Jump to content

Neverwinter Nights


marcoman

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemas diskove ili nesto drugo?

 

all>>>E, samo jedno pitanje. Ja sam na drugom chapter-u i zanima me da li je pozeljno da sada instaliram ekspanzije na igru (obe) jer sam cuo da ipak ima dosta korisnih novina u njima (npr. inventar henchmena) ili da zavrsim original, pa tek onda? Da li bi mi zakenjalo igru kada bih sada to instalirao?

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve korisne novine u ekspanzijama (tipa inventar henchmana) ne mogu da se koriste u originalu, jer su to obicni mission packovi i ne uticu na original. Ali ipak, preporucujem ti da instaliras ekspanzije zato sto krpe igru na noviju verziju (jer original i ekspanzije dele isti EXE), pa ces imati manje problema sa bagovima.

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

NWN je takvo govno od igre da je to strašno! Dosadna, glup henčmen i sa svake mape možeš da ideš na 3 strane _ ! _ Baldur's je mama, a Planescape još bolji...

pivopije.gif

mada Tormenta igrah samo jednom pa mi nije toliko prirastao za srce ali ima Prichu!

NWN me smara da pocinjem ponovo.

Originale igrao sa monahinjom i varvarkom (human)

Ekpanzije sa vrvarkom (human) i dwarwen defenderom.

Nameracio sam se poceti sa fighterom baziranim na Dex ali ko sto rekoh smara me trenutno.

Edited by ResurrectioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

U single playeru je TESHKI smor i govno neopevano ..

ali u multiplayeru ..na Amphilija serveru ......moj drug vec 2 meseca ne izlazi iz kuce ...

 

zaraza nevidjena ....pravi pravcati Role play ......server na kome opshte nije dozovljeno zajebavanje ....vec sve mora da je podlozno role playu ...

ako neshto hoces da kazes of kerekter icon_smile.gif stavljas // (dos programerska komanda REM )

mislim ......nisam video WOW ali NWN u multiju je ZAKON ...nema bolje ..besplatan server .....rula icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kostao nas je prijatelja... icon_cry.gif

Sinoc mu nije radio net pa smo pijanchili ...

 

nema amphilije za njega hahahaha

icon_smile.gif

 

 

znachi krishom cu da mu izvuchem krimpovani kraj kabla gore kod switcha da bi izblejali ...

 

pod izgovorom ...ma opet ne radi net icon_smile.gif

 

 

nwn u multiplayeru ..vrh

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dajte bre ljudi...nwn je NEVIDJENO sranje sto se tice RPG-a.......grafika je ok, ne kazem da ne valja...ali umesto da hvalite Diabla koji ima zilion razlicitih uruzja vi hvalite nwn koji ima sta ? onoliko oruzja koliko mogu da nabrojim na prste i kusur...... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misljenja se razlikuju. Ali pored svega, apsurdno je porediti Dijablo i Neverwinter. Posto ovo nije tema o Dijablu onda cu reci samo da je jedina dobra strana neverwintera to sto je jedina valjana igra u trecoj ediciji pored Icewind Dale-a. Posto se krs nad krsevima pod imenom Temple of Elemental Evil ne racuna. Kad bi napravili jedan normalan 3rd edition ad&d rpg Neverwinter bi ostao samo osrednja igra. Sa druge strane, ono sto je fatalno u Neverwinteru je to sto se vodi samo jedan lik, sto ume da bude monotono. Ne kazem, igra je odlicna, ali samo zbog navedenog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i NWN je po meni obichan hack and slash...dijablo je bar zabavniji....

 

Mislim stvarno...Frp u kome ubijash zmajeve na gomile....

 

Uopshteno, mislim da je treca edicija upropashtena totalno...sto kaze jedan moj ortak :"Treca edicija je uradjena za munchkine koji bi da ubijaju zmajeve jednim udarcem."

 

2nd ed. Rules...Baldur's Gate Rules...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bre ubijas na gomile, ubijes dva zmaja u celoj igri...

 

Mislim, i meni je smor sad da igram NWN posle milion igranja, ali kad sam ga prvi put igrao, bilo mi je bolje nego bilo sta drugo u to vreme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bre ubijas na gomile, ubijes dva zmaja u celoj igri...

 

ako se ne vram po D&D pravilniku verovatnoca da sretnes zmaja je oko 2-5% po avanturi, a i kad ga sretnes....

