Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

Gitarijada je na zalost realnost, ali za nekoga, kolko sam ja skapirao nije bilo ni 500ljudi, i ko zna sta ce biti u narednom periodu sa njom, mislim da je odavno prsla tako da ne razumem zasto se neko obazire vise na nesto sto je propalo ?

Pojava Downstroy-a na WACKENU , ej jebenom WACKENU, bi trebala da bude glavna vest SVUDA a ne samo ovde ... a mogu misliti koliko je medija ispratilo njihov odlazak na WACKEN !

Ovo treba da bude nesto zbog cega treba svi da se dicimo, a ovde izgleda sve boli k.

Mislim, mozda je neko i svestan sta nastup jednog benda iz tamo neke Srbije znaci na NAJVECEM metal festivalu na svetu...

Ovo je samo jos jedan nacin da se otvori put nasim bendovima u inostranstvo, hteli mi to da prihvatimo ili ne to je jedini kljuc uspeha, otici na waken i uspeti dogovoriti nastupe po evropi .

Ko se koncentrise na gitarijadu nece daleko dogurati ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi! Evo, javljamo se iz Nemacke, nismo jos otisli za Srbiju, lepo je ovde... Kratko, bilo je jako dobro, videcete fotke, neke mozete pogledati i na wacken.com... Ostavili smo dobar utisak, upoznali brdo ljudi, dali CD-ove poznatim facama, pa i Andersu iz In Flames-a... Koja je to ozderotina... :rockdevil: Zastava Srbije je ponosno visila na stage-u i svi su bili odusevljeni... :srbija: Vidimo se uskoro!i da... pobedio je bend iz Brazila - Torture Squad... takmicenje je bilo namesteno (eto, nije samo u Srbiji tako... :)), na proglasenju je bilo 10ak ljudi koji su kao bili u ziriju, a mi nikog nismo videli kada su bendovi svirali, a i posle smo startovali jednog od njih da vidimo cisto kako smo se kotirali, kad on kaze da nema pojma kako su brazilci pobedili jer tu niko nikog nije gledao... nema veze, brazilci su nasi ljudi! cheerz! inace, profesionalizam je tamo sto se tice svega i to treba doziveti... :metalac:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odose jebeni Brazilci... Steta.

 

SVE CESTITKE MOMCI, cekamo da cujemo utiske. Glavu gore, buducnost ceka;)

 

Evo vec peti put pokusavamo ovo da ti posaljemo...valjda ce ti sad stici...ne yna se ko gde udara, drinkenzi svaki dan...dodji na airport neces se pokajati...aj ziveli

 

evo ti slika sa wackena :bend::alkos::alkos:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde su bre do jaja... uzas. Barem na osnovu onoga sto sam cuo na myspace.
Када су у питању thrash/death метал бендови, гласови готичара се не рачунају! :surprised:

 

Леле, Дарко, каки ти је оно стајлинг са оном пантљиком око врата?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, Bole, da si bio na nekom Metal Battle-u. sve bi ti bilo jasno oko staklinga... ha, ha... Teramo kontru crnim stvarima... ;)

Био сам, али не кад сте ви свирали. Стално сам тада имао неке одавно унапред испланиране обавезе.

А, значи то је тај фазон? Добро ако је тако, онда вам успева. ;)

 

@Sinstrel: Како год, thrash/death метал сигурно не слушаш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mojih utisaka...

 

Bilo je zaista fenomenalno, prosto i dan danas ne mogu da verujem da smo bili na Wackenu, a + smo i svirali i to odlicno. Takmicilo se 13 bendova, pobedise brazilci Torture Squad (nije mi jasno, ali oni iza sebe imaju par albuma kao i live DVD - pa, gde je to demo bend?)

 

U ziriju je (navodno) bilo 10 ljudi, mada mi nismo nikoga videli na nasem nastupu. Kasnije smo pitali jednog od njih kako smo se kotirali, cisto da znamo, kad on rece da tu niko nikog nije gledao i da ni on ne zna kako su Torture Squad pobedili... Ma, nema veze...

 

Kombijem su nas vozili do stage-a, imali smo dressing room, tehnicari su sve radili na stage-u, mi smo se samo zajebavali... :) Svirali smo 25min, pred oko 800 ljudi i to u 13h popodne. Nakon koncerta smo prodali sve diskove, mnogi ostadose bez naseg cd-a...

 

Sto se tice organizacije, uh... Kada bi EXIT mogao to da vidi... Passovi su nas cekali na VIP ulazu, zajedno sa narukvicama, programom, stage guide-om, mapama i bonovima za obroke... Ala smo krkali, daj sta das... :) Security je bio neverovatno ljubazan...

 

Jedino sto smo se mi zajebali i nismo poneli sator (kasnije smo ga slucajno dobili od gitariste iz benda Tamoto), pa smo se dobro zapitali gde cemo spavati. Sator je bio za 3 osobe, a nas sedmorica je spavalo tj. pokusavalo da spava... :)

 

Bili smo u kampu gde su bili ljudi sa passovima (muzicari, novinari i sl.).

Slikali smo se sa brdo poznatih bendova (Stratovarius, Napalm Death, Lacuna Coil, Cannibal Corpse, Sonic Syndicate, In Flames, Rage, In Flames, Hammerfall...).

 

Od bendova smo gledali Lacuna Coil, Sonic Syndicate, In Flames (ovo je bio vrhunac!), Dimmu Borgir, The Black Dahlia Murder, Type O Negative, Stratovarius...).

 

U Metal Marketu (koji je velicine pancevackog buvljaka) ste mogli kupiti sta god vam padne na pamet. I tako... Ako se setim jos neceg, napisacu...

 

I jos jedan podatak... Ovogodisnji Wacken je posetilo ukupno 72.000 ljudi. :pivopije:

 

ssa49018zb8.jpg

 

ssa41580ie5.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...