Jump to content

Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?


LazaGNR

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

whitesnake, wasp, grave digger, therion x2, iron maiden, vision bleak, leaves eyes, blind guardian, kamelot x2, firewind, helloween, gamma ray, antimatter, marduk.. to od bendova i danny-ja od solo muzicara

 

krivo mi je sto sam propustio bendove, koje u to vreme, kad su dolazili, nisam toliko slusao, no dobro, ispravice se :)

 

:pivopije:

 

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Dakle malko update-ovana lista:

 

Iron Maiden

Helloween

Gamma Ray

Testament

Unleashed

Amorphis(sedeo sam sa strane ali gledao iako ne slusham ovaj bend)

Kaiser Chiefs(njih nikad nisam slushao niti sam hteo da idem al' dobio kartu pa ajde,ionako su bile zanimljive predgrupe)

 

Od domacih velikih bendova sam gledao:Riblju Chorbu,Bijelo Dugme,Alogia,Bombarder,Block Out(samo jednom a mogao sam josh jedno 3 puta :( ),Dzha ili Bu,Space Eater,Hatred,Forever Storm(da da meni poslednja 3 benda jesu velika), i plus gomile manjih bendova po svirkama.

 

U subotu se gleda Evergrey(jeeee) i u Septembru Nile/Grave/Belphegor,sve ostalo je samo mogucnost za sada.

 

Bendovi za koje sam ga ispushio:Finntroll,Judas Priest,Cavalera Conspiracy.

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Večeras je trebao da bude važan dodatak apdejtu, ali šta je tu je...

 

Deep Purple x2

Whitesnake

W.A.S.P.

Blind Guardian x2

Astral Doors

Evergrey (ako više sile ne sjebu nešto, biće x2 od subote)

Therion x2

Grave Digger

Sabaton

HammerFall

Krokus

Iron Maiden

Kamelot x2

Firewind

Leaves' Eyes

Blackmore's Night

Glenn Hughes

The Rolling Stones

Cynic

Gary Moore

Blaze Bayley

Devil's Slingshot

Helloween

Gamma Ray

Threshold

Rage

Pain of Salvation

Testament

Destruction

Amorphis

Vader

Obituary

Septic Flesh

Unleashed

Belphegor

Mark Knopfler

 

Još neke od predgrupa da pomenem: Stonegard, The Poodles, Lauren Harris, Gothien, The Answer, The Vision Bleak, Forever Slave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ovim redosledom...

Maidene,

Slayer,

Soulfly (2003. cini mi se da je to bio jedini strani metal koncert te godine, svi metalci dosli, Hala Sportova na Nbg-u),

Incantation,

Suffocation,

Exodus,

Tankard,

Kreator,

Cannibal Corpse,

Morbid Angel,

Rotting Christ,

Unleashed,

Testament,

Septic Flesh,

Dark Funeral,

Amorphis,

Vader,

Belphegor,

Behemoth,

Obituary,

Cynic,

Napalm Death;

Edited by Vajar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako kod mene stoje stvari. 3 omiljena benda su mi Iron Maiden, Aria i Judas Priest. Maidene sam već gledao (nadam se ovog leta ponovo), za Ariju ne gajim iluzije da će je neko dovesti kod nas, tako da mi je Judas Priest najveća želja i ujedno i najveća tuga što su sada otkazali. HammerFall, Helloween, Gamma Ray, Blind Guardian, W.A.S.P., Evergrey i Therion sam video, Nightwish ću za par dana. Za bendove kao što su Savatage, King Diamond, Grave Digger, Rage, Megadeth i Metallica mi niko nije kriv što ih nisam gledao iako su dolazili, možda će za nekoga od njih biti još prilike. Bio sam pogođen što su najavljivani, pa otkazani Scorpions, Saxon, Masterplan, Edguy, Avantasia, Lordi, Symphony X i InnerWish - neki od njih teško da će mi ikada biti dostupni. Već sam se pomirio da neću videti Queensryche, Dio (možda kao Heaven and Hell) i Alice Cooper-a, mada se još uvek nadam Manowar-u, Iced Earth i Doro Pesch, možda i Dream Theater, ili Stratovarius, ako napravi još koju turneju. Bilo bi lepo da ulovim i neki od manje popularnih bendova kod nas, kao što su Primal Fear, Axel Rudi Pell, Bloodbound...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledah Deep Purple, Europe, Edguy, Brainstorm, Trans-Siberian Orchestra, Shakru, Stratovarius, Hammerfall 2x, Krokus, Leaves' Eyes, Kamelot, Sonatu Arcticu 2x, Epicu, Ride The Sky, Helloween, Gamma Ray, Evergrey, Godivu i Royal Hunt ;)

 

a da ,i najtvis :)

Edited by Vangelis

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom da je tema "Propast metala u Srbiji" zatvorena a ova tema se bavi koncertima:

http://www.mtsmondo.com/news/world/text.php?vest=103385

Sve je lepo Branko rekao, samo je zaboravio da realna statistika ne moze da se pravi na YUM i njegovom sajtu, gde dolaze isti ljudi i pisu rec "idemo", iako ne idu. Niko od nas sto pise post, ne razmislja da ce neko to shvatiti zdravo - za gotovo, sto ne bi ni trebalo, naravno. Ja u srednjoj skoli nisam shvatao pojam n - tostrukog integrala, jer nam niko nije rekao da je iz toga proistekao trostruki, dvostruki i jednostruki. Kasnije sam to saznao. Verovatno i Branko ne shvata slicne stvari, a ne zeli da se "skoluje". Najlakse je slusati laskanja "bravo care, idemo, potpisujem, podrzavam scenu, idem samo da prodam majicu (kad treba da ode, shvati da ne moze da kupi majicu ponovo i ne ode) ....". Sto se mene tice neka prate reakcije na njihovim sajtovima, a ove malo drugacije, pomocu pristrasnih moderatora neka gase, njima se vraca. Sve najbolje organizatorima i naravno

idemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...