Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

Svirka u Beogradu bi trebala da bude 26. maja, bice to neki humanitarni koncert. Mesto josh ne znam, ali javicu. Do tada: Danas koncert na Simex-om shtandu u Ns-u, sutra Smederevska Palanka, prekosutra Kragujevac, 25.-i koncert u Novom Sadu.

 

Pozzzzzz!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cula da je taj humanitarni koncert za izgradnju neke crkve ( zaista ne znam koje ) 25. maja.

Uostalom, objavice oni to na njihovom forumu pa cu javiti svima koji su zainteresovani.

Ponavljam, u intervjuu koji su dali Milan i Jana 100 posto sam sigurna da sam cula 25. maj. Da, i jos su rekli da je popodne koncert u N.Sadu a uvece u Beogradu!!!

Pozdrav svima laugh.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest lady_pantera

jeste svirka 250g u bg-u ali koliko sam shvatila ulazi se samo sa poznivnicama(humanitarna svirka je u pitanju)a bice u gaucosima na dorcolu.....

inace,sinoc je zapaljen kragujevac-koncert na trgu,15000 ljudi,od kojih je sigurno 13000 pevalo sve pesme i bilo u potpunom delirijumu!!!ljudi iz kragujevca kazu da takva atmosfera i takav koncert u tom gradu nikada nije vidjen!!!!

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

El moze neko da mi posalje pesmu "kazi gde je ljubav" staru verziju na mail posto mi ne rade programi kao sto su SHAREAZA I KAZZA i ne mogu nikako da je skinem sa neta.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ucinim svima koji obozavaju pevacice Beba ( a znam da su mnogi od vas zaljubljeni u iste ) - idite na http://ept.kg.ac.yu/nbebe i videcete fotke sa fantasticnog koncerta u Kragujevcu od pre neko vece za koga vec neko napisa da je bio nestvaran.

 

Sto se koncerta u Bgd-u tice, on je humanitarnog karaktera i ceo prihod namenjen je izgradnji CRKVE. Koje - pojma nemam, verovatno ce pisati na karti.

Cena - i to ne znam a smatram da nije bitno. Mesto je na Dorcolu i zove se ''Gaucosi''...

Pre toga, istoga dana, Bebe sviraju i kod nas u Novom Sadu, otprilike predvece, takodje za istu crkvu. Sve detalje javicu vam sutra, totalno sam neobavestena ovih dana jer su me obaveze razbile.

 

I, pozdrav svima, bas je lepo biti coooooooool...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert U Ns-u je otkazan, jer je stvarno veliko cimanje da sviraju prvo u Ns-u pa u Bg istog dana. Zato je u clubu Gaučos (Gauchos) bila loodnica. Uvod je bio fenomenalan. Serbian song pa Pravda!!!! I tako, pesma o ovom, pesma o onom i polako se završio koncert.

 

28.-og je Kraljevo, a dan ranije Kruševac.

 

Pozzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dugo me nije bilo ovde, s' razlogom...

Cini mi se da sem koncerata, a to je uobicajeno kada su Bebe u pitanju, i nije bilo znacajnijih desavanja u radu doticnog benda!

Mada, mnogi bendovi dali bi sve da imaju upravo to - KONCERTE...

Nebitno, mi zivimo u Srbiji a nasa stvarnost je takva kakva je!

 

Htedoh reci, procitala sam da Bebe po prvi put gostuju u Sloveniji...

Drago mi je zbog toga i zivo me zanima kako ce tamosnja publika reagovati na njihovu muziku.

 

Posto su vec UDARNA VEST NA SVIM SLOVENACKIM SAJTOVIMA, cim sve to prodje prrenecu vam i komentare.

Do tada, pozdrav svima.

P.S. Datumi su 16. i 17. jun, Ljubljana je u pitanju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

bio sam veliki obozavalac Beba i skoro uvek sam isao na njihove svirke. Zadnje 2 god. neidem i neiteresujem se za njih,jer su mi previse omlitavili sa baladama. To je sigurno rezultat njihovog mediskog pracenja pogotovo zadnjih 2-3 godina.