 

"I wouldn't stand in front of that dragon,son.'Course, I wouldn't stand behind it neither. In fact standing anywhere near that dragon is not much of a plan. Running, now that's a plan!"

-Wandering Mage

 

 

jos da ubace u neku igru da ubijes tarasque-a i sve sam video!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je NWN odlican RPG.Kada sam ga prvi put igrao nisam imao veze sa 3rd edition pravilima i preshao sam ga sa Rangerom i Clericom.Prica mi je do j***, ima gotivnih detalja,oruzja,questova...malo zamara u nekim delovima,ali i BG je imao smorene delove,koji je,ruku na srce,najbolji RPG za komp.

 

Ali expansion,uf to nisam mogao da igram...startujesh igricu,importujesh lika,krenesh a onda ispred prve gajbe strazari u fazonu:"Napolju je opasno,vratite se unutra!!!!" i ja kao aj da ga testiram,attack na njega jedva da sam ga dodirnu vrishti i umire...smor,odmah uninstall,a za zmajeve,ko da i nisu zmajevi,mislim uopshte se ne bore kao pravi zmajevi,vec kao retardi.

 

I Diablo II je najveci smor...kec mi je deset puta jaci,jedino shto valja u dvojci su filmovi.

 

EDIT:A kad vec spominjete zmajeve u NWN,zashto ne spominjete zmajeve u Balduru????Ili Demigorgona?????

Edited by Bla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ajde, ni u NWN-u ne mozes da prebijes zmaja golorucno, nego tek kad se pretvoris u ice gianta (u SoU)...

 

EDIT: Bla, prvi expansion je napravljen da se igra od nule icon_wink.gif

Znaci, aj sad uzmi polako opet, pa kad predjes vrati se da kazes kako je dobar icon_smile.gif

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo vec kod toga, vaistinu u samom NWN-u nema MNOGO zmajeva da se prepeglavaju, jos par mozda u expazniji. E sad ono sto je interesantno je da sam ja skinuo 100ak modova za nwn, nove mape kvestove, itd. itd. Sve sam to zajedno sa obe expanzije pretamburao sa jednim likom. 56 level sorcerer, taj ne da je golorucno prepeglao 18 elder black dragona nego zapravo oni nisu ni igrali, hehehehe 12 timestop-ova i samo horrid wilting i greater ruin. Po neki summon tu i tamo, to bi bilo to. Naravno pomenutih 18 black dragona je neki poslednji kvest u jednom od modova. Sorcerer rulez, 2. edicija je krs samo zato sto nema Sorcerera baje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Voodoo_NBGD

Svestan sam ja toga,ali mi te cinjenica ubila zelju za igrom...

 

@Predator

Nije to loshe,ali mi je malo prebudzeno ipak 56 nivo mi je...previshe.Aj da predjesh crtu od 30 nivoa i cak da stignesh do 40,ali tu pocinje da me mnogo smara,prosto i jednostavno preveliki si baja i sad idi rulaj svetom.

Da tako je nema Sorcera u drugoj ediciji,ali te to ne sprecava da ga napravish.I druga edicija je ok,a i treca je ok,zapravo i jedan i drugi sistem su do j***.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Predator

Nije to loshe,ali mi je malo prebudzeno ipak 56 nivo mi je...previshe.Aj da predjesh crtu od 30 nivoa i cak da stignesh do 40,ali tu pocinje da me mnogo smara,prosto i jednostavno preveliki si baja i sad idi rulaj svetom.

Da tako je nema Sorcera u drugoj ediciji,ali te to ne sprecava da ga napravish.I druga edicija je ok,a i treca je ok,zapravo i jedan i drugi sistem su do j***.

Znas kako, mora jednom i da se isplati svo to igranje. Nakon toliko sati igranja pa valjano bi bilo da budes baja. icon_biggrin.gif

Vaistinu, mozes da napravis sorcerera samo ovako u frpu sa ljudima, ciji ce ti gm to dozvoliti. A u igri, nema bas tolerancije. Wizard i to je to, nema vise unapred poznatih magija, vec se sve uce i pamte takodje unapred. Mada koliko se secam, prosirena druga edicija je vec imala sorcerera a to je sve sto trazim. Nisam neki ovisnik o prestiz klase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...