Jump to content

Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?


LazaGNR

Recommended Posts

Bila slika neke malo drugačije (za headbangers pit) na Maidencroatia, mislim da je i na nekoj od tema ovde neko postovao to...

 

 

 

Valjalo bi dodati Helloween i Gamma Ray i staviti x2 pored Theriona! :rockdevil:

 

Dakle...

 

Deep Purple x2

Whitesnake

W.A.S.P.

Blind Guardian x2

Astral Doors

Evergrey

Therion x2

Grave Digger

Sabaton

HammerFall

Krokus

Iron Maiden

Kamelot

Leaves' Eyes

Blackmore's Night

Glenn Hughes

The Rolling Stones

Cynic

Gary Moore

Blaze Bayley

Devil's Slingshot

Helloween

Gamma Ray

Stonegard

The Poodles

Answer

Lauren Harris :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

idiotski je sad ovo stampanje karata s ticketmastera.. mislim, platim postarinu i onda istog momenta printam kartu u svojoj kuci, bez postara :)

mislim, koji je to kurac sad??!

 

Evo ovde u Kanadi kupio karte za Ozzy koncert sad za 24 ti , Platio sam oni mi posalju E mejlom a ja treba da isprintam sebi

jos mi naplate service fee od 20 $. koja glupost .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel to kakve ce karte biti zavisi od organizatora jel da?

Pa,tacnije od 'distributera' karata ;) (ne samog organizatora)

Znaci firme tipa Eventim,TicketPro,TicketMstaer i ostali gadovi sa govnjivim kartama :):pivopije:

 

Ova je jos dobra kako izgleda...uglavnom samo ispisu ime benda,datum i cenu :rolleyes:

(ponekad se potrude,pa stave i logo benda :) )

 

Moram i ja :)

 

P7210008.jpg

:rockdevil::pivopije:

 

Platio sam oni mi posalju E mejlom a ja treba da isprintam sebi

jos mi naplate service fee od 20 $. koja glupost .

Hahahaha,prvi put cujem za te fazone - ti stampas kartu,a jos ti usput naplate troskove za to :) :) :):udri:

 

TAJ FAZON STO IMA TICKET MASTER JE NAJGORE GOVNO.... Ticketwest ima karte kao za voz...

Eventim je ipak prvi po tom pitanju ;):):puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

idiotski je sad ovo stampanje karata s ticketmastera.. mislim, platim postarinu i onda istog momenta printam kartu u svojoj kuci, bez postara :)

mislim, koji je to kurac sad??!

 

Gde pise da je to postarina? To oni zovu nesto tipa "handling fee" ili kako bese. Al' fakat je do dzadza izum, slozices se. Odstampas lepo kartu na gajbi i off you go.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovde u Kanadi kupio karte za Ozzy koncert sad za 24 ti , Platio sam oni mi posalju E mejlom a ja treba da isprintam sebi

jos mi naplate service fee od 20 $. koja glupost .

 

 

do jaja :lol:

 

Bio sam na Whitesnakeu, W.A.S.P.u, Iron Maidenu, Bijelo Dugme, Cukicu, Bajagi, mozda jos negde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gledao sam Motorhead na Tasu koji mi je bio najbolji koncert u zivotu zato sto sam bio klinac i pijan hehehe,zatim Slayer na Exitu,Soulfly,Deep Purple kad su bili na sajmu, ne pamtim kad sam se toliko smorio,Tool verovatno najbolji koncert odrzan kod nas....

Nikad necu prezaliti sto nisam isao na Metallicu...Za Maiden me boli uvo...

 

Voelo bih da viim kod nas na jednu mestu na nekom festivalu:Alice Coopera,Mansona,Ozzya,Rob Zombie itd....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh...bila sam na Deep Purple, Metallica, To Die For (2 put), Charon, Diary Of Dreams, Therion/Garve Digger, Moonspell, Soulfly, Whitesnake, Blind Guardian, ima sigurno i joše neki koji sam nepravedno ispustila. Na Tool-u nažalost ni sam bila, još uvek čuvam neiskorišćenu kartu, bila sam bolesna pa nisam mogla da odem. :(

 

A bend koji bi volela da vidim je definitivno Lake of Tears, mada sumnjam da ću ih gledati kod nas. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...