Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sta reci, novi album i nije nesto... Koncert je bio fantastican, ono, Dukes je ok, mada Zetro i preminuli Baloff su majke za njega.

E da, di je Zetro? Jel ziv on? Cuo sam da je producent nekog benda il nesto tako...

Lee je, po meni, nesto najbolje sto se desilo bendu.

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Exodus je poznat po dobrim frontmenima, ono in your face stil.

Ma ovo Live In Belgrade... otprilike, nisi znao gde da gledas kako je bilo dobro...

E imam i jedno pitanjce... zasto Exodus vise nece da svira Toxic Waltz, to sam negde procitao, da kao, na koncertima tu pesmu nece nikad vise svirati...

Nisam u toku toliko sa time da li se neko s nekim svadja il ne znam sta pa da zbog toga nece da sviraju ne znam ni ja sta... :D

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah skoro Live at the DNA..i u poredjenju sa Live In Belgrade, Rob mi je bolji od Zetra kao frontmen.

Ja bas juce odgledah. Nije to neki koncert gde bi se moglo pokazati kakav je ko frontmen, beogradski je bio mnogo inspirativniji. Plus, ne svidja mi se uopste zvuk na tom DVD-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аааа, е то, видиш, нисам знао. Онда бих га посматрао другим очима. Само, у том случају још више долази до изражаја оно што си рекао за Соузу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam i jedno pitanjce... zasto Exodus vise nece da svira Toxic Waltz, to sam negde procitao, da kao, na koncertima tu pesmu nece nikad vise svirati...

Ja koliko znam, Gary Holt je izjavio da ga je Toxic Waltz smorio, i da vise nece da je svira. Ne mogu bas reci da ga razumem, to mi je top5 Exodus pesma, al jebiga. Sve u svemu jako mi je drago sto sam ih video, i sto odsvirase dosta sa BOB-a! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde ste bre to prochitali? Daj neki link...

 

Anywayz..ja razumem ako muzicar svira jednu pesmu na turnejama 17 godina da moze da odmori jednu il dve..Malopre gledah neki gig Parpla, i Paice pricha kako svako veche se trudi da pojedine pesme proba da svira drugachije povremeno jer se vishe smori da svira pojedine :) U tom fazonu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam link jebiga... ja to onako proletim po raznim textovima pa dobijem razne informacije bilo tacne il netacne, al ako mi nesh zapadne za oko raspitam se oko toga, kao i sad, al ne dajem mu toliku vaznost da bi sad bookmarkovao sajt koji je na 10220 strani google search-a na Exodus... jebiga nekad mi je jako dosadno :D

 

Uzdravlje B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da sam ja snimila pesmu poput npr. Toxic Waltz ne bih se smorila nikad, najviše zbog toga što se publika sigurno prima svaki put gde god otišli da sviraju.

 

Jebem ih u guzice rutave!

 

Sram te bilo, pazi kako se izražavaš :razz:

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali su piranhu meni dosta za ceo zivot. A ona bila izbacena pre koncerta tako da je jos vecu draz imala :)))hahahaha.

Jebo mater opasan koncert ...

Eh da ko je ono imao Exodus zastavu, mislim da je rucno pravljena, tj.cratana. Videh na snimku da neko mlati zastavom pozadi :)).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

"I'd like to take a moment here and welcome back Tom Hunting to EXODUS' drum throne. It was always understood that when and if Tom was ever ready to resume his drumming duties for the band, his seat would be waiting. Paul [bostaph] always knew this, and was the first to say it upon joining the band. Paul and Tom have always been good friends and we, as a band, cannot thank Paul enough for his services on 'Shovel Headed Kill Machine' and all the subsequent tours he did to support that album. We had a great time and kicked many asses along the way. Paul has given this reunion his whole-hearted endorsement with no mixed blessings and is happy to see Tom back in the fold. Now, some band out there may just become the luckiest bunch of suckers in the world, because one hell of a drum is on the market! We wish Paul all the best, and he will always be a member of the extended EXODUS family.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...