Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Anti American

ko je sada trenutni krestavac exodus-a?

cini mi se da zetro vise nije, vec neki mladji tip koji je tezgario u manje poznatim bendovima...........a mozda i gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
ko je sada trenutni krestavac exodus-a?

cini mi se da zetro vise nije, vec neki mladji tip koji je tezgario u manje poznatim bendovima...........a mozda i gresim.

Zetro nije tu jos odavno, od 2004 cini mi se,...Sada je Rob Dukes, koji iskreno, meni se vise svidja kako peva nego Souza...Na koncertu u Beogradu super je otpevao, bas blizu kao i Ballof nekada...Super je pevac!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чекај, то је цела њихова свирка са Combat Tour-a?

 

 

Ako mene to pitas na ploci ima 7 pesama sa prvog albuma.

 

 

Zetro nije tu jos odavno, od 2004 cini mi se,...Sada je Rob Dukes, koji iskreno, meni se vise svidja kako peva nego Souza...Na koncertu u Beogradu super je otpevao, bas blizu kao i Ballof nekada...Super je pevac!!

 

 

Pozdravljam ovo sto kazes.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mene to pitas na ploci ima 7 pesama sa prvog albuma.

Па, гледао си ваљда "Combat Tour" са Venom и Slayer. Не знам тачан датум, али та свирка је снимана у Студију 54.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, гледао си ваљда "Combat Tour" са Venom и Slayer. Не знам тачан датум, али та свирка је снимана у Студију 54.

 

 

Ma jesam imam to odavno ali nije isto.Ne cuje se publika i najave pesama nisu iste.Cuje se kao live ali nema publike... :confused:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Impact Is Imminent? Po meni je to albumcina i po, mozda cak omiljeni mi Exodus album, sto se tice novijih izdanja, Tempo je bio dobar, a Shovel H.K.M. je zajeban, rifovi, tekstovi, produkcija ma sve je bilo super....

 

I onda je izasao Atrocity Exibition A i u najkracem mogucem roku mi zgadio ovaj odlican bend...

 

 

 

 

a jbg slusaj se ono sto je dobro,ne moze ni sve da se izda u dobrom svjetlu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jesam imam to odavno ali nije isto.Ne cuje se publika i najave pesama nisu iste.Cuje se kao live ali nema publike... :confused:

Што си збуњен? Значи да је бутлег снимак са миксете, где се хватају само микрофони за музику и вокал. Нема микрофона за публику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што си збуњен? Значи да је бутлег снимак са миксете, где се хватају само микрофони за музику и вокал. Нема микрофона за публику.

 

Jebem li ga moram da pustim ponovo da proverim da li ima ono legendarno "it ain't no tuna fish". :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У сваком случају, ако не чујеш публику, а уживо је, сигурно је снимак са миксете без микрофона ка публици. Ја имам такав Slayer/S.A. Slayer сплит. Одличан звук, а публику једва чујеш само између песама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У сваком случају, ако не чујеш публику, а уживо је, сигурно је снимак са миксете без микрофона ка публици. Ја имам такав Slayer/S.A. Slayer сплит. Одличан звук, а публику једва чујеш само између песама.

 

 

Ce se menjas za taj split?Vichi sta ti treba...Iz koje je godine taj split i koje pesme ima od Slayer-a?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехе, 'оће то. Једва сам нашао тај сплит у размени са ликом из Бразила, мислим да сад кошта 40-так евра, можда и више. Јесте да нисам неки фан Слејера, али ово им је најбољи период.

Елем, издат је 2004, свирка у Сан Антонију 30. новембра 1984. Слејер свирао следеће:

Evil Has no boundaries, Aggressive Perfector, Face The Slayer, The Final Command, Crionics, Necrophiliac, The Anarchist, Black Magic, Haunting The Chapel, Fight Till Death, Captor Of Sin, Chemical Warfare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskrneo zabole me sta ljudi pricaju :bigblue: , meni ja The Atrocity Exhibition...Exhibit A fin album i ima mnogo dobru pesmu the children of the Worthless God , a Tempo of the Dead i Shovel Headed Kill Machine su mi bash super albumi. Mislim ajde, nisu sada zlatni ko oni prosli ali nisu ni loshi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskrneo zabole me sta ljudi pricaju :bigblue: , meni ja The Atrocity Exhibition...Exhibit A fin album i ima mnogo dobru pesmu the children of the Worthless God , a Tempo of the Dead i Shovel Headed Kill Machine su mi bash super albumi. Mislim ajde, nisu sada zlatni ko oni prosli ali nisu ni loshi.

Tempo Of The Damned. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...