Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...

ako sam zbog nečega glasao za Randy Rampagea, to je zato što čovek ima muda! zna kad treba odrati glas, i zbog čega to treba uraditi, i on to upravo i radi!!!

 

W.T.Y.D.

 

a evo i dokaza:

 

http://www.youtube.com/watch?v=y1nTyv1nSgU&feature=related

Edited by Јарослав111
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

A free compilation album from Canadian melodic thrash metal pioneers ANNIHILATOR, called "Total Annihilation", is now available to download from Earache Records in conjunction with Metal Hammer.

 

Earache Records is releasing six classic albums from ANNIHILATOR's back-catalogue as part of the "Total Annihilation" campaign, and to celebrate, the label is offering a completely free download-only compilation album featuring fourteen killer tracks.

 

Get your hands on the "Total Annihilation" compilation album for free at this location.

 

"Total Annihilation" features the following tracks:

 

01. The Trend

02. Ambush

03. Battered

04. Carnival Diablos

05. Back To The Palace

06. Nothing Left

07. Ultra-Motion

08. Ritual

09. King Of The Kill

10. Second To None

11. Ultraparanoia

12. Refresh The Demon

13. Tricks And Traps

14. Never Forget

 

annihilatortotal.jpg

Edited by Angelystor
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Annihilator definitivno izdao jedan solidan album, digao malo glavu iz blata nakon kombo blamiranja u vidu "Metal" albuma i otvaranja koncerata jednom Triviumu. Ej... Trivium. Ali mene ovo "vratiti" bendu nece, tj. iscekivanju novih albuma i eventualnog koncerta, jerbo je Padden jos tu.

Covek jos uvek pohadja vecernji kurs "Kako da budete besni dok pevate metal tekst", ima vec evo 6.-7. godina kako ne moze da ga polozi, a pre svega jer bi pored ovoga da peva i gay glasicem, a ne zna dobro da radi ni jedno ni drugo. I kako je ovaj covek postao neko sa najduzim stazom u Annihilatoru posle Watersa, i to jos na mestu vokala, za mene ce biti jedna od najvecih misterija metala.

 

I zar nije malo smesno da Annihilator napise pesmu pod nazivom "The Trend"? Tekstovi na albumu su inace ocaj, od nekih metal klisea tipa Coward, Payback (jebote, pa ja sam ovakve tekstice pisao pre 7-8 godina) i Betrayed do necege tipa Trenda sto ne znam sta njima pravo da se sprdaju... Ne bi me cudilo da je Dave "pevach" Padden i ovde umesao svoje neumesne prste.

Sa muzicke strane Waters priredio lepi rifffest, bas onako prepoznatljivo, no ne bas dovoljno dobro, a ni inovativno, da bi nadjebao "Schizo Deluxe", koji stoji kao biser u svinjcu gledajuci poslednja 4 albuma. Mene najbolji momenti albuma su "Ambush" i "The Trend", kod latter sa naglaskom na predobar intro i refrenski riff, a "Ambush" dobra krljacina, malo manje tipicna za Anihilaciju, sa refrenom koji vristi "I...am...human insecticide!". "Betrayed" je solidno zarazna, podseca me lecka na Comeau period, tipa "Battered".

Downpoint albuma je, bez premca, "25 Seconds", Waters i Padden kombinovali najgore sto umeju. Kad vec naveh prvu polovinu, ostatak albuma je...OK, fillerast vise. Jebes ga kad tu ona obrada ispada najbolja. U kombinaciji sa neinspirativnim naslovom i coverom albuma, pridodaje ideju nedovrsenosti albuma...

 

Ajmo Jeffe, resi se bede, uzmi sam mikrofon, pa ces napraviti album za desetku, a ne sesticu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ja sam inicijalno bio duboko razočaran albumom ali kako mi je celo leto prošlo u teškom Annihilator modu vratio sam mu se, malo mi je legao ali opet nisam prezadaovoljan. Padden era po meni: Schizo > novi > All for you > "Metal". Ja sam se na Padenov glas pomalo i navikao, ali mi je ipak totalno pederikast kad peva cleanove, no gledah na tjubu neke nastupe od ovog leta i dobro to zvuči, dečko fino svira i peva... šta znam, i meni nije jasno otkud da toliko dugo ostane, valjda je Jeff omekšao sa vremenom. Po meni nisi izdvojio jednu od naj pesama - Death in your eyes! Sve u svemu, tamo ovamo, pristojan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Jeffova tetovaža.

379531_10150457510644731_9614139730_8402675_122679400_n.jpg

Jeff Waters: "Well, I finally got my first tattoo. After all these years, I did it!!!

I love Angus Young. I love the tongue-in-cheek, humorous and fun image of the devil. I love blond girls. I love naughty, fun evil. I love the color red. I love a red dress on a pretty girl. So I finally said "WTF, Jeff; you only live once!!!"

Now I want another one :

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

u 45 godina nasao da se glupira. pomodarstvo.

ako toliko voli vragolanke, sto se nije istetovirao '89?

Verovatno zato sto sada tetovaze izgledaju brutalno na kozi dok su 89. bile kvaliteta JNA zelenila pa su se ljudi tesko opredeljivali da rade tako nesto svojoj kozi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno zato sto sada tetovaze izgledaju brutalno na kozi dok su 89. bile kvaliteta JNA zelenila pa su se ljudi tesko opredeljivali da rade tako nesto svojoj kozi...

Axl Rose je bio išaran u koloru još 80-ih. Ako ne veruješ pitaj LazuGNR-a.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...