Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ljudi bre chuli ste li Annihilatorovu obradu "Heavy Metal Maniac"a?!?! Bilo na njihovom sajtu do skora da se dloaduje, ali skinushe dushmani!

 

Govorim ovo kao fan eksajtera, a pre svega Annihilatora - nesto najbolje sto je Annihilator snimio u zadnjih 15 godina : )

 

Mislim, jebiga, pesma jebe keve! +tu je non other nego Dan Beehler, koji zvuchi, ne kao '80tih, malo umornije kanda..ali mi je drago pre svega da nezasluzeno najduze postavljeni Annihilator-ov pevach nije imao tu chast da upropasti i ovaj klasik.

 

Gonna make you sweat, gonna make you burn!

Heavy metal's rising fast, you've got to take your turn!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Skinuo sam prva 4 albuma i ne mogu da verujem da su iz albuma u album drastično menjali stil.

Прва два и нису толико другачији, само је различит певач. Већина песама за оба албума је настала у демо периоду, много пре него што је и први био снимљен.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nije mrzelo ovog Waters-a da izda toliko albuma... Danima skidam i preslušavam jedan po jedan i opet mi ostala 3 studijska. Sad ne znam koliko su dobri, pesmu All for You sam već čuo i ne sviđa mi se, kao da je Killswitch Engage autor. A ovaj poslednji, Metal, svi pljuju, iako vidim da je dosta muzičara iz drugih bendova gostovalo.

 

Btw, zna li neko ko je pevao onu hard rock pesmu Shallow Grave?

Share this post


Link to post
Share on other sites

WAKING THE FURY je moj primer uzasne produkcije kod Annihilatora! Uvek sam pricao da ima najogavniji zvuk (mislim na ove novije albume)! CARNIVAL DIABLOS je do jaja album, ali KING OF THE KILL zakon! (tu ne ubrajam stare albume, koji kidaju po difoltu)! METAL mi se ne svidja, kao ni svi ovi sa ovim novim emo likom! Lik totalno sakuje! Bas me iritira! Dok je Voters pevao to je bilo zakon, definitivno najbolji vokal Annihilatora, mada mislim da na MJETALU ima neka gde on peva, zar ne?

Edited by Гера
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

emo likom!

carevi ste, majke mi. ako ćemo tako, onda šta su tek koburn i aron. pogotovo aron koji toliko gej glas ima da je to neverovatno. smarate više sa tim "emo" fazonima. ako ćemo tako, onda su mejdeni emo. judas priest je emo. smarate više. vama sve što ima dobrog pevanja je emo. a zato vam se sviđa rendi koji je odvratan. meni je onaj criteria muzički stvarno dobar album ali ga on upropašćava njegovim odvratnim iritantnim vokalom. u nekim pesmama na tom albumu kolko tolko se uklapa ali generalno je odvratan. i on vam se više sviđa od dejva?! samo ću da kažem da nemam komentara.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje pevaju Waters i Pharr. Pharr ima sličnu boju glasa kao Zak Stevens i to mi se sviđa, a u tom periodu i muzika koju je Waters pravio ima nečeg što podseća na Savatage. Sa Paddenom ovaj bend zvuči kao najslabija izdanja Pantere ili Machine Head-a, jedva sam imao živaca da preslušam poslednja dva albuma do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guitarist Jeff Waters of the long-running Canadian thrashers ANNIHILATOR has issued the following update:

 

"[The songwriting process for the] new CD [is] coming along just delightfully. Something strange happened in the last few years in that I have started to really play guitar more than usual, thus giving me more than five times as many guitar riffs written on tour, in hotel rooms, on buses and at home in the studio. I have, for the first time since I started this band, around three CDs' worth of material now. Ridiculous amounts of stuff but at least this could be exciting as I can pick the best material for the CD rather than writing 10 for a record and using them all. So that means the new ANNIHILATOR CD should technically be three times better! HA! Ya never know! Dave [Padden, guitar/vocals] wants to heavy the record up vocally this time but not so much in a 'newer style' and not so much in an early '80s style. Should be interesting to hear what he has in mind. Drumming on the new cd is probably going to be done by our touring drummer Ryan Ahoff. He kicked ass on the ICED EARTH/ANNIHILATOR tour in Europe late last year. Bassist Dave Sheldon has also been fitting in well and playing like a madman on that tour, as well as in Greece. Dave S. is also a guitar player so that helps in this band, as a bass player!"

 

 

 

Ajd da vidimo na shta ce ovo da lichi..

 

Inache, ja glasam da Waters napravi sa Beehlerom neki novi bend, da zajebe Annihilator, mene ona obrada raspametila :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem u tome sto prilicno cesto izdaje albume, nego u tome sto sve radi sam. Dok god Jeff bude sam smisljao sve rifove, solaze, bas deonice, bubnjarske deonice (ili strogo kontrolisao bubnjara u svom "kreativnom" radu) ne verujem da ce snimiti ista sto bi po kvalitetu mogao da stoji rame uz rame sa prvim albumima. Meni licno prva cetiri albuma su vrh (uopste u metal muzici), ostali su varijacije, kombinacije i permutacije vec provaljenih, tipicnih Watersovih fazona, bez inovacija i uzbudljivih momenata, sto uopste nije cudno s obzirom da covek sve radi sam. Isti je slucaj i sa Running Wild-om i jos nekim bendovima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...