 

Mislim da bi trebali da vrate onu staru energiju koja je znala da izlazi iz njihovih pojacala na svirkama,pogotovo sto imaju 2 nova glasa u bendu, koja super pevaju.... .

 

znaci dosta vise srce drpajucih pesama i daj nesto u brzem ritmu!!!!!

 

steta za tako dobre muzicare....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je zaista nesto s' cim bih mogla da se slozim!!!

Cinjenica je da na CD-u ''The Best of'' to jeste tako.

Da li je smisljeno ili ne, upravo zbog te medijske propracenosti, u to necu ulaziti.

 

Ali...

 

Mislim da je upravo njihov LIVE nastup totalna kontra celoj toj prici!!!

Hocu reci, sve je drugacije.

Mnostvo instrumentalnih bravura, fantasticno pevanje ( pogotovu JANA, devojka ubija ), nevidjena energija...

 

Ma, sve je drugacije. I zaista zvuce svetski.

 

Ja volim njihov ''The Best of''... Za nekim pesmama otkidam ( ''Veliki je BOG'', ''Kisa'', ''Daire'' itd. )... Medjutim, stoji da je prespor.

 

Zato jedva cekam novi CD.

 

Iskreno, ocekujem cudo!!! Naravno, u nekom pozitivnom smislu.

Edited by rock_rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sad, upravo te pesme koje si nabrojala, jednostavno ne zvuce ubedljivo kao u originalnim verzijama. Veliki je Bog, ok. jasna je bila zelja da se brza pesma pretvori u baladu sto su sviracki uspeli (pogotovo Randjino razlaganje) ali pevanje...devojka je ok. otpevala ali nekako mi zvuci neubedljivo, pogotovo refren koji je zbog teksta i poruke pesme trebao da bude mnogo zesci kao sto je to slucaj sa originalnom verzijom kada nas MILAN I BILLY KING prosto dizu iz najdublje kome. KISA, isti slucaj samo sto je ovog puta na originalnu matricu samo nasnimljen novi zenski vokal. I to je dobro otpevano ali je u originalnoj verziji MILANOVA interpretacija daleko bolja i ubedljivija. Isti slucaj je i sa pesmoma DAIRE, STRANAC, DVOJE a pesme LJUBAV I DABOGDA LAZEM su po meni upropascene. Najvise mi se svidela 1000 GODINA , iz razloga sto je na ovoj kompilaciji uradjen njen nastavak. Znaci da su je trebali oznaciti kao 1000 GODINA 2 DEO.

Ono sto bih zeleo da cujem, to je TUZNA PESMA u originalnoj verziji. Tek sam skoro saznao da je u pitanju stara pesma koju ne mozete naci ni na jednom njihovom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TUZNA PESMA je u nekom latino ritmu... cula sam je i mislim da se moze naci na netu.. Nego Jana meno bre ljudi mnogo peva kroz nos... Totalno ne prirodnu boju glasa ima... Ona druga ima prirodniju boju ali losije peva... MEni se ne svidjaju ni jedna ni druga... Zakon mi je pevacica STRIPA... Ona plava sto je pobedila na 3k-duru... (trece kolo)... Ove dve mi se uopste ne svidjaju... I po meni neverne bebe vise nisu rock bend... To je pop, CIST POP! Jedino sto u tom bendu podseca na rock jesu duge kose Randje, Zube i onog basiste, zubinog burazera... Nista vise u tom bendu nije rock jer je mnogo MLAKO!!! i MEKO!!!

