Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam skinuo juče metal i odmah sam ga preslušao. mogu reći da sam se prijatno iznenadio. album je skroz dobar. solaže jebu kevu. dave standardno peva i meni se sviđa. jedine pesme koje su mi slabije su clown parade i haunted. ja mislim da ima još jedna ali ne mogu da se setim. ali uglavnom album je skroz dobar, nije bruka ali dobar. ima delova gde ga malo tupe sa solažama ali uglavnom jeff i ovi ostali su mu jebali kevu sa solažama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не знам што би се он враћао.

 

Zato sto je bio jedan od boljih, po meni i najbolji, pevach Annihilatora.

 

Voleo bih da se odradi josh jedan album u duhu STWOF.

 

Shta cesh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Понављам, најкраће је од свих био у бенду, а већина њихових фанова баш и не воли тај албум претерано, судећи по коментарима које сам протеклих година успевао да видим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To shto je bio najkrace u bendu ne znachi da je bio losh, a za fanove, pa vecina su elitni kreteni koji samo vichu "Alice In Hell", sudeci po onome sto sam proteklih godina uspevao da chujem ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To shto je bio najkrace u bendu ne znachi da je bio losh, a za fanove, pa vecina su elitni kreteni koji samo vichu "Alice In Hell", sudeci po onome sto sam proteklih godina uspevao da chujem ;)

Добро, ту си у праву, али некако не могу ни да их кривим због тога. Не знам ни сам зашто, иако је мој омиљени албум "Never, Neverland".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set the World on Fire mi je najukusnije sklopljen Annihi album iz te neke ranije faze...naravno da volim Alice in Hell ali ko sto mrezasti rece o fanovima ne vredi raspravljati...Aaron je cool pevac...kad sam kod njega jel zna neko gde je zavrsio sada...gde peva ako uopste i peva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skinuo sam novi album...paaaaaa,ne valja.Los je.Jebote,iz albuma u album muzika im je sve losija...koji je kurac ovom Jeff-u?Ima tu dobrih riffova i solaza (recimo "Kicked" nije losa stvar),ali u globalu album je krs.

"Detonation" jako podseca na "Children Of The Grave" od Black Sabbath-a...do refrena stvarno jebeno jako podseca...

 

"Army Of One"?!?Da li je on mozda slusao "Hard Rocker" sa one rock express kompilacije pa je dobio inspiraciju? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Army Of One"?!?Da li je on mozda slusao "Hard Rocker" sa one rock express kompilacije pa je dobio inspiraciju? :)

Није ваљда??? Мислим, није ваљда песма толико лоша?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...