Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Опет ћу рећи, људима који у иностранству купују дискове није свеједно хоће ли га запковати у мастан папир од бурека или некако другачије, лепше. Теби је свеједно, јер ћеш га набавити на мп3.

Али, музика је свакако најбитнија. Јебеш добар омот ако је музика говно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto je stvar kod muzike danas, svi imaju napucane kovere, kmezave refrene i spusten stim ne bi li se svrstali u (pop(ne)) metal.

Al ne bitno, slazem se sa Lemmijem, poslednji mi je bio dosadnjikav dok Tempo rastura male nilske glavate machice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,oni izdaju album po godini,Tempo je bio 2005,Shovel-headed je 2006,a ovaj sad kraj 2007...

Jos kad se uzmu u obzir turneje,treba to i promovisati... ne znam,ali ovo mi je nekako neverovatno,smrdi mi na hiperprodukciju,nisam siguran da mogu tako iz rukava da vade dobre pesme... Mada,Tempo je bio odlican,vrhunski, a SHKM solidan... Aj da vidimo kakav ce ovaj da bude!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,oni izdaju album po godini,Tempo je bio 2005,Shovel-headed je 2006,a ovaj sad kraj 2007...

Jos kad se uzmu u obzir turneje,treba to i promovisati... ne znam,ali ovo mi je nekako neverovatno,smrdi mi na hiperprodukciju,nisam siguran da mogu tako iz rukava da vade dobre pesme... Mada,Tempo je bio odlican,vrhunski, a SHKM solidan...

Greška. Tempo je izašao 2004, a SHKM 2005. Tempo je meni možda uz fabulous najbolji album. Shovel me iznenadio prijatno. priznajem, imao sam predrasude prema tom albumu ali kada sam počeo detaljnije da ga slušam, zgotivio sam ga. ali presrećan sam što se vratio hunting. jebač majke. bilo bi ekstra kada bi na promociji ovog novog albuma došli ponovo u bg. taman da vidim i tomicu i do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greška. Tempo je izašao 2004, a SHKM 2005. Tempo je meni možda uz fabulous najbolji album. Shovel me iznenadio prijatno. priznajem, imao sam predrasude prema tom albumu ali kada sam počeo detaljnije da ga slušam, zgotivio sam ga. ali presrećan sam što se vratio hunting. jebač majke. bilo bi ekstra kada bi na promociji ovog novog albuma došli ponovo u bg. taman da vidim i tomicu i do jaja.

 

U pravu si,pomesao sam Tempo sa Enemy of god od Kreatora,pa sam onda i Shovel pomerio. Slazem se sa tobom za oba albuma. Ali Paul Bostaph je Paul Bostaph....

 

Frubi,ne zajebavaj nego ih dovodi!!! :da: Ako oces stavi glasanje kad bude trebalo pa cemo da ih izglasamo;-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Words of Steel: slažem se. bostaph je bostaph ali opet i tom je tom. on je exodus. em što jede bubnjeve i em što on srce tog benda pored garija. tako da...nek se bostaph drži nekih drugih stvari. hunting je exodus kao što je ulrich metallica. prosto i jednostavno.

 

@Doommaker: gde si čuo pesmu?

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...