 

A ja ih pre bas volela dok je Goca bila u bendu... icon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaa znaci Jelena se zove... Pa da... kada sam prvi put cula Tuznu Pesmu pomislila sam- ovo ili ne peva Jana ili je poboljsala ne znam kako taj njen vokal... i posle vidim spot i shvatim da je celu pesmu otpevala ova druga, tj. ta Jelena... Sto se tice Goce... Devojka peva pa rastura... Slusala sam je u Holydayu sa Catpeople... divno... prosto ne naprezes usi... Ove dve su samo iskreirane i nabedjene pevacice... bar po meni ... postujem svacije tudje misljenje...

icon_wink.gificon_wink.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

TUZNA PESMA je u nekom latino ritmu... cula sam je i mislim da se moze naci na netu.. Nego Jana meno bre ljudi mnogo peva kroz nos... Totalno ne prirodnu boju glasa ima... Ona druga ima prirodniju boju ali losije peva... MEni se ne svidjaju ni jedna ni druga... Zakon mi je pevacica STRIPA... Ona plava sto je pobedila na 3k-duru... (trece kolo)... Ove dve mi se uopste ne svidjaju... I po meni neverne bebe vise nisu rock bend... To je pop, CIST POP! Jedino sto u tom bendu podseca na rock jesu duge kose Randje, Zube i onog basiste, zubinog burazera... Nista vise u tom bendu nije rock jer je mnogo MLAKO!!! i MEKO!!!

 

A ja ih pre bas volela dok je Goca bila u bendu... icon_cry.gificon_cry.gif

 

 

 

ma totalno si upravu.....

 

Neznam zasto ali ranije su mnogo zdravije i veselije zvucali. Kada sam ih prvi put cuo toliko su mi iskreno i ljudski zvucali, da sam svima govorio da nema boljeg benda od njih,koji toliko dobro uzivo zvuce.

 

 

Proslog leta, svirka na bazenu rondo, mesto Budva(gde su svirali jedno 100 puta) zvuk nikad gori,Milanov mikrofon mnogo mnogo jaci mikrofona pevacica, cak su i pevacice kasnile na koncert..... Ma sta da vam kazem otisao sam posle 20min svirke. Uzasssss

 

onaj zeka koji je jedan od najboljih klavijaturista na nasim prostorima pa i sire, porucio bi da se ostavi mikrofona i da radi ono sto on najbolje zna da radi..... neka svira, i konponuje...!!!!

 

opet se tesim da im je ovo mozda i neki period u karijeri kada sve ide nizbrdo.!!!!!!!

 

p.s. iskreni fan!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, ex pecacica Beba zove se Gorica i devojka zaista lepo peva. Ustvari, bas dobro ppeva. Pa ne bi je sigurno Milan Dj. drzao 6 godina u bendu da nije tako.

Ali, porediti nju sa bilo kim od dve nove pevacice, PO MENI - insistiram na tome - je totalno bezveze i nepotrebno, u krajnjem slucaju.

Jednostavno, Jana i Jelena su bolje u svakom smislu.

Uostalom, i publika je rekla svoje, to najbolje govori njihov broj na svakom koncertu kada sa trazi katra vise. O tome sam vec pisala i ne bih da se ponavljam.

Pesme... Zavisi kako ko to gleda. Ubedjena sam da danasnjim klincima koji znaju sadasnju verziju ''Boga'' stara mnogo ne znaci i td. Za njih je ''Tuzna pesma'' vrh stvaralastva Beba. Itd, itd.

Opet smo na pocetku! Kol'ko ljudi tol'ko cudi.

A, ustvari, ko zna zasto je to dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, ex pecacica Beba zove se Gorica i devojka zaista lepo peva. Ustvari, bas dobro ppeva. Pa ne bi je sigurno Milan Dj. drzao 6 godina u bendu da nije tako.

Ali, porediti nju sa bilo kim od dve nove pevacice, PO MENI - insistiram na tome - je totalno bezveze i nepotrebno, u krajnjem slucaju.

Jednostavno, Jana i Jelena su bolje u svakom smislu.

Uostalom, i publika je rekla svoje, to najbolje govori njihov broj na svakom koncertu kada sa trazi katra vise. O tome sam vec pisala i ne bih da se ponavljam.

