Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kad počnu sa Bonded By Blood... ljljlj. Nije to za početak koncerta, to je za početak drugog bisa ili tako nešto.

 

I ako je War Is My Sheppard stvarno kraj... bzvz... nema ni Pirahnna ni Strike of the Beast...

 

Lično - da sam ja snimila fantastičan album poput Bonded By Blood svirala bih ga celog na svim koncertima, godinama i godinama, bar da ložim fanove ako ništa... a lovu da zarađujem prodajom Exodus dukseva, majci, priveska za ključeve, piksli, zidnih satova, benkica za bebe...

 

Koliko će biti merchandise - majce (ženske?) zna li neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lično - da sam ja snimila fantastičan album poput Bonded By Blood svirala bih ga celog na svim koncertima, godinama i godinama, bar da ložim fanove ako ništa...

A oni dugo godina nisu ni svirali, takod a ne mogu da se izvlace ni na 'smor faktor', tj. toliko dugo su ih svirali da su ih smorile, pa vise ne zele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na starim stvarima ali, "SCAR SPANGLED BANNER" i "WAR IS MY SHEPHERD" su, more bit', dvije njihove ponajbolje stvari.

Ako ništa, meni. Stvarno jesu.

To je u kontekstu zatvaranja koncerta sa "WIMS".

 

Ipak, poslednji album nije naročito uho-ugodan, tako da se nadam da ova gore skica set-liste nema narocitu relevantnost.

 

Elem, nedavno sam imao ispit iz američke književnosti, i jedno od pitanja za usmeni jeste - Different ways of Singing America: Langston Hughes / Walt Whitman, (usporedba "I Hear America Singing" i "I, Too, Sing America") i ja sam bio spreman da tom prilikom (ukoliko izvučem to pitanje) povučem i treću opciju, a ta bi bila "Scar Spangled Banner". To se desilo nije. Ali, moglo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo setlista: mart 2006

 

 

Bonded By Blood

Raze

Deathamphetamine

Blacklist

A Lesson in Violence

I Am Abomination

Now Thy Death Day Come

Fabulous Disaster

44 Magnum Opus

Shovel Headed Kill Machine

War Is My Sheppard

 

 

nesto kratko..ali ipak

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Blacklist,Deathamphetamine,I Am Abomination,War Is My Shepherd....AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast na starim stvarima ali, "SCAR SPANGLED BANNER" i "WAR IS MY SHEPHERD" su, more bit', dvije njihove ponajbolje stvari.

Tesko, al' da su dobre jesu. I sigurno se dve najbolje pesme sa poslednja dva albuma, da ne kazem iz novijeg perioda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta setlista gore je sa turneje zajedno sa The Hauntedom...ak se ne varam.

 

Sada po Americi rade turneju sa 3-4 benda(Hatebreed i ne znam ko jos) i sviraju jedva 45 minuta..a na evropskoj turneji nadam se da ce im set biti vise od sat vremena, i treba cekati pa videti te set liste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

mogu vam reći ljudi, koncert je bio sjajan. bilo je malo ljudi. oko 600 ljudi. exodusovci su se pokazali kao nikad veći gotivci. bilo je sjajno. moja ukupna ocena: 9/10. zašto devetka? evo zašto: repertoar meni lično nije bio savršen. od starih stvari me malo nervira što su zapeli sa bonded by blood. ali su mi prijali piranha, and then there were none i naslovna pesma. ništa nisu svirali ni sa pleasures, ni sa impacta. sa force of habit nisam ni očekivao da će bilo šta svirati. mada gotivim taj album. ali su me oduševili sa last act of defiance. tu pesmu nikad u životu ne bi očekivao da će svirati. ali mi je tako legla. žao što nisu još stvari svirali sa TOTD. ali dobro. pali scar, blacklist i war is my shepherd. od novih stvari su mi prijale: 44 magnum opus, deathamphetamine, i am abomination i naslovna pesma. od starih su mi prijale: fabulous disaster, last act, bonded by blood, piranha, and then. ove ostale mi nisu nešto prijale ali opet u svakom trenutku sam divljao. energija je bila bolesno dobra. i zvuk, bio je do jaja ali nije bio savršen. i mogu da kažem da su fino oprašili biomechanical iako ih ne gotivim. jedino me malo smara glas. ali sve u svemu biće ovo koncert za pamćenje. to definitivno.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da, zaboravio sam da dodam. što se tiče repertoara, mogli su još nešto sa fabulous-a da sviraju tipa toxic waltz ili cajun hell ili verbal razors.

Samo da prokomentarisem tvoju poruku sa teme o koncertu... ti ionako najbolje thrash albume ne ogtivis preterano, tako da mu ovo ne dodje kao neko preterano iznenadjenje sto ti se nije svidelo sto su svirali puno pesama sa "Bonded By Blood". Meni je taj album rame uz rame sa "Fabulous Disaster", iako su im atmosfera i stil skroz drugaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...