Jump to content

Krieg


Grobodan

Recommended Posts

Сјајан бенд. Дефинитивно најбољи амерички БМ.

 

Чуо сам да им је Козељник одржао једно поучно предавање B)

I o kakvom predavanju je rec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja licno ne verujem da je to istina. Bas bih voleo da cujem sta bi ovi iz Kriega rekli na ovo. Kako moze Kozeljnik njima da drzi bilo kakvo predavanje. May result do '97, '98 nisu spominjali black metal vec su svirali nesto sasvim drugo. Posle su presli na neki gay/gothic black (Gorgeus symphonies of evil) da bi prvi black metal album (Tmina) izdali TEK 2001 godine. S'obzirom da je Kozeljnik prilicno mator lik, ne znam tacno kolko ima godina ali znam da je mator, to me navodi na zakljucak da je on poceo da se interesuje za black metal kada je imao vise od 20 godina. Kako onda on moze da drzi predavanje likovima koji su u black metalu zadnjih 15 - 20 godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Грешиш за Козељника. Матор јесте, али је зато и један од најматоријих металаца код нас. Има колекцију од преко хиљаду оригинала и оно што је још битније, већину легендарних наслова је купио у време када су били актуелни. Сумњам да има оних који су купили In The Nightside Eclipse или Enthrone Darkness Triumphant 1995 или 1997... Мада, колико ја знам, човек обожава Krieg...

Edited by Ден Норске Мусташман

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je matori metalac to stoji, ali ja sam govorio samo o black metalu. Svaka cast njemu za originalne diskove, ali originalni diskovi nisu kriterijum po kome mozemo da odredjujemo ko ce kome da drzi predavanje. Hvalospevi u kojima se bendovi u kojima on svira nazivaju kultom, nedodirljivim, elitom i sl. jednostavno ne prilice. Jedino sto je za mene kult jeste Dissection (Jon) i Mayhem (Dead). To je kult. Koji bre Kozeljnik kult? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Грешиш за Козељника. Матор јесте, али је зато и један од најматоријих металаца код нас. Има колекцију од преко хиљаду оригинала ...

 

Nagrdi co'eka. Marko ima 30 punih ove godine ako se ne varam, naciniste ga starinom od 150 ljeta.... a sa svojih 30 daleko od toga da je najstariji metalac... mada je definitivno jedan od likova koji je cuo najvise blek metal albuma.

 

Da je matori metalac to stoji, ali ja sam govorio samo o black metalu. Svaka cast njemu za originalne diskove, ali originalni diskovi nisu kriterijum po kome mozemo da odredjujemo ko ce kome da drzi predavanje.

 

Tr00. Takodje u obzir treba uzeti i licni ukus.. ne moraju svima biti isti kultovi, zar ne?

 

 

Volela bih da ovime zavrsimo raspravu o Kozeljniku i vratimo se na Krieg....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=Gpk6sGwyVqI

 

U iscekivanju ovog albuma slusam The Black House, bas dugo nisam pustio album i stvarno je odlican, zvuk koji mi bas odgovara.

Nedavno su svirali sa Profanaticom, bacite pogled na klip, inace lik za bubnjevima Chris Grigg ima bend Woe koji je 2008-e izdao dosta dobar

album A Spell For The Death Of Man, bas valjan USBM iz Amerike, a polovinom oktobra za Candlelight izlazi i Quietly, Undramatically,

imam neki dobar osecaj u vezi tog albuma, ubacio je i finu ekipu muzicara, videcemo...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

U iscekivanju ovog albuma slusam The Black House, bas dugo nisam pustio album i stvarno je odlican, zvuk koji mi bas odgovara.

Nedavno su svirali sa Profanaticom, bacite pogled na klip, inace lik za bubnjevima Chris Grigg ima bend Woe koji je 2008-e izdao dosta dobar

album A Spell For The Death Of Man, bas valjan USBM iz Amerike, a polovinom oktobra za Candlelight izlazi i Quietly, Undramatically,

imam neki dobar osecaj u vezi tog albuma, ubacio je i finu ekipu muzicara, videcemo...

 

steta sto je presecen snimak. ima li neko komentar na novu pesmu? me like. ako ikako mogu da sudim po jednoj pesmi, bice ovo dobar album (nisam rekla monument).

 

Quietly, Undramatically -dobro ime za Woe album. trebalo bi da bude zanimljiv. vec sam cula jednu stvar. zvanicno ce izaci u Evropi u februaru. mada, stici ce to do nas i ranije..

slusala sam ovaj iz 2008. ima par hc nagovestaja, meni skroz ok.

 

yt:

 

 

flajer za woe/krieg svirku u oktobru <- lol @ cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...