Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

U jebote,ala ste svi retro,i bas ste cool.Nema veze sto se vecina vas ili nije rodila,ili je bila u pelenama...ma vas pici nostalgija,retro,ovo/ono.

Kenjate.

 

Po muz.ukusu si ti daleko vise retro od mene, a mene ne drma nostalgija za danom izlaska BBB, to ne rekoh nijednom.

Procitaj Boskov post, savrseno receno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno jesam,ali je stvar u tome sto ja ne idem okolo i ne pametujem ljudima,niti izigravam propovednika. :da:

Sa Boskovim postom se u principu ne slazem.Ukoliko bend neki svoj album zeli osveziti i pribliziti modernijem vremenu,i napraviti nesto interesantno,zbog cega ne bi to uradio?I sami smo svedoci da takve stvari znaju da budu izuzetno dobre.Pa sto ih ne raditi onda?Gde pise da je to zabranjeno?Nigde.Nek' se radi.Oni sa tim potezom nisu nista uradili originalnom izdanju,ono je jos uvek tu,nepromenjeno.

E sad jebiga,ne ispadne uvek dobro.Konkretno ovaj novi materijal nije dobar,po meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Boskovim postom se u principu ne slazem.Ukoliko bend neki svoj album zeli osveziti i pribliziti modernijem vremenu,i napraviti nesto interesantno,zbog cega ne bi to uradio?

Зато што је то преправљање историје. Ти дакле немаш ништа против ни да сад Фриц Ланг (да је жив) ухвати "Метрополис" и уради га као звучни филм са све дијалозима и у боји, јер, забога, у његово време то није било могуће извести? Или, опет да је Леонардо да Винчи жив, да "освежи" "Мона Лизу", јер му се боје у његово време заправо и нису баш свиђале и данашње време нуди много боље ствари?

Уопште, зашто људи имају потребу да раде тако нешто? Зато што то доноси паре (од старе славе) и зато што им нове идеје нису ни изблиза тако добре као некадашње. Врло просто.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne naturam, vec teram na razmisljanje

 

A sta je ovo ako ne propovedanje i naturanje svog misljenja?Teras ljude da razmisljaju kao ti.A ko si ti da bi terao bilo koga na bilo sta?Nek' razmislja ko kako hoce,neka mu se svidja sta hoce...ti si izneo svoje misljenje i to je ok.Ali teranje na razmisljanje nije tvoj posao niti se tebe tice ko kako razmislja i sta mu se dopada.

 

i diskusiju dalju od "glupo ime benda".

 

Brate,smaras sa ovim vec.I to poprilicno. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зато што је то преправљање историје. Ти дакле немаш ништа против ни да сад Фриц Ланг (да је жив) ухвати "Мертополис" и уради га као звучни филм са све дијалозима и у боји, јер, забога, у његово време то није било могуће извести? Или, опет да је Леонардо да Винчи жив, да "освежи" "Мона Лизу", јер му се боје у његово време заправо и нису баш свиђале и данашње време нуди много боље ствари?

Уопште, зашто људи имају потребу да раде тако нешто? Зато што то доноси паре (од старе славе) и зато што им нове идеје нису ни изблиза тако добре као некадашње. Врло просто.

 

Inace,citiraj post do kraja,tamo ti je sve razjasnjeno.Ali ponovicu.

Nije to nikakvo prepravljanje istorije.Taj album i dalje postoji.Takav kakav jeste.U originalu.Ovo je samo priblizavanje legendarnih izdanja modernijem vremenu.Davanje nekog drugog smeka.E sad,sto se to tebi ne svidja je druga prica.Ali bas u tom slucaju dolazimo do onoga da originalno izdanje jos uvek postoji i postojace za veke vekova,i ti slusaj to.niko tebe ne tera da slusas ovo...ali ima ljudi koji bi bas tako nesto voleli cuti.A glede ovih ostalih primera,sto da ne?Original ce ostati,sto ne bi viedli kako ce izgledati na drugi,moderniji nacin?

Brale,ti si neverovatno zatvorena osoba.Glava u zid (i onda ti meni pricas kako sam zatvoren za nova otkrica,a za tebe sam ono,open minded do jaja :)). Ajde da si rodjen u vreme kada su sve te stvari nastale,pa da te i razumem,ali nisi.

Sto se tice para,to si donekle u pravu.Ali,zivi se od para,a ne stare slave.To isto moras shvatiti. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih bas rekao...ja ne pamtim kada sam zadnji puta to negde rekao.A ti to spominjes u svakoj nasoj diskusiji.Kazem na jednoj temi,ti spominjes na deset tema.Da ne navijas mozda za Partizan?Onaj fazon,da spominjete Bari i Tokio vise od nas koji navijamo za Zvezdu? :)

 

Ma nema potrebe za daljom diskusijom,nije toliko bitno.

 

Cheers. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brale,ti si neverovatno zatvorena osoba.

Отворен за истраживање других жанрова немаш појма колико. За беспотребно прчкање по нечему што ми је свето сам затворен као Алкатраз.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da nece,posto objektivno nije bolji.Ali nije bila poenta napraviti bolje od originala,vec ga pribliziti modernom vremenu.

 

Отворен за истраживање других жанрова немаш појма колико.

 

Ok,ako ti tako kazes.Ali ja bas nisam stekao takav utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U krvi nas yumetalaca je da seremo ... i to oko jebenih sitnica. :D

Dok se ovde trtlja o produkciji i paket aranžmanima, Gary Holt ispija Džoni Voker u hladovini neke vile San Franciska i guziči izvesnu napucanu azijatkinju i meleskinju .. i to istovremeno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...