Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Syrant
Hm, a sta to nije u redu sa set listom?

 

Od 7 pesama, cetiri su odlicne...

King of the Kill, The Fun Palace, Alison Hell, Set the World.

 

Jeste kratko, to je jedina zamerka.

 

Dalje, sta ste se toliko navadili na taj Trivium? U ovoj zemlji ne postoji muzicar koji ima znanje u glavi kao sto ti klinci imaju. Mogu biti komercijalni koliko hoce, ali sviraju perfektno. Napravili su pesmu King Diamondu na Roadrunner United, kakvu King odavno nije imao. Odsvirali klinci gitare na nivou jednog Andy LaRocque-a.

 

Ali kapiram da je ovde previse UG logike u prici, i to je to.

 

Dajte malo, zezanje... Klinci odlicno sviraju za svoje godine, i vec su postigli ono sto niko od nas nece za zivota.

 

 

Moram da te ispravim u jednom prijatelju, Trivium u studiju, jedna priča, Trivium uživo, sasvim druga i ukenjana priča...I ne radi se o nikakvoj ug logici, što recimo tebi tata ne sredjuje svirke i turneje, plaća opremu, grupi kurve, razdrkavanje hotelskih soba, kupuje ti propuštene epizode ''family guy-a''?

Ovaj bend nije ništa posebno...roadrunner samo koristi priliku zato što su najmladji (po godištu) bend u njihovom taboru i uvaljuje ih ili im uvaljuje svaki bend koji može, jer Trivium samostalno nema šansi da svira u 95% evropskih zemalja. I koji to bend, koji egzistira svega 4 godine ima golemu biografiju sa podnaslovom ''najveći metal bend u poslednjih 20 godina'', mnogo skromno jebi ga.

Da naši bendovi imaju menadzment i sponzore koji ovi klinci imaju i kojih guraju koliko god mogu, svi bi postigli za života, a i za unuke i praunuke. Sve je stvar marketinga, a ameri su oduvek bili poznati da i najveće govno od govneta upakuju u lepršavo i sjajno, i kao i uvek mnogi se zajebu.

I porediti ove pičkuljane sa andyjem, komparacija sa pratećim bendom ''južnog vetra'' bi bila razumnija.

Al' 'ajmo malo, zezaaaaaanjeeeeee!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim i dalje da ih treba UBITI !!!!

LAki :

sve to stoji sto si rekao, ali te je post pre RNA-e potpkopa i rekao kako jeste. Znaci u stidiju za ciji snimak se plati oko 1.000.000$ i ja bi napravio album da mi zvuci dobro . Dalje Roadrunner nije bash taj koji ulaze pare u njih, vec je neko dao pare roadrunneru da radi to sto radi sa bendom, a taj neko dao pare manageru iron maidena( i to debele) da bi ih ubacio na turneju . Da bi godinu dana kasnije on mogao da vodi njih kao headlinere( ja ne znam kako ovaj paket prolazi tamo u inostranstvu sad ) , i tako dalje .

Logika jednostavna : ja cu da napravim bend ( a nemam pojma o muziciranju ) naci cu nekog ko ce da ulozi milione u mene i eto mene na svim naslovnim stranama metal hammera, metal maniacsa itd. , eto me na turneji sa Metallicom , i sledece godine ce meni predgrupa biti morbid angel... bem ti kapitalizam i jebene amerikance i sve u kurac....

Nemo ovo veze ni sa undergroundom ni sa bilo cime, govorim generalno o metal muzici . Zbog ovih bendova danas je glavna stavka kod svih(promotera, booking agenta, izdavaca, medija mislim na metal hammer, headbangers ball) i slicne : plati i sve moze ! Kad sam se uhvatio headbangers ball-a , lepo je neko rekao pre 10-ak godina se znalo ko moze da se pojavi na headbangers ball-u !

JA I DALJE STOJIM IZA TOGA ,GOVNO KAO TRIVIUM NE TREBA DA POSTOJI ! MALI MALEZARCICI ! Ali ne brinem se opstati nece dugo...

 

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče, kako je krenulo otvoriće se tema o Trivijumu ovde. Hehe! Inače, ja te klince poqšavam nabaviti već neko vreme da ih čujem pošteno pre nego što donesem konačan sud, ali mi ne ide nešto. Mada, ja već sad, na osnovu nekoliko spotova koje sam video, imam utisak da su oni suva tehnika i ništa više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim i dalje da ih treba UBITI !!!!

