Jump to content

Mercenary


Kent

Recommended Posts

Kako je jezivo dobar refren na "Isolation (The Loneliness In December)". Mikkel Sandager pjeva fantasticno!

 

Još jedan odličan album ovog benda! Kao što si 'kolega' pomenuo, refren Isolation (ali i ostatak pesme!) je po meni najbolji na albumu. Mada evo polako mi album ulazi sve više pod kožu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusam prvu stvar, brale ove zvuci isto kao poslednji raunchy album samo sa solazama, kapiram da je u istom studiju snimljeno takodje.

 

i mogli bi bez ovog gadno halford glasa, zvuci komicno.

Jeste, nije samo do njih, generalno ti Danci imaju isti zvuk... Bubanj svima isti, Tomy Hansen k'o Paradox studio po tom pitanju :meshuggah:

 

Clean vriskovi meni su sasvim OK. To ih i odvaja od ostatka danske scene. Dosta Scar Symmetry smeka na ovom albumu, cool.

 

A prosli kad kazem da je osrednji, tako i jeste nakon 11 Dreamsa nedostiznog. Ovde vec ima potencijala, cvrsci su i direktniji, samo eto, ja bih definitivno taj bubanj drugacije snimao (kad je vec zvuk gitara poput ovog standard danas u tom "modern" metalu).

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikada ranije nisam cuo nista od ove grupe i evo pre sat vremena skinuh zadnji album sa bloga...

sokiran sam koliko je dobro, bas cu da uzivam narednih dana :pivopije:

ajde lepo naspamujte onu temu "predlozite bendove" pa da ih gledamo na castle festivalu, ovo je mnogo bre dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino istoimenu pesmu bas dobro znam i sta reci osim da je mercenary 100%. Ludilo stvar.

 

Ovaj bend je stvarno savrsen. Svi instrumenti, da ih ne nabrajam pojedince :) ,ovaj lik peva stvarno neverovatno i originalno, pesme su fenomenalne, kompleksne ali ne preterano progresivne, melodicno, zestoko,...savrseno...mislim da mercenary treba da bude mnogo poznatiji i popularniji bend. Mislim da ce to i biti jer u kontinuitetu izdaju savrsene albume. Savrsen su spoje melodije i zestine. Inace me bend tipa Soilwork strasno smara sa tim "clean" vokalima u refrenu, nekako mi ljigavo i komercijalno preterano, dok je ovde to potpuno drugacije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da.

 

Bas je tesko uspeti u metalu. Stvarati fenomenalnu muziku je samo prvi od mnogo koraka ka siroj publici. Ali zato kvalitet uvek ispliva kad-tad. Samo bih voleo da im se to desi ranije, a ne da postanu neki kultni bend kad izdaju 12. album. :) Ne ocekujem da oni dozive bog zna kakvu slavu ali su daleko manje poznati od pomenutih Soilwork, a siguran sam da bi svako ko voli Soliwork OBOZAVAO Mercenary.

Edited by mikki270

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...