Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

Neke novosti iz naseg tabora... :)

 

Prvo i najvaznije, Milos Kovacevic, koji je svirao sa nama u prethodnih godinu dana, napustio je bend zbog obaveza. Na mestu bubnjara je opet Igor Benjocki, jedan od osnivaca Downstroy-a i decko koji je sa nama odsvirao taj cuveni I Scream Every Day EP. Sa Igorom vec imamo probe, uskoro cemo i krenuti sa pravljenjem naseg albuma prvenca, iako su neke pesme vec spremne.

 

igoriv1.jpg

 

Drugo, 25og novembra (21h) ce na RTV (ex-TVNS) biti kultna emisija 'Varosharije' :) :) o Kikindi, u kojoj cete premijerno videti novi spot za pesmu Your Game. Posto ga ni mi nismo videli, nadamo se da su ga dobro izmontirali... :)

 

Trece, 14og decembra smo opet u Banjaluci, na nase veliko zadovoljstvo. Ali, o tome kad dodje vreme... To ce biti 15ti koncert koji smo imali ove godine, i verovatno poslednji u 2007.

 

'aj ziveli ljudi! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahahahaha....... ja nemam jos, jebi ga, evo i ja tek sada dolazim sebi..... nas je unistio Travnik... a danas sam bio u ZG... koliko jos sutra postavljam nase slike od petka i sa zabave kod Bokija i ostale negdje na vidjelo.

Pozdrav ekipi... Roga

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo neceg za apeiron-a, zna on o cemu se radi... ''rodjena si da me rusis, rodjena si da mi...'' :meshuggah:

 

blatovx7.jpg

 

downhf3.jpg

Ahahahahaha, prejako (kao i kompletan vikend i sve sto se tada videlo, ne racunajuci ona silna muska dupeta ;))! Ovaj covek je kralj, Vanja nije ni svesna kakvu je bracnu ponudu odbila :meshuggah:!

 

"Jaoj, Vaaanja, cIJepao bih ti drva cIJeli dan, a ti samo da mi rezes slaninu i ispeces mali kruh". Kakav nevidjen romanticar :meshuggah:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...