Jump to content

Flush


RNA

Recommended Posts

A, evo ga i Bejn! Lepo, lepo, ali za sliku ces obavezno uzeti onu na kojoj si se iskezio na probi, jel' da Ba - ne? icon_mrgreen.gif

Ma sve za tebe, mitre, čim naučim kako se stavlja slika! icon_mrgreen.gif Jel zakazano snimanje back vokala? Al' ćemo da se derendžamo! icon_rockdevil.gif Živele livade i poljane!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve za tebe, mitre, čim naučim kako se stavlja slika! icon_mrgreen.gif Jel zakazano snimanje back vokala? Al' ćemo da se derendžamo! icon_rockdevil.gif Živele livade i poljane!!!

О, да, заказано, богме, за суботу у два. icon_mrgreen.gif Тад би требало и да скрпимо семплове за Midnight Moon и Air force, тако да се видимо тамо у два.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па пази, Боле, није да не смем, али не би требало. Штекам се све до свирке неких ортака или наше свирке. Немам астму, али да сам један од оних који сваког петка иду у Филозоф, КСТ, СКЦ, или шта већ, ја бих одавно био на Дедињу, на клиници за респираторна обољења. Имао сам неке спазме на бронхијама, што је прошло, али НЕ СМЕ да се врати. Ипак, имам ја своје мере превенције, тако да је све ОК!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanjaaaaaaaaa!!! Kako sam prepreden, provalio sam te po rodjendanu! icon_da.gif Hvala na postu, srdačno otpozdravljam!!!

Ma kakva Vanja znas li ti koliko ljudi ima rodjenih 11-og oktobra biggrin.gif . Jel jos uvek vazi dogovor za disk koji trebas da mi das za koji mesec? icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel vi komentarisete o FLUSH-u ili se dopisujete svako za sebe

Ovaj Forum Je Za KRITIKE FLUSHAAAAaaaa LJUDI budi te realni........

as i was saying nisu tako losi ali bane treba jos malo da vezba duplu.....Manja ponekad Ispada sa tonalitetom ali verovatno zbog monitora,srki svira dobro kao i uvek

Broceta Je Uvek PREJAk....kao da svira sam u bendu....ne razmislja o drugima a i bas mu ima ga,ga,ga,ga Zvuk a ne normalan!!!!!

 

Pozzz

PA TI STVAAAAAAAAAARNO NISI NORMALAN!!!!!!!!!!! Zemlja je dole!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakva Vanja znas li ti koliko ljudi ima rodjenih 11-og oktobra biggrin.gif . Jel jos uvek vazi dogovor za disk koji trebas da mi das za koji mesec? icon_biggrin.gif

ma ne daju oni nikakve diskove MANGUPI!!! icon_smile.gificon_da.gif

to ti je ta fora....uzmi pa ga kupi!!!

 

 

E BANE SLIKU STAVLJAS TAKO STO ODES NA OPCIJE SVOG LOG-a

i ODES DA STAVIS AVATAR I BLA,BLA,BLA VIDECES TAMO POD OPCIJAMA icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hoću da budem u živele livade i poljane crew-u!!!  icon_mrgreen.gif

onda ubaci u potpis da si proud member i to je to icon_mrgreen.gif

 

a ovaj smiley biggreens.gif postujes tako sto stavis dve tacke : pa onda napises veseli pa opet stavis dve tacke :

pozdrav pivopije.gif

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa, ovako! Prvo, za disk dogovor važi! Drugo, ovaj, ne bih da vas razočaram, al' za sliku sam se samo šalio! Čim nađem neq zgodnu, učačkaću je! icon_da.gif I treće, hoću da budem u živele livade i poljane crew-u!!! icon_mrgreen.gif

pa da njoj ces da das zato sto je zensko......a nije ga ni zasluzila!!!!a ja koji sam svirao sa tobom???PIZDO

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggreens.gif URA, URA, UUUUURRAAA!!! Dobro, pero, dobićeš i ti disk! Da mi je samo znati ko će da ga kupi... Pa, dobro, Karlo, sto mu gromova!!! Stigo li si, čoveče! Ma, evo, sutra snimamo back vokale, učačkavamo efekte i ide na mixovanje... icon_cool.gif Poz tebi i celom space eateru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ја соломонско решење: не дај ником ништа, ни по бабу ни по стричевима, па ће сви лепо морати да купе албум да би га чули.

Јесте ли се нешто са неким договарали за издавање?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, RNA, kralju! Sviđa mi se tvoje rešenje! O izdavanju ništa nismo pregovarali, čekamo da se sve završi, pa da nosamo po kućama! Neće to pre septembra. Je li, postoji li demo masters još uvek? Kolko se ja sećam, vi bi trebali da svirate u finalu? Pozdrav Amy, dogovorićemo se za disk... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, Бејн, шта ти друго могу рећ'', него, ЗАВРШИСМО АЛБУМ!

Ех, да си само видео себе данас кад смо одслушали Midnight Moon... Право каже Броћко, СЕО СИ НА БУЉУ! Изгледао си као да си у том моменту потег'о најјачу травуљагу и одлутао у свет ливада и пољана. laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da njoj ces da das zato sto je zensko......a nije ga ni zasluzila!!!!a ja koji sam svirao sa tobom???PIZDO

Alo alo smiri strasti ok je to sto si ti svirao sa njim ali i ja sam mu valjda nesto znacila! biggrin.gif Usput izvini a sto ga nisam zasluzila ti si kao nesto mnogo bolji od mene pa si ga zasluzio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest', pesma je stvarno da padneš na bulju! Tako je tužna icon_cry.gif Anyway, hvala na čestitkama! I ti, izvesni Radivoj Petroviću, odkud znaš da ćemo izdati za Rock Express? Koliko sam ja skapiro Vladu Jeta, on je nama namenio PGP? icon_confused.gif

KOJA PESMA JE DA PADNES NA BULJU???

Jel znas ti Bene koje uopste Radivoj Petrovic???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest', pesma je stvarno da padneš na bulju! Tako je tužna icon_cry.gif Anyway, hvala na čestitkama! I ti, izvesni Radivoj Petroviću, odkud znaš da ćemo izdati za Rock Express? Koliko sam ja skapiro Vladu Jeta, on je nama namenio PGP? icon_confused.gif

Не знам ко је користио псеудоним Радивоја Петрвоића овог пута, али Раша је углавном Сале са 202, тако да верујем да је човек информисан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам ко је користио псеудоним Радивоја Петрвоића овог пута, али Раша је углавном Сале са 202, тако да верујем да је човек информисан.

Ima smisla! Šta god... Midnight moon (balada) je da padneš na bulju! Čoveče, još ne mogu da se opasuljim kako smo dobru pesmu napravili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...