Pesme... Zavisi kako ko to gleda. Ubedjena sam da danasnjim klincima koji znaju sadasnju verziju ''Boga'' stara mnogo ne znaci i td. Za njih je ''Tuzna pesma'' vrh stvaralastva Beba. Itd, itd.

Opet smo na pocetku! Kol'ko ljudi tol'ko cudi.

A, ustvari, ko zna zasto je to dobro.

PRVO_da ti ja kazem nesto- NISAM NEOBAVESTENA! znam da im se ex-pevacica zove Gorica nego ja to malo skratim... Izvini sto ti je to zasmetalo...

 

 

A TO DA SU OVE DVE DALEKO BOLJE TO JE TVOJA BRUKA STO TO TVRDIS jer svakome su simpaticnije sise i dupeta ovih gabaritnih novih "PEVACICA" a ne mrsavo i lomljivo telo jedne GOCE koja MOZE DA IH POJEDE SVOJIM GLASOM ako joj se to hoce naravno...

 

zasto su te dve vise prihvacene??? Upravo zbog boljeg izgleda i zato sto se bend iskomercijalizovao (napravio te balade koje mogu SVI da slusaju, od okorelih fensera do metalaca)... Zar se nikada nisi zapitala zasto svi znaju za neke tamo GRAND zvezde a ne za jedan Kraljevski Apartman??? Zato sto je svim ljudima, GLUPIM MRCINAMA, lakse da ukljuce PINK i da ostanu u svojim foteljama nego da odu na neki rock koncert ili na svirku CATPEOPLEA u Holyday...

 

Nikada mi nije bilo zao sto vidim one seljancure na GRANDU kako im seva celulit i salo ... UVEK MI JE BILO ZAO KADA VIDIM JADNU PUBLIKU U TOM ISTOM GRANDU KAKO APLAUDIRA NA TO VELIKO SRANJE ZVANO GRAND i sve to sto ide uz njega... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo, muka mi je od tog poistovecivanja licnosti na ovom forumu i zaista se jako nerviram zbog toga...

Ako ja nemam svoj identitet postujuci na masi tema koje se ovde nalaze, onda zaista ne znam, tj. ne kapiram svrhu svega ovoga,

 

Drugo, od mojih oko 350 dosadasnjih pisanija na ovom topicu bila sam jako aktivna samo u pocetku mog pojavljivanja, i pomalo sad - poslednjih nekoliko dana...

Volim Bebe, obozavam EKV, fan sam Smaka, jako gotivim Kerber i Jagode, smatram da je Leb i Sol sviracki najjaci bend ex YU prostora...

Gotivim Anu Popovic, lozila sam se ( doduse - nekada ) na Generaciju 5, cak mi je i stari Bajaga bio cool...

Ne volim Djordja Davida, Cactus Jack, Riblju Corbu...

 

Zasto sve ovo pisem???

 

Zato sto mi je muka od tog poistovecivanja nickova i sl. sranja.

Pa PROVERITE BRE vise te e-mail adrese i pustite nas da disemo.

Ovo je stvarno uzas...

 

Kada nekog gotivis zameraju TI sto ga gotivis!!!

Kada nekog ''pljujes'' ( ja sam u tome zaista umerena - kada ne volim pokusavam da to u pisanoj formi ublazim do krajnje granice ) i to ne valja!!!

Pa sta valja?

 

Da ja vama sada objasnjavam zasto nekoga volim ili ne zaista mi ne pada na pamet. Vec sam se izjasnila, to je valjda svima jasno. A nisam bas nepoznata ovde, cak bih rekla po broju pp poruka koje mi stizu da me svi jako dobro znate...

 

Tema - Neverne Bebe -...

Tacno, i zato se vracam na nju.

Ja jako gotivim taj bend, obozavam nacin na koji izvode te svoje kompozicije, Milanove textove, nove pevacice...

 

Ne zelim da ulazim u polemiku oko stare i novih pevacica...

Da je stara zasluzila da ostane verovatno bi i dalje bila tu...

Neko pominje klupske svirke i to kako Gorica peva do jaja...

U '' Holideju '' pred 100-ak slucajnih posmatraca...

