na albumima svira bubanj Scott Rockenfield iz Queensryche-a. A pevac im je legendarni svedski rock pevac Göran Edman (Yngwie Malmsteen, Glory, Karmakanic, itd).

Headless sviraju melodican hard rock sa progressive rock uticajima. Novi album su izdali u junu za Lion Music. Saznajte vise ovde:http://www.lionmusic...rowingapart.htm

 

 

 

Asymmetry:

Upoznajte predgrupe: Lokalnu podrsku na koncertu pruzice domaci prog metal bend Asymmetry. Bend ima jedan samizdat EP iz 2012 ""Room 17: Hours Between Shadows and Light." Sviraju mracan, melodican, zarazan prog metal u maniru ranijih radova bendova kao sto su Evergrey i Tad Morose. https://www.facebook...ymmetryOfficial

 

 

Eto i ja da se pohvalim sto sviram sa bendom kao predgrupa FW :) Za progere, nema vece casti

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...