Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisam neki veliki poznavalac Exodusa al' mi Zetro zvuci kao neki AC/DC pevac, a ne thrash metal pevac. Duke je keva. Elem ovaj novi album mi je sranje jer ne volim kada bendovi prave identicne albume )zbog toga mnogo volim Sepulturu, Panteru itd), iako mi je ovaj prosli Exodusov najbolji...itd,itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm...jel slushao bre neko novi album?

 

Ja ga trenutno slusham..pa 4. il 5. put mi je..i ne mogu da ga svarim...tj. teshko ide...predugachke pesme, a malo riffova, previshe introa u pesmama...tj. svaka pesma ima od 45 sek do 2 minuta ulazenja i ulazenja..i onda kad treba da ga pocepa neki dobar riff uglavnom dodje nesto osrednje...i dosta riffova liche jedni na druge...ne znam. Za sada sam nezadovoljan. Worst Exodus album? Verovatno.

 

Svidja mi se najvise "Children Of A Worthless God"..ali pesma ima ladno, pa neki ce reco emo vokal, ali u nedostatku boljeg izraza i ja cu :) ..dakle emo vokale na predrefrenu...chudan clean svejedno. Sta im je ono trebalo, nemam ideju.

 

Pa Souza najgori vokal svih vremena u thresh metalu definitivno, i onaj Katon iz Hiraxa nije bolji... tu su ... :)

 

Ne volish Hirax? Ccc, ne zasluzuja tvoja usta da izgovaraju rech "old school"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam ja reko negde da ne volim Hirax, samo kazem da je Katon govno od vokala, a i muzika im nije nista spec. jeba ga ;). O ukusima ne vredi raspravljati . Isto i za Souzu, jedino Ballofa priznajem i to je to , meni je to Exodus ... a ovja Rob je takodje odradio vrh posao, ali su mi novi albumi sranje takodje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvih par slusanja, album mi bas i nije legao, malo je razvucen, ali vidim kupi vrh recenzije svuda...Shovel mi je bio grower, ko zna, mozda i ovaj legne malo vise vremenom.

To je to,duzina je problem albuma,ovo mi je ok album,nije im najbolji,ali je dobar,ali da se ja pitam Shovel ipak sije ovaj za deset :tehkista:

Nadam se da sledeci nece biti u istom fazonu....ali ako kupe samo hvale garant ce da ga nacine takvim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma kako da opisem ovo.Ima stvarno dobrih delova,opasnih riffova i odlicnih solaza ali su pesme predugacke i nema nijedne jedine pesme koja mi u kompletu zvuci super."Children Of A Worthless God" eventualno."Funeral Hymn" je super prvih minut i po,ali onda pocinje neverovatno da smara.Problem je sto vecina pesama u kompletu dosadjuje.Svaka ima svojih dobrih momenata,neki dobar riff ali onda ode u duzinu.Tako dugacke pesme moraju biti predrkano dobre da bi zadrzale paznju.Ovo nije predrkano dobro.Mozda nakon par preslusavanja promenim misljenje,ali za sada je ovo samo jedan dosadan album.

 

Svidja mi se najvise "Children Of A Worthless God"..ali pesma ima ladno, pa neki ce reco emo vokal, ali u nedostatku boljeg izraza i ja cu :) ..dakle emo vokale na predrefrenu...chudan clean svejedno. Sta im je ono trebalo, nemam ideju.

 

Ma kakav emo,nema to veze sa vezom.Super je taj clean,bas dobro zvuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одслушах и ја. Није тако лоше мада бих и ја волео да су мало скратили песмице. И онај чист глас се и мени допао. Занимљиво. И, да, "Темпо проклетих" је најбољи од последња 3. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Album je sasvim solidan, ali je daleko od toga da sam se odusevio i da me je neka pesma "oduvala". Jedino mozda "Chilren...". Nekako ostavlja utisak vec vidjenog, ali sasvim OK odradjenog albuma, ali kao sto rekoh nista narocito specijalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...