Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"Set The World On Fire" je totalno album za ribe icon_smile.gif Imaju oni za svakoga po nesto ...

Пих, то ме подсећа на рекламу за "Робне куће Београд" с краја 80-тих: "За некога све, за сваког понешто..."

И видите како су они прошли. Мислим да ћи и Анајалејтор да оде под стечај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Jebote, žensko koje sluša ANnihilaTor..."

 

Sta je tu sad pa chudno? Nisu ovo Kanibal Korps pa da sad smeta neka teshka muzika..a josh Annihilator ima balada koliko ti dusha ishte..i to uglavnom dobre

Ne znam ni jednu devojku pored moje bivše koja ih sluša...

 

Čak ovde kod mene slabo se sluša Annihilator od strane muških (bar u mom društvu)... Samo nas dvojica...

 

Inače bivša mi je bila teška trešerka... icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majku mu, dobih neku verziju King of the Kill, kad ono pesma Only Be Lonely koja se ne nalazi na originalnom izdanju Music for Nations diska. Nikad nisam ni cuo da ista postoji... dobra pesma, u duhu tog albuma i laksih stvari na njemu (In the Blood npr.).

 

Bas preslusavam neke starije albume... ovo novo zaista nema mnogo smisla u poredjenju sa starim duhom. Ne svidja mi se ni odabir pesama na Double live Annihilation, fali dosta kvltnih pesama... ali dobro. Annihilator rules, kako god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chicken And Corn b'e, ima i spot da se skine na sajtu icon_mrgreen.gif

 

Apeiron@ DBA-om su zaokupili bukvalno sve albume karijere pa chak i Remains, i svaka im chast na tome. IMHO Dzo je bio pravi chovek za Live album i nekako u dobrom trenutku i meni bash dojmi ovaj lajv. A kome ne odgovara lista pesama neka nabavi bootlege sa Neverland turneje, tada su cepali bukvalno CELA prva dva albuma na svirci icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio na izvedbu pesama, sa te strane sve je savrseno, vec na odabir istih. Svaka cast na obuhvatanju albuma, ali izgleda da Jeff i ja ne delimo isto misljenje po pitaju kvltnih Ann pesama icon_mrgreen.gif

 

Sta ce ti bootleg snimci, imas In Command live, koji je odlican, ako cemo gledati prva dva albuma.

 

King of the Kill je ono sto mene odusevljava najvise kod ovog benda. Naj album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma razumeo sam ja na sta si mislio, zato sam i rekao da super sto su obuhvatili sve albume..jedino ne kapiram kako mogu da otvaraju gig sa "Murder", al ajde icon_smile.gif

 

Pa ovaj Bootleg sto imam, Live In London mi je bolji iskreno od In Commanda, zvuk istog ranga, a atmosfera masu puta bulja + ima vishe pesama.

 

KOTK je vrh albumchina to je fakat, svaka chast Jeffu. Second To None icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебо те патак, ова песма 'Drive' има исти уводни риф као 'King Of The Kill'!

Tacno je icon_da.gif

 

A slazem se sa Grave-om. To je bio Ann, do Refresh-a... Posle toga, albumi nisu tog nivoa kvaliteta, iako su u pitanju dobri albumi, ali da dolaze od nekog drugog benda (EDIT: zadnji posteno razbija, sto jes' jes').

 

Jel imate vi neki koncert u video formatu, upotrebljivog snimka? Kad malo razmislim, nikad nisam gledao ni jedan live Annihilatora (osim samog Jeff-a koga sam dva puta video uzivo, ali ni jednom sa ovim bendom na bini no.gif).

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Двапут узастопце са Savatage 2002, а? Мало ми је било енвероватно да видим њега како свира те песме, али било је занимљиво видети га у другачијем миљеу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je icon_da.gif

 

A slazem se sa Grave-om. To je bio Ann, do Refresh-a... Posle toga, albumi nisu tog nivoa kvaliteta, iako su u pitanju dobri albumi, ali da dolaze od nekog drugog benda (EDIT: zadnji posteno razbija, sto jes' jes').

 

Jel imate vi neki koncert u video formatu, upotrebljivog snimka? Kad malo razmislim, nikad nisam gledao ni jedan live Annihilatora (osim samog Jeff-a koga sam dva puta video uzivo, ali ni jednom sa ovim bendom na bini no.gif).

ja imam snimak od nekih 20ak min, dao mi ga Black wizards

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...