Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

До сада је успевао, ватио се Холт, треба му веровати. Још да и омот буде царски као на претходна два...

Share this post


Link to post
Share on other sites

омот није толико битан. али опет, боже мој. јој, кад би се вратио барем ханолт, која би то кева била. али јеби га, шта је ту је. за сада, битно је да је ту ловац. баш ме занима како ће он одрадити овај нови албум.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам ни зашто је Ханолт отишао из бенда. Девојка га казнила након бразилске турнеје? :)

Омот није најбитнији, али не можеш порећи да је албум комплетан када има и одличан омот.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ханолт је неикм делом и избачен из бенда зато што је наркоман. и а он је хтео више времена да проводи са породицом. што се тиче омота, ту се слажем.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам изненађен, знам још неколико људи којима не леже претерано. Искрено, ни мени, али могу да их слушам. Мало ми је продукција премодерна и пресува.

Share this post


Link to post
Share on other sites

мени је tempo of the damned после fabulous disaster можда најбољи албум. стварно кида. што се тиче shovel headed, и он је мени скроз добар. у почетку морам да признам да сам имао предрасуде због нове поставе али сам онда решио да му дам шансу и сада ми се свиђа. није ко темпо али сам по себи скроз добар. тако да се ја надам да ће нови албум бити добар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што рекох, остаје да се види. Добра ствар је што ће звук остати исти као на претходна два, пошто видимо да ће Неди Снип радити продукцију и микс.

Share this post


Link to post
Share on other sites

е баш ме занима. ајде сада ћемо да покренемо једну дебату. увек су се овде вртеле теме углавном везано за први три албума и на задња два. ајмо сад мало да причамо и Impact Is Imminent и Force of Habit. ја колико сам на овом форуму ја никад нисам ниједну дискусију о ова два веома подсењена албума видео. Ја знам да ће те испљујете FOH јер знам какав укус ви имате. мени је тај до јаја. али брука добар албум ја не знам зашто га сви толико пљујете. а и impact је исто добар. ајде, рокајте.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Force of Habit je prvi album koji sam chuo, i koji me je zainteresovao za celu prichu, pesme sa tog albuma koje bih izdvojio jesu Thorn At My Side, Bitch, Count Your Blessings, Me, Myself And I, i recimo Good Day To Die.

Impact Is Imminent... recimo A.W.O.L. mi je ok pesma.

 

Uzdravlje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

е баш ме занима. ајде сада ћемо да покренемо једну дебату. увек су се овде вртеле теме углавном везано за први три албума и на задња два. ајмо сад мало да причамо и Impact Is Imminent и Force of Habit. ја колико сам на овом форуму ја никад нисам ниједну дискусију о ова два веома подсењена албума видео. Ја знам да ће те испљујете FOH јер знам какав укус ви имате. мени је тај до јаја. али брука добар албум ја не знам зашто га сви толико пљујете. а и impact је исто добар. ајде, рокајте.

 

Od svih americkih thrashera koji su tokom 90tih kanda "zastranili" sa svog originalnog puta...tipa Anthrax, Death Angel, ko vec jos...ta dva Exodusova su mi mozda i najbolji..u takvoj konkurenciji, ali i kao takvi su mi istovremeno dva najslabija exodus izdanja. III tends da ide ka thrashu...ali sta znam, osim "Only Death Decides" malo sta me sa toga pokrece. "Force Of Habit" pre svega ima jedan od jebeno najglupljih covera ikada. Ali mi je ipak zanimljiv album...heavy/thrash..Good day to die i Thorn In My Side su exxtra pesme..svidja mi se i cover Bitch..dobar album sve u svemu, ali kazem not exodus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Force Of Habit" стварно није толико лош албум, сличан је атмосфери нпр. албума "Countdown To Extinction" или "Youthanasia", али ме нервира тај гранџерски фазон облачања, понашања и снимања спотова.

"Impact Is Imminent" је сличан као "Fabulous Disaster", али на квалитативном албум много лошији.

 

Читао сам у једном интервјуу да је Combat требао негде 1990. да изда "Pleasures Of The Flesh" цео са Полом Балофом (до тад ау форми дема) и да су већ били направљени дискови и плоче, али да је менаџмент бенда све стопирао запретивши тужбом. Тако су сви примерци тога уништени, а неких 50-так је остало код типа који је тада радио за Combat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

али ме нервира тај гранџерски фазон облачања, понашања и снимања спотова.

какво је то гранџерско понашање? по чему се то разликује па се сада то назива гранџерским понашањем? шта прићаш ти, мајке ти? што се тиче облачења, мени уопште не смета. ја готивим тај фазон скроз. а и спотови су ми добри поготово good day to die. ја готивим црно беле и сиве спотове. дају неки свој шмек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, а случајно је да су баш гранџ бендови у то време снимали такве спотове и гајили такву естетику.

 

Гранџерско понашање? Погледај неки од њихових старијих спотова и тај, па ћеш видети разлику. Уосталом, ако не знаш каква је та разлика, ја ти не могу помоћи, али она постоји.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...