LAki :

sve to stoji sto si rekao, ali te je post pre RNA-e potpkopa i rekao kako jeste. Znaci u stidiju za ciji snimak se plati oko 1.000.000$ i ja bi napravio album da mi zvuci dobro . Dalje Roadrunner nije bash taj koji ulaze pare u njih, vec je neko dao pare roadrunneru da radi to sto radi sa bendom, a taj neko dao pare manageru iron maidena( i to debele) da bi ih ubacio na turneju . Da bi godinu dana kasnije on mogao da vodi njih kao headlinere( ja ne znam kako ovaj paket prolazi tamo u inostranstvu sad ) , i tako dalje .

Logika jednostavna : ja cu da napravim bend ( a nemam pojma o muziciranju ) naci cu nekog ko ce da ulozi milione u mene i eto mene na svim naslovnim stranama metal hammera, metal maniacsa itd. , eto me na turneji sa Metallicom , i sledece godine ce meni predgrupa biti morbid angel... bem ti kapitalizam i jebene amerikance i sve u kurac....

Nemo ovo veze ni sa undergroundom ni sa bilo cime, govorim generalno o metal muzici . Zbog ovih bendova danas je glavna stavka kod svih(promotera, booking agenta, izdavaca, medija mislim na metal hammer, headbangers ball) i slicne : plati i sve moze ! Kad sam se uhvatio headbangers ball-a , lepo je neko rekao pre 10-ak godina se znalo ko moze da se pojavi na headbangers ball-u !

JA I DALJE STOJIM IZA TOGA ,GOVNO KAO TRIVIUM NE TREBA DA POSTOJI ! MALI MALEZARCICI ! Ali ne brinem se opstati nece dugo...

Пази, Фруби, све то што си рекао стоји, али они стварно знају да свирају. Шта свирају то је друга ствар, али зар заиста мислиш да би људи ишли на њихове концерте и куповали њихове албуме да они стварно не знају да свирају?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče, kako je krenulo otvoriće se tema o Trivijumu ovde. Hehe! Inače, ja te klince poqšavam nabaviti već neko vreme da ih čujem pošteno pre nego što donesem konačan sud, ali mi ne ide nešto. Mada, ja već sad, na osnovu nekoliko spotova koje sam video, imam utisak da su oni suva tehnika i ništa više.

ne moras ni da ih slusas, mislim imaju dobre rifove tj par dobrih rifova, ali je vokal ljubicanstven hihihi

potrazi ih ima sigurno nesto na ovoj novoj drustvenoj bolesti zvanoj myspace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predhodni ima vrlo dobrih pjesama?

Pa taj je bio strasan album covjece,ovaj Metal nije metal

 

Pa to sam otprilike i ja rekao,vrio od dobrih pesama = strava album.ovaj...dosadan,sve u svemu.steta.

Ali cim sam video naziv albuma,znao sam da ce biti sranje,podsetilo me na ono kako se Rob Flin iz Machine head stalno busa u grudi kako su oni metal svim srcem i dusom...a sranje su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да видиш каква би се лавина осула на тебе. Мада, и ја избегавам да идем на те теме. Ево, већ месецима бојкотујем постовање на Металикиној теми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да видиш каква би се лавина осула на тебе. Мада, и ја избегавам да идем на те теме. Ево, већ месецима бојкотујем постовање на Металикиној теми.

ja u metalikinu temu, da ako sam pogledao

 

ustvari mozda sam postovao neki bezvezni komentar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roadrunner nije bash taj koji ulaze pare u njih, vec je neko dao pare roadrunneru da radi to sto radi sa bendom, a taj neko dao pare manageru iron maidena( i to debele) da bi ih ubacio na turneju . Da bi godinu dana kasnije on mogao da vodi njih kao headlinere( ja ne znam kako ovaj paket prolazi tamo u inostranstvu sad ) , i tako dalje .

Logika jednostavna : ja cu da napravim bend ( a nemam pojma o muziciranju ) naci cu nekog ko ce da ulozi milione u mene...

Ma, kome treba biti bitno kako je neki bend dosao do para? Da li je nekome tata milijarder ili siromah, nije uopste bitno, ono o cemu ja ovde govorim je o njihovim sposobnostima kao muzicarima, a oni su na vrhunskom nivou za njihove godine (i da su 20 godina stariji, isto bih rekao).

 

Stoga, ovo "nemam pojma o muziciranju" nije na mestu. Ti nisi muzicar, ali sedi sa nekim iz ekipe ko jeste (neko od tvoje druzine iz Amon Din ili Sacramental) pa ih pitaj sta misle o gitarama i sl. Pusti produkciju, ako bend ne zna da svira, nema tu pomoci.