I to za dz. ulaz...

A ja pricam o novim pevacicama, novom zvuku i ludilu koje sadasnje Bebe prave pred hiljadama ljudi...

U Kragujevcu. kazu, preko 10 000...

U Jagodini, takodje,,,

Za moj Novi Sad vec sam rekla, ne bih da se ponavljam...

 

A sta je sa onim mestima za koje ne znam ?

A stalno su negde...

 

Medjutim, ni to nije reper i ja sam toga svesna. Ja volim Bebe zato sto meni prija taj zvuk, rade mi ti novi vokali i volim nacin na koji Milan gradi njihovu karijeru...

 

Neko kaze smeksali su...

 

Pa sta i ako jesu.

To je njihov izbor i njihov put.

A ja to cenim.

Cenim kada neko napravi korak napred ( u ovom slucaju vise koraka ) a pri tom ostane sviracki dosledan.

Btw, poslusajte solo klavira u pesmi ''Gotovo'' sa ''The Best of'' i svaki komentar bice suvisan.

Naravno, obracam se ljudima koji u prefiksu imaju naznaku muzicar...

 

 

Itd, itd...

 

Lepo mi spavajte i razmisljajte o vasim malim i neuspesnim karijerama.

Za Bebe ne brinite, njima je sve potaman - u to sam ubedjena.

TOLIKO...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican bend, nema tu mnogo price, bespotreban je bilo kakav komentar, jer o kvalitetu njih kao muzicara, na ovom forumu niko nema pravo glasa da kaze nesto lose.

 

Pevacice su dobre, ona manja znatno bolja, i realno, sasvim dovoljna. Da ne pricam koliki respect ima od mene kad sam je video na King Diamond koncertu kako skace kao luda icon_smile.gif

 

E sad, to za smeksavanje zvuka... to je njihova stvar, i realno, ovaj zvuk na the Best of-u im odlicno lezi... ja sa ovim bendom imam drugi problem, a to je sto bespotrebno sviraju obrade, pa umesto da cujemo njihove pesme na koncertima, zna se desiti da sviraju nekakve bezvezne pesme koje su i bogu i narodu dosadile, i koje svira svaki tezga bend na ovoj planeti (bez obzira na kvalitet izvodjenja). Necu Tinu Turner, hocu 1000 godina, Tuznu Pesmu, Serbian Song itd. itd. itd.

 

Nemam zivaca jos da pisem, valjda je jasno sta sam hteo reci icon_wink.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti na ovome jer kapiram da ljudi kao TI shvataju sustinu...

 

Samo jedna primedba, nadam se pozitivna...

 

Verovatno ih nisi slusao skoro - live..

Hocu reci, na 2. uzastopna koncerta u ''Tremi'' ( Novi Sad, mart 2006. ) svirali su neverovatan opus svojih pesama, od prvog albuma ( tipa ''Oktobar fest'', ''Saga''... ) do kompletnog ''The best of'...

 

I mene mrzi da pisem, umorna sam.

 

Cinjenica je da su od obrada odsvirali samo Pink Floyd - The Wall...

Tek toliko da se zna.

 

 

 

P.S.2 E to je sustina. Bebe su sa Janom i Jelenom totalno autorski bend.

 

P.S.3 I, kazu, da je novi CD koji uskoro izlazi ( posle ''leta'', koliko znam ) CUDO...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican bend, nema tu mnogo price, bespotreban je bilo kakav komentar, jer o kvalitetu njih kao muzicara, na ovom forumu niko nema pravo glasa da kaze nesto lose.

