Jump to content

Antaeus


Grobodan

Recommended Posts

Blood Libels i Cut Your Flesh And Worship Satan (koji sam bezbroj puta video da se pominje svuda i nikada nisam poslušao) pristavljeni. Ostatak će noćas da iscuri sa torenta. Trljam ruke u iščekivanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se necemo usaglasit Grobe. Poslednji Aosoth je ubica, suvi kvalitet. Nije nista gori od prva dva albuma Antaeusa, dok Blood Libels-u vec moze samo da ga pusi.

 

Ja sam Antaeus nabavio u paru (De Principii i CYFAWS). Ne znam koji mi je bolji, oba volim na svoj nacin. Na DPE mi smetaju oni bubnjevi, al mi je album konceptualno legao samo tako. I riffovi su ubice. CYFAWS je vec brutalniji, siroviji.. Blood Libels je objedinio sve najbolje elemente, i sa svojim specificnim zvukom bas fino zaokruzio svoj kultni status.

 

Poslednji Aosoth posmatram kao bastard child Blood Libels-a, vidi se da im je tatko isti :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezan sam i ja, al pricajmo o samom kvalitetu. Ako cemo gledat kultni status i ta sranja samo, onda je i Blood libels ispod prva dva albuma Antaeus-a.

 

Zvuk bubnjeva mi smeta na DPE, iz jednog razloga - zamisli kako bi to zvucalo sa pravim bubnjevima :) Nesto kao Mutiilation radovi. I ja sam se navikao na to, nou problem. Samo filozofiram reda radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jes kurac, pa Blood libels im je najkultniji realno.

 

Idi filozofiraj na temu hrišćanskog blek metala (to mu dođe belo crni metal?)

Prvi albumi su kultniji jebote. Tad se malo ko bavio kidanjem mesa i ortodoksnim obozavanjem satane. Jos samo kad se sjetim Blood war III i onog ultra bolesnog spota.. tako se to radi!

 

A hriscanskog black metala mi je bas preko glave, onaj nesretni monah se ubio da preporuci neka teska sranja. Bez kvaliteta, bez muda.. da stvar bude gora, vija se i po death/doom forumima, isti modus operandi, isti usrani bendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blood Libels i CYFAWS preslušani. Solidna svirka, brzo i divljački, haotično u nekim delovima, valjda mi zato treba još koje slušanje da vidim koliko će zaista da legne. Zvuk doboša na prvopomenutom odvlači pažnju, mnogo gadno i šuplje, možda je mogao drugačije da bude ubačen u miks. Drugopomenuti mi se definitivno više sviđa za sada, mada može biti da je lakši za prvo slušanje. Produkcija je pogana na dobar način i nema onog doboša. Većina introa, semplova i tako tih stvari mi se čini suvišnim, ne uklapaju mi se preterano u koncept pesama.

 

Nastavljam sa preslušavanjem... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim samo da si im zamenio mesta :da: CYFAWS je taj koji ima grozan doboš, ali taj album je više demo nego album, to i sami kažu, imali su tipa 2 dana za snimanje.

 

EDIT: Poslušaj "Inner War" sa Aosoth-ovog "Ashes Of Angels", e tako je trebala da zvuči pesma u originalu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=L_3TYTm34fI

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...