Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Do sada nisam baš nešto gotivio ovog Padden momka, međutim nakon gledanja/slušanja "Live at Masters of Rock" izdanja, ostavlja apsolutno pozitivan utisak! Kako li je samo (dobro) otpevao Never, Neverland... a i sve ostalo.

Jbt, jel onaj bubnjar stvarno ima 68 godina ili se Waters zajebava!? Jes da čovek liči na neandertalca, ali ne izgleda toliko matoro. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je taj lik TOLIKO ogadio bend da nemam reci. Slusam snimak evo drugi put, i dosta mi je. Sto je najgore ovde i zvuci bolje nego na butlezima od ranije... Sam snimak je OK, nista specijalno, publika ne postoji, bend na nivou (tu i tamo neki brlj), Waters iznad istog, prike kida, sto se i ocekuje. Ali ovo izdanje je jedna velika 0 u odnosu na zver koja se odaziva po imenu "Double Live Annihilation".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj, preterujes.

 

Ja odusevljen DVDom. Lik peva da bolje ne moze i ne treba, vrhunski odradjen posao, siba rifove savrseno. Zvuk perfektan. Set lista odlicna. Sve, ali sve je na mestu na ovom DVDu.

 

Ne bih poredio sad sa nekim drugim live snimcima, ovaj je jednostavno predobar, i totalno mi je drago sto nema novih pesama, ionako ne obracam preterano paznju na poslednjih nekoliko albuma, a ovaj DVD je bas za old school fanove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Islo se do te mera sa odlskulom da su preterali. Obozavam ja oba ta albuma, ali ne mislim da Annihilator slovo treba da se svede samo na njih. STWOF i KOTK su se sveli na naslovne, ostatak uglavnom zaboravljen... Padden ne znam kako svira, ali mi se pevanje ne svidja, imao je polu-svetao trenutak sa Skico albumom, ali za stari materijal nije. Dzo ga sije po svim parametrima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Islo se do te mera sa odlskulom da su preterali. Obozavam ja oba ta albuma, ali ne mislim da Annihilator slovo treba da se svede samo na njih. STWOF i KOTK su se sveli na naslovne, ostatak uglavnom zaboravljen... Padden ne znam kako svira, ali mi se pevanje ne svidja, imao je polu-svetao trenutak sa Skico albumom, ali za stari materijal nije. Dzo ga sije po svim parametrima.

Dzo meni uopste nije Annihilator skola vokala, dok Padden jeste, zvuci na momente bas kao Waters, a meni Waters bio i ostao najbolji Ann pevac.

 

Ja bih DVD ocenio 8/10, i slazem se, dve ocene od savrsenog deli ga upravo to sto nema pesama i pored naslovnih (recimo, rado bih cuo bilo sta jos sa King of the Kill, ili Set the World on Fire - Brain Dance, Sounds Good to Me, Second to None...). Ali ne moze se sa old schoolom preterati, kad eto sam si pomenuo taj drugi live, na kojem me licno ne zanima 60% materijala bar, a ima sigurno jos ekipe koja slicno misli.

 

A gde ovo mozes oceniti nulom, leba ti, savrseno izvedeno, odlican vokal i sve.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5PjkhCJSFwA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Canadian thrash metal veterans ANNIHILATOR will release 13th,self-titled album in Europe on May 17 via Earache Records.

 

The track listing for the CD is as follows:

 

01. The Trend

02. Coward

03. Ambush

04. Betrayed

05. 25 Seconds

06. Nowhere To Go

07. The Other Side

08. Death In Your Eyes

09. Payback

10. Romeo Delight

 

Total running time: 48:50

 

Check out the cover artwork below.

 

annihilatorself.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

вероватно неће бити ништа посебно. а мени се омот свиђа. једино су требали да албум назову као осму песму. онда би омот баш пристајао.

 

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...