Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Guitarist Rick Hunolt has left long-running San Francisco Bay Area thrashers EXODUS, informed sources have told BLABBERMOUTH.NET.

 

Hunolt was apparently not involved in the recording process for the band's new album, which is currently being tracked at Trident studios in Pacheco, California.

 

 

 

ODE SVE U KURAC!

 

Prvo Souza...pa Tom..sad Rick...jebesh ti ovo, ovo vishe nije Exodus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

As widely expected, veteran San Francisco Bay Area thrashers EXODUS have now officially announced the addition of guitarist Lee Altus (HEATHEN, ex-DIE KRUPPS) to the group's ranks. "Lee has been a great friend of mine for many years and is also one of the greatest guitarist I've had the pleasure of knowing," EXODUS guitarist Gary Holt said in a statement. "He was not only the best guy for this job, he was the only one. No one else was ever considered. His leads are totally ripping on the new album and I am looking very much forward to working with him on new music soon. He is a rhythm crusher as well as a shred machine so things are going to be heavy as hell! We start rehearsals Wednesday and I can't wait. My moving is done and I am chomping at the bit to get the show on the road."

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Shovel Headed Kill Machine" track listing:

 

01. Raze

02. Deathamphetamine

03. Kharma's Messenger

04. Shudder To Think

05. I Am Abomination

06. Altered Boy

07. Going Going Gone

08. Now Thy Death Day Come

09. 44 Magnum Opus

10. Shoevel Headed Kill Machine

 

cover:

 

http://www.rockdetector.com/artist,3108.sm

 

 

Ne znam zashto al' po glavi mi se mota mishljenje da ce ovo biti neko Gothenburg/Thrash chudo icon_confused.gif Nadajmo se da greshim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, неће ни ово бити толико лоша постава. Стив је ипак био пре Skinlaba певач у бенду Toxik, само не знам шта ће бити са Heathen сад кад им се Ли продружио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Za moju ukus ovo je korak unazad u odnosu na Tempo Of The Damned. Jeste, przi se naveliko, krlja se, ali su pesme bezidejne i prilicno dosadne. Produkcijski je odlican, zvuk mi se svidja, nije krsh, kao napr novi Nuclear Assault, ili cak novi Overkill koji mi se nije svideo, samo pesme nisu zanimljive. Dukesov glas mnogo losije stoji Exodusu nego Baloffov i Souzin i mislim da se nekako gubi prepoznatljivost Exodusa, koja je uvek bila zastitni znak benda. CAk i genije kakav je Bostaph o ovakvim pesmama nema specijalne prilike da pokaze koliko vredi ... Po meni, jedina pesma koja odudara od prilicnog sivila je "44 Magnum Opus". Sve ovo na momente podseca na metalcore, pesme su slicne, ima 2 bas bespotrebno dugacke, 7-8 minuta ...

 

Ne znam sta bi vise rekao, uopste nisam odusevljen albumom. Kao i uvek, moji postovi su samo prve impresije, a malo pazljiviji i verniji fanovi ce dati bolju ocenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za moju ukus ovo je korak unazad u odnosu na Tempo Of The Damned. Jeste, przi se naveliko, krlja se, ali su pesme bezidejne i prilicno dosadne. Produkcijski je odlican, zvuk mi se svidja, nije krsh, kao napr novi Nuclear Assault, ili cak novi Overkill koji mi se nije svideo, samo pesme nisu zanimljive. Dukesov glas mnogo losije stoji Exodusu nego Baloffov i Souzin i mislim da se nekako gubi prepoznatljivost Exodusa, koja je uvek bila zastitni znak benda. CAk i genije kakav je Bostaph o ovakvim pesmama nema specijalne prilike da pokaze koliko vredi ... Po meni, jedina pesma koja odudara od prilicnog sivila je "44 Magnum Opus". Sve ovo na momente podseca na metalcore, pesme su slicne, ima 2 bas bespotrebno dugacke, 7-8 minuta ...

 

Ne znam sta bi vise rekao, uopste nisam odusevljen albumom. Kao i uvek, moji postovi su samo prve impresije, a malo pazljiviji i verniji fanovi ce dati bolju ocenu.

Iskreno...toga sam se upravo plashio..

 

Albuma josh nema na DC++ ...al sad mi se neshto i ne zuri ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam danas ceo novi album,i mogu reci da sam razocaran.Kao i Solicitor,mislim da je ovaj album veliki korak unazad u odnosu na sjajni "Tempo Of The Damned".Najvise mi smeta onaj novi vokal...jebo te,gde njega nadjose?Lik se uopste ne uklapa u Exodus.Produkcija i sam zvuk je do jaja,ali pesme...

Jebem li ga,razocarao me album...ocekivao sam vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a mene je posle par puta proslo prvobitno razocharenje icon_da.gif

 

Ali kroz album se celo vreme vuche neshto shto mi smeta, i to mislim da je produkcije, ne verujem da je ovo Andy readio jer jebog otac...nemog' da objasnim, al sve je nekako nejasno i sirovo! Ovaj kad krene da bije po splashu ne chujem nishta vishe majku mu. Novi vokal pokushava da kopira Souzu, al od melodichnosti mu nema ni m u glasu...mislim chovek je nishta specijalno. Mjuza kao sama mjuza je OK, nema neshto mnogo pamtljivih delova. Najbolja mi je druga pesma "Deatham..."(kako vec icon_smile.gif ) + "Thy death day come", a i title track pesma je ql, dobar refrenchic.

 

Sve u svemu, utisak je da je to moglo mnogo bolje. Bostaph je Bostaph, ne menja se, cepa isto kao u Slayeru. Jes' on brz, ali tehnichki Tom je mnogo mnogo bolji!

 

REcimo da ovaj album zasluzuje ocenu izmedju 6 i 8..od 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam danas ceo novi album,i mogu reci da sam razocaran.Kao i Solicitor,mislim da je ovaj album veliki korak unazad u odnosu na sjajni "Tempo Of The Damned".Najvise mi smeta onaj novi vokal...jebo te,gde njega nadjose?Lik se uopste ne uklapa u Exodus.Produkcija i sam zvuk je do jaja,ali pesme...

Jebem li ga,razocarao me album...ocekivao sam vise.

Evo odgovora na pitanje gde nadjose tog lika, negde pred kraj intervjua. biggrin.gif

 

 

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermo...ewsitemID=41174

 

Ljudi pominju da je ovo sto slusamo nije finalni mix, jel to marketinski trik? Ima neko informacion?

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jedino da na finalnom mixu budu neke druge pesme icon_smile.gifmrred.gif To bi mozda doprinelo da album bude bolji. nemam zamerki licno na zvuk. Cak ni vokal niej nesto previse problematican. pesme su dosadne. KAd budu smislili zanimljivije stvari, ovakav vokal im nece praviti vce probleme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedina stvar koja mi je usla u uho,zbog dobrog riffa,jeste "Shudder To Think".

 

Slazem se ali ipak ne moze se ocekivati jos jedan Tempo Of The Damned. Neko rece nesto za Nuclear Assault, da kao nisu vise ono sto su bili. Za ovoliko godina ne sviranja mora da budu drukciji. To mislim i za Exodus iako mi se menjanje skoro cele postave nikako ne svidja, jer bend koji nema vise od polovine starih clanova nije bend....

 

Pogledajte Anthrax, Alive 2 zvuci do jaja ali to je stara postava....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...