 

Pevacice su dobre, ona manja znatno bolja, i realno, sasvim dovoljna. Da ne pricam koliki respect ima od mene kad sam je video na King Diamond koncertu kako skace kao luda icon_smile.gif

 

hm..... Bendu ne zameram nista sto se tice svirke .... u tom smislu su za sada ovde najbolji... Mene jedino nervira sto toliko hvale te dve koje ne zasluzuju to... Pa jednu Ivanu Negative ne hvale toliko... NIKO nikada njen glas nije osporio... Sto se tice Jane, devojku znam, zajedno smo bile na Megadethu... Ali ona je samo jedna metalka u gomili.. i zasto cenite njen dolazak na koncert a ne neciji drugi...? pa zato sto je poznata... Sto se tice pevanja? daleko od toga da ona ruzno peva... Ima jako dobar sluh, jak glas i fino barata sa falsetom i punim glasom...ali zasto bi pevala kao da ima stipaljku na nosu...? meni .... jos jednom MENI to odvratno zvuci i ne svidja mi se... Ali jebi ga, moje price su prazne jer je ona jedna JANA iz NEVERNIH BEBA a ja jedna IVANA iz ARIE... icon_cry.gificon_cry.gificon_confused.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ih nisi slusao skoro - live..

Gledao sam ih u studenskom gradu u BGu pre... hmmm... ne secam se tacno kad je to bilo, pre nekoliko meseci. I opet su svirali dosta obrada... a do sad sam ih video brat bratu 15ak puta, i uvek su me nervirali sa tim obradama, pogotovo sto u vecini slucajeva nemaju veze sa zvukom koji imaju oni kao autorski bend.

 

Eto, taj The Wall, mislim da su svirali svaki put od kad sam ih prvi put gledao uzivo, i stvarno je vise dosta. Mnogo su bolji sa autorskim materijalom, ili bar kad bi malo profilisali obrade (nekakav prog rock bi dobro legao, Marillyon, Saga, Asia... hmmm, mozda previse trazim, onda oni ne bi bili tezga bend i na naslovnim stranama Svet magazina (sa idiotskim naslovima, tipa "spavao sam sa 500 zena") - a to govori kakva smo mi zemlja i sta nam rade najbolji muzicari).

 

@ivaria_988 - Pomenuo sam nju i koncert King Diamonda iz par razloga - prvo, ovo je tema Nevernih Beba, i logicno da cu nju pomenuti, a ne Ivanu iz Negativa, ili npr. tebe, kao sto bih na temi tvog benda (ako ga kojim slucajem imas, a sazna se za njega) - jer s obzirom na sve, King Diamond je kult, i svaki domaci muzicar koji se pojavio tamo, ima samo plus u mojim ocima.

 

Sa druge strane, protiv Ivane iz Negativea nemam nista, cak stavise, verovatno je najbolja nasa pevacica koja moze da se cuje sa fancy media poput Pinka i sl. Kod njih mi smeta sto forsiraju previse ljigave balade u poslednje vreme, a pesme poput Od Stakla, ili bilo koju sa prvog albuma (Vreme Je, jedna od naj domacih pesama svih vremena)... to je pravi Negative...

 

A Ivana iz Arije... to je ona Makedonka? Ko opet ista kaze protiv nje? Svako ima pravo na svoje misljenje, niko te ne napada sto ti se Jana ne svidja (bar te ja ne napadam, ne znam da li neko jeste negde).

 

Sve u svemu, zivo me zanima kakav ce biti novi album N.Beba, i mislim da bolji bend nije mogao biti izabran da doceka Toto u BGu na koncertu.

 

Poz! orangelistening.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakon mi je pevacica STRIPA...

Da, pevacica Stripa dobro peva, a dobra je i riba za razliku od nabedjene Jane. mhihi.gifevotigana.gif

 

Uzgred, ja sam vec mnogo ranije iznela misljenje o doticnom bendu, cisto da ne ispadne da pricam samo o necemu drugom umesto o muzici Beba... mhihi.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Volim Bebe, obozavam EKV, fan sam Smaka, jako gotivim Kerber i Jagode, smatram da je Leb i Sol sviracki najjaci bend ex YU prostora...

Gotivim Anu Popovic, lozila sam se ( doduse - nekada ) na Generaciju 5, cak mi je i stari Bajaga bio cool...

Poslusaj grupu BOLERO , stvarno su vrh vrhova.

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...