Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

dragi prijatelji i fanovi (ako ih ima :)), obavestavamo vas da smo danas (10. jula) potpisali ugovor sa izdavackom kucom iz grcke - 77rock records!

 

77rock records

 

oni ce objaviti nas novi album koji ce poceti sa snimanjem septembra 2008. godine u studiju chainroom u senti! producent albuma ce i ovog puta biti nas ton majstor - nikola mijic.

 

chainroom studio

 

vidimo se na exitu 13. jula!

 

p.s. jos neke detalje cemo objaviti uskoro, a ako mozete, postavite ovu vest na vasim portalima..

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

downstroy bastards

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

И да се потрудиш да вам албум ураде онако како си мени причао за прво издање. Било би више него красно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to u redu, ali covece mnogo pozirate za jedan "novopecheni" bend. Svirate tzv. metalcore, a vokalista ne ume da peva clean. Inace postujem vas rad i zalaganje. :mrgreen:

 

pozdrav! ne znam sta ti znaci to 'poziranje'.. i 'novopecheni'? sto, sviramo i trudimo se vec 5 godina, imali smo mozda srece da i uradimo nesto sto (mozda) niko do sad nije u ovom nekom zanru (dobar ugovor, nastup na wacken festivalu i okolnim drzavama itd.). slazem se da clean nije najsjajniji, zato ga i nema u svim pesmama, ali to je svakako tesko pevati + svirati gitaru (ali kad pogledam milion svetskih bendova koji imaju perfektan clean na albumima a uzivo tesko izvlace i nije mi toliko krivo).. zato se svi i odlucuju na koriscenje matrica u pozadini (in flames, sonic syndicate, lacuna coil itd.) u svakom slucaju, trudimo se da downstroy dovedemo na sasvim pristojan nivo a to su kvalitetne pesme, fotografije, scenski nastup itd. hvala ti na iskrenim kritikama, ziv bio! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav! ne znam sta ti znaci to 'poziranje'.. i 'novopecheni'? sto, sviramo i trudimo se vec 5 godina, imali smo mozda srece da i uradimo nesto sto (mozda) niko do sad nije u ovom nekom zanru (dobar ugovor, nastup na wacken festivalu i okolnim drzavama itd.). slazem se da clean nije najsjajniji, zato ga i nema u svim pesmama, ali to je svakako tesko pevati + svirati gitaru (ali kad pogledam milion svetskih bendova koji imaju perfektan clean na albumima a uzivo tesko izvlace i nije mi toliko krivo).. zato se svi i odlucuju na koriscenje matrica u pozadini (in flames, sonic syndicate, lacuna coil itd.) u svakom slucaju, trudimo se da downstroy dovedemo na sasvim pristojan nivo a to su kvalitetne pesme, fotografije, scenski nastup itd. hvala ti na iskrenim kritikama, ziv bio! :pivopije:

 

 

Sve cu ti ja objasniti :)

 

1. na myspace-u sam vam video slike, mnogo pozirate :)

2. "novopecheni" zato sto ste se relativno nov bend ;)

 

 

E sad...

 

1. Darko, da li si razmisljao da pustis kosu?! (S obzirom na to da ni jedan clan benda nema poduzu kosicu) :S xD

2. Da li ste se malo uobrazili?! (Probably the best band in the world) :) (u svakoj sali ima koji % istine) :D

3. Kada kazem uobrazili, ne mislim da ste se prebacili na BRAZILSKU nacionalnost....xD

4. necu da vam se uvlacim, iako vi to zasluzujute!

 

. . .

 

5. zasto theory of chaos?! (mozda zato sto Cavalerini textovi uglavnom govore o haosu i kome se on divi, pa vam je on uzor?!)

6. zasto downstroy?! (opet mozda zbog Cavalere i zbog njegovih "igrama recju" - destroy it down=downstroy) ili cisto zbog pesme "downstroy" koja vam se svidela :)

7. dosadan sam ali... bice jos pitanja :)

 

 

Pozz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi dosadan, hm, mozda bih voleo da znam ko si, pa da znam kome odgovaram.. :)

 

1. pa, razmisljao sam o tome (i pokusao), mada, ne stoji mi.. :)

2. da, uobrazili smo se.. :)

3. ---

4. ovo nisam razumeo.. :) ne treba niko da se uvlaci, mi smo openminded po svakom pitanju (no homo).. :)

5. u stvari, u pitanju je teorija haosa, tako mi se zove radio emisija jos od 2002. godine.. a radio sam i istoimeni fanzin, nema nikakve veze sa max-om..

6. downstroy jeste po pesmi, mada, da ti ne pricam kako je doslo do toga.. :) igra recima je cool, mnogo mi se svidja to.. i nije destroy it down, nego destroy them down.. :)

 

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najverovatnije da necemo dolaziti, mislim da igor nece nikako moci da dobije dan na poslu, s obzirom da smo u senti dan ranije (a to zakazasmo odavno).. + jbt, svirka za 3 dana, niko nas nije kontaktirao (ni nikola, ni in her embrace), tako da, nema smisla icu u minus.. :) skontacemo se za neki drugi datum.. pozdrav danilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...