Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

E vidis u tome lezi ceo problem, oko te blamaze i male posete, pa se sad mnogi bendovi misle vredi li dolaziti. Jer oni su svi u kontaktu.

Odmah da razjasnimo, nije tu bilo nikakve blamaze. Schmier je bio odusevljen koncertom i na njihovom forumu je pisao da mu je to bio jedan od najboljih koncerata turneje. I nije bilo malo publike, vec malo ljudi sa kupljenim kartama. ja sam tamo ocenio da je bilo bar 700 ljudi, tek posle sam cuo podatak za broj prodatih karata. Ciji je to bio propust, to vec ne znam i nije na meni da razmatram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije, svi ljudi koji su bili ostali su pevali iz sveg glasa. Steta sto je Mesaji bio malo napukao glas, ali su zato ostali stvarno dali sve od sebe!

Sta, nije ti bilo bzvz sto su ljudi odlazili? Ja i moj ortak smo skakali i dobro se zezali, a ostali bas i nisu. Dobro, verovatno su bili iscrpljeni. Ali opet, kazem ti, bilo mi je zao likova. Mesija se trudio da napravi atmosferu, govoreci "Jeb'o te Beograd!" ili "You are fuckin' dobro!", ali nas je, na zalost, bilo malo. Znas li sta su kazali posle svirke? Iako je Mesija govorio to sto jeste malo se plasim njihovih utisaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma sta su pricali posle svirke, ali po onome sto sam cuo za svrike po Nemackoj nije moglo biti lose. Naime, cela ta turneja po Nemackoj je prosla ocajno, pa su Destruction bili resili da za ovu godinu otkazu sve nasutpe po festivalima i da sviraju samo po klubovima.

Mene je samo malo zacudilo sto nisu Candlemass svirali prvi. Onda bi ih svi ljudi gledali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ocekivao. Ali, dok ssam caskao i slikao se sa Mesajom, cujem Destruction pocinje, a oni jos nisu svirali. Malo me je zacudilo i to sto je on jos uvek bio napolju, na standu, a mislih da oni treba da sviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah da razjasnimo, nije tu bilo nikakve blamaze. Schmier je bio odusevljen koncertom i na njihovom forumu je pisao da mu je to bio jedan od najboljih koncerata turneje. I nije bilo malo publike, vec malo ljudi sa kupljenim kartama. ja sam tamo ocenio da je bilo bar 700 ljudi, tek posle sam cuo podatak za broj prodatih karata. Ciji je to bio propust, to vec ne znam i nije na meni da razmatram.

Ja na njihov forum ne zalazim, ali koliko znam pisalo se da je mali profit od celog koncerta bio. Elem, ali ako je tako kao sto pise na njihovom forumu, onda je dobro.

Sta reci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Annihilator ide na evropsku turneju sa Triviumom..uh...ako su oni predgrupa Triviumu..onda stvarno nisu mogli nize da padnu.

Mislis da je obrnuto? Heh, cek' da vidimo. Annihilator na AFM Records, a Trivium na Roadrunner-u... Sta mislis, ko ce kome biti predgrupa?

 

Razbili smo Trivium u Hita nedelje! Old school to the end!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi albumi su im bili dostojanstveni. Dzef je jedan od retkih ljudi koji nema cega da se stidi u svojoj karijeri. doziveo je i popularnost. E, sad, sto ce svirati kao predgrupa klincadiji, sta da se radi. Takva su vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) ovo slusam i ne mogu da verujem...i dalje.... ANNIHILATOR...kraljevi,carevi,legende sviraju jebenom TRIVIUMU ko predgrupa :confused: ...povracanje broj 2 danas ocigledno, oni bre klinci zasluzuju ANNIHILATOROVIM ROADYima da budu predgrupa a ne Jeffu i ekipi...strasno strasno :da: :da: :da: Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi albumi su im bili dostojanstveni. Dzef je jedan od retkih ljudi koji nema cega da se stidi u svojoj karijeri. doziveo je i popularnost. E, sad, sto ce svirati kao predgrupa klincadiji, sta da se radi. Takva su vremena.

Hm...pa Remains i All For You bas i nisu dostojni da stoje u istom katalogu gde su i King i Alisa..al dobro, ukusi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...