 

Tacno je, jeste nepravda da neki odlicni bendovi ostaju u senci zato sto neko nije pare ulozio u njih, ali stojim iza toga da, za razliku od 90% smeca koje se snima u Americi a vodi se pod copy-paste metalcore, Trivium ZNAJU da sviraju. I Trivium SVIRAJU metal, solaze su im metal, svirka im je metal. Komercijalan ili ne, meni je to nebitno, i zato pominjem onu paralelu underground-overground. Ja hocu da mi metal zvuci dobro, precizno odsvirano, i da su pesme dobre. Trivium jos jedino na ovom poslednjem mogu malo da porade, ali koliko su dobri muzicari, to je jasno svakome ko hoce da vidi.

 

Poz!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, kome treba biti bitno kako je neki bend dosao do para? Da li je nekome tata milijarder ili siromah, nije uopste bitno, ono o cemu ja ovde govorim je o njihovim sposobnostima kao muzicarima, a oni su na vrhunskom nivou za njihove godine (i da su 20 godina stariji, isto bih rekao).

 

Stoga, ovo "nemam pojma o muziciranju" nije na mestu. Ti nisi muzicar, ali sedi sa nekim iz ekipe ko jeste (neko od tvoje druzine iz Amon Din ili Sacramental) pa ih pitaj sta misle o gitarama i sl. Pusti produkciju, ako bend ne zna da svira, nema tu pomoci.

 

Tacno je, jeste nepravda da neki odlicni bendovi ostaju u senci zato sto neko nije pare ulozio u njih, ali stojim iza toga da, za razliku od 90% smeca koje se snima u Americi a vodi se pod copy-paste metalcore, Trivium ZNAJU da sviraju. I Trivium SVIRAJU metal, solaze su im metal, svirka im je metal. Komercijalan ili ne, meni je to nebitno, i zato pominjem onu paralelu underground-overground. Ja hocu da mi metal zvuci dobro, precizno odsvirano, i da su pesme dobre. Trivium jos jedino na ovom poslednjem mogu malo da porade, ali koliko su dobri muzicari, to je jasno svakome ko hoce da vidi.

 

Poz!

 

Amin! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Canadian thrashers ANNIHILATOR are currently on the road in Europe with TRIVIUM, GOJIRA and SANCTITY. The group's guitarist Jeff Waters has checked in with the following update:

 

"Great crowds and a lot of metal. The TRIVIUM guys have been extremely cool to us and the other bands... Nice guys and they really like good metal music. Very pro band live, too. GOJIRA are one of the tightest-playing bands around and SANCTITY are really bringing on the TESTAMENT/thrash vibe to the tour. Corey (Beaulieu, TRIVIUM guitarist) has been coming up onstage with us every nite to jam 'King of The Kill' and we seem to have everyone singing this 'Alison Hell' tune! Hehe! Pretty cool for us to be playing in front of the U.K. crowds... Most are in their teens and most have not heard of ANNIHILATOR. Of course we have our old faithful ANNIHILATOR following who are really kickin a*s out there, but it is quite something to see the younger kids try to figure out what we are playing!

 

"I fractured my ankle yesterday; broke a chunk of bone clean off. Doctors said to go home/tour done for me but you know that won't stop me. Did the show last nite in Wolverhampton, hobbling around with a Chuck Berry/Angus-wannabe vibe, but made it through! A week earlier, a few of the TRIVIUM dudes and the SANCTITY singer hit the same venue on our day off to see W.A.S.P. What a killer show and more importantly, their new CD is being blasted daily on every tour bus and every dressing room! It is a killer CD.

 

"Back to ANNIHILATOR. Took a few gigs for us all to lock in with each other, playing-wise, but we are in the groove now and having a blast. As we are a guest on the tour, our set time is obviously pretty brief but that just gives us more energy to play our brand of metal. Looking forward to touring the rest of Europe in a few days... a few nites left at the Hammersmith Apollo in London and then back to our metal stomping grounds in the rest of Europe!

 

"New CD is kickin butt... some of the guests on the CD are fling in or some of the shows to jam a tune with us. I think Alexi (Laiho) is coming out for a shred-fest as well as Jesper (Strömblad) and others... Just heard from tour our tour agent in Europe/U.K. that we will be doing Aussie/Korea/Japan and that there have been talks with four killer bands who want to bring us out as support... sounds like that is what we will spend 2007 doing, supporting 'bigger' bands, hitting new markets/fan-bases and then coming back in 2008 with our own tours. Sounds good to me. I am very grateful to still have such a great following of ANNIHILATOR .. you all ROCK."

 

 

 

hm..ponasa se k'o da svira u nekom novijem thrash metal bendu a ne bendu koji ga fura preko 2 decenije..

 

++

 

 

Eve vam alison iz Dublina..bato kako Annihilator dobro zvuci uzivo! Chak je i Padden podobar..mnogo bolje peva alisu nego ranije...josh je i publika extra, pomislio bi chovek da ovo Anni-koncert..al jok..jao sramote..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...