Jump to content

Rome: Total War


Man at arms

Recommended Posts

За сада није, пошто оригинална верзија игре дозвољава постојање само 21 фракције, а ето тамо неки људи што праве модове мисле да Срби не заслужују једно од тих мјеста icon_smile.gif.

Вјероватно ће уз наставак који ће сигурно изаћи овог прољећа бити дозвољено и више фракција, па ће онда људи који раде ове силне модове убацити и Србе, макар тако причају.

 

Што се тиче MTW, ја имам онај гломазни XL мод (од неких 140 MB), који не само да укључује Србе већ и посебне српске јединице, којих има поприлично.

 

Ништа, чекамо експанзију за Рим, па да још мало онда сачекамо и неке додатке замодове и биће Срба, сигурно icon_wink.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Kartagina rula. dzabe protivniku sve kada ti imas Secret Band + Slonove.

BTW. postoji jedan veoma ruzan bag. Kada imate jednu rupu u zidu svi napadaci uopste se nece truditi da ih naprave vise ves ce samo jurisati kroz nju. to PUNO znaci kada ima 3000 neprijatelja i svi se zbiju na jedno mjesto a ti ih fino docekas sa flalangom. to sam eksploatisao bezbroj puta. kolika god njihova vojska bila nemaju sanse protiv 400-500 fino organizovanih hoplita(ili neke druge jedinice sa falangom)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Medieval Total War mi je omiljena igrica icon_redface.gif , prešla sam je sa englezima.

Rome Total War, isto vrh meni, zanimljiva, malo zahtevnija zbog pišljivog senata, nisam je prešla još.

 

Dakle 2 najbolje igrice koje sam ikada igrala do sad sa svojih 20 god

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja kako kad.

Ponekad volim da uzivam uz grcke kopljanike, stvarno mi je milina da ratujem sa njima. icon_rockdevil.gif

 

Ponekad imam trip sa germanima i njihovim ludacima od ratnika, a i dosta su zahtevniji od grka.Volim i Seleukide jer imaju neverovatan izbor jedinica(od konjice pa do kopljanika i legionara).Stvarno me cudi kako gotovo redovno nestanu sa mape medju prvima, kad imaju i para i dobrih ratnika?Egipat ih redovno sjebe. icon_confused.gif

Jedino ne volim da igram sa egipcanima..jednom sam imao trip sa njima ali mi ne odgovaraju. no.gif

 

Jedino mi je zao sto su makedonci i tracani nedostupni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Glupo je sto uopste postoji Egipat kao organzovana vojna sila.I jos su jaki ko zemlja.U to vreme Egipat je bio nula.

 

 

 

Skinuli mi warn biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Ne volim ni sa galima..suvise su razjedinjeni na pocetku. icon_smile.gif

 

Evo bas trenutno razbijam sa grcima..po stoti put.

 

A kakav je taj realisticni mod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rim nema frakcije.Mapa je popravljena(tu mislim na granice provincija) i NEMA EGIPTA kao nezavisne drzave biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

Pored toga imas mnogo izmena sto se recimo jedinica tice tako da se taktika skroz menja.Moras da oderes dupe od igranja da bi zavrsio kampanju.A jel si igrao shogun?

Moracu da nabavim, jel to neki patch?Gde se skida, koliko je tezak?

 

Igrao sam jedino Medieval ali ga je Rome zasenio.

Mada koliko vidim ovaj Medieval2 sto ce izaci rastura, posebno grafika. icon_rockdevil.gif

 

planiram da nabavim i Barbarian invasion za koji dan. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal moze da se skine.Ja sam ga dobio na disku i dosta ga tesko mozes naci bilo gde.Mogu da proverim kako mozes da ga nabavis.

E vidi.

Svidja mi se sto je teze i sto je Rim sjedinjen.

U medjuvremenu nabavljam BI..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 11 months later...

Za mene najbolja igrica napravljena do sada...Za mene predstavlja prelazak sa strategija sa nekom jadnom i ustaljenom perspektivom na pravi RTS...strasno dobra igrica...veoma reala i zanimljiva....zbog nje sam zavolio Rimsko Carstvo i danas znam vecinu stvri o njemu jer sam ga proucavao :mrgreen:

Jos uvijek nisam nabavio Medieval 2,nabavio sam ali piraterija pa ne radi majku im :udri:

 

House of Julii :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...