Jump to content

Hitman 4-blood Money


Doug Bradley

Recommended Posts

Posle katastrofalnog Hitmana 3 u aprilu ove godine stizhe nam

Hitman4-Blood Money icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

Vishe informacija o igri i nekoliko screenova iz Hitmana 4:

 

 

http://www.hitman.com/index_uk.html

 

http://www.hitmanforum.com/special.php?sho...=name&order=asc

 

 

http://www.hitmanforum.com/special.php?show=hitman4dossier

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to mi reci brate!!!!!!!!!!! najjaca igra svih vremena dobija novi nastavak. ima da bude veselo kad izadje, bice sunjanja ali vala i violent.gif

Prva dva dela sam preshao milion puta znam ih napamet.

Trojku sam igrao jednom i nikad vishe pukeface.gif

Shto se tiche oruzhja prva dva dela sam preshao sa Beretom SD i FiberWire-om ostala oruzhja sam koristio u krajnjoj nuzhdi

E sad chetvorka ce imati neke nove fore shto se tiche i oruzhja i shunjanja i samog engina koji ce pokretati igru tako da sam pocheo da odbrojavam dane i vec sam sa strane ostavio blood money kad izadje da idem da je uzmem icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva dva dela sam preshao milion puta znam ih napamet.

Trojku sam igrao jednom i nikad vishe pukeface.gif

Shto se tiche oruzhja prva dva dela sam preshao sa Beretom SD i FiberWire-om ostala oruzhja sam koristio u krajnjoj nuzhdi

E sad chetvorka ce imati neke nove fore shto se tiche i oruzhja i shunjanja i samog engina koji ce pokretati igru tako da sam pocheo da odbrojavam dane i vec sam sa strane ostavio blood money kad izadje da idem da je uzmem icon_biggrin.gif

Ista stvar i kod mene!

Ej Doug ne vidi ti se slika u potpisu nego stoji krstic icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne igram puno igrice, ali HITMAN me je stvarno odusevio. Jos uvek se patim sa prvim delom, ostalo mi je jos dve misije, i cini mi se da je kec daleko tezi nego dvojka. Em sto od mape nemas neke velike pomoci, a i misije su teze. Ja sam morao par puta da se posluzim internetom da bi provalio kako da predjem.

Moram da nabavim i ostale delove, a pogotovu taj treci, neki kazu da je extra drugi kazu da je krs...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da nabavim i ostale delove, a pogotovu taj treci, neki kazu da je extra drugi kazu da je krs...

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Nikako ne igraj treci deo jer je nevidjeno sranje veruj mi Hitmana 1&2 sam preshao milion puta znam ih napamet u trojci se pola misija ponavlja iz prvog dela ali su uzhasno lake u odnosu na prvi deo jer je trojka radjena za konzole a ne za PC i zbog toga je ispala nevidjeni krsh osim toga u trojci se uopshte ne pominje drugi deo.Praktichno treci deo Hitmana je prvi deo za konzole

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!

Nikako ne igraj treci deo jer je nevidjeno sranje veruj mi Hitmana 1&2 sam preshao milion puta znam ih napamet u trojci se pola misija ponavlja iz prvog dela ali su uzhasno lake u odnosu na prvi deo jer je trojka radjena za konzole a ne za PC i zbog toga je ispala nevidjeni krsh osim toga u trojci se uopshte ne pominje drugi deo.Praktichno treci deo Hitmana je prvi deo za konzole

E pa ako je tako, onda ne vredi nabavljati...

 

Nego aj kad kazes da si presao toliko puta prvi deo, daj neku pomoc za The Setup nivo, jer meni se cini da to ne moze da se predje. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego aj kad kazes da si presao toliko puta prvi deo, daj neku pomoc za The Setup nivo, jer meni se cini da to ne moze da se predje. icon_biggrin.gif

Da pored onih nivoa u Kolumbiji jedan od najtezhih u igri

 

Prvi put kada sam prelazio igru trebalo mi je oko 2 sata jer su me oni specijalci razvalili e onda uzeo odecu od onog doktora koga ubijesh u onoj kancelariji i mozhesh slobodno da shetash pored specijalaca nece te prepoznati posle treba da nadjesh ong CIA agenta u nekoj od soba videcesh ga sedi na stolici pognute glave i da mu dash lek nakon toga treba samo da ga pratish jer ce ti on pokazati put za zadnji nivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim,stvarno....pored onakve jedinice....onakvih sjebanih nivoa u njoj....vi našli da pljujete trojku... no.gif Trojka uopšte nije krš. Kao i svaki deo Hitman-a do sada,zna da iznervira i ima svoje mane ali ipak...tehnički je najbolja a i nivoi,misije...nisu loši! (ne kao u prvom delu! Jebem ti džunglu da ti jebem!!!!) Dvojka je naravno,neprevaziđena i tu nema pomešanih mišljenja! icon_biggrin.gif

 

Dobar je ovo serijal ali može to i puno bolje da se uradi...ovako je....ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim,stvarno....pored onakve jedinice....onakvih sjebanih nivoa u njoj....vi našli da pljujete trojku... no.gif Trojka uopšte nije krš. Kao i svaki deo Hitman-a do sada,zna da iznervira i ima svoje mane ali ipak...tehnički je najbolja a i nivoi,misije...nisu loši! (ne kao u prvom delu! Jebem ti džunglu da ti jebem!!!!) Dvojka je naravno,neprevaziđena i tu nema pomešanih mišljenja! icon_biggrin.gif

 

Dobar je ovo serijal ali može to i puno bolje da se uradi...ovako je....ok.

Kojih sjebanih nivoa?O chemu ti prichash?

icon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo...misija kada moraš da uđeš u kolumbijsku bazu i ubiješ onog našmrkanog boss-a. Došlo mi da pronađem onoga ko je dizajnirao taj nivo i da ga ubijem u stilu 47-a. icon_smile.gif Ne,zaista...trojku su uradili da bi ispravili silne gluposti prvog dela. Dvojka je najbolja....za sada. Ali reci da je kec bolji od trojke.... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo...misija kada moraš da uđeš u kolumbijsku bazu i ubiješ onog našmrkanog boss-a. Došlo mi da pronađem onoga ko je dizajnirao taj nivo i da ga ubijem u stilu 47-a. icon_smile.gif Ne,zaista...trojku su uradili da bi ispravili silne gluposti prvog dela. Dvojka je najbolja....za sada. Ali reci da je kec bolji od trojke.... wallbash.gif

Naravno da je HITMAN 1 bolji po meni najbolji deo jeste da je tezhak ali u tome je i drazh igranja,

 

A kao shto sam rekao Hitman 3 je pravljen za konzole da bi se trzhishte proshirilo i zato se misije ponavljaju iz prvog dela i mnogo su loshije odradjene i mnogo su lakshe za prelazhenje.Hitmana 1 sam preshao za mesec i neshto dana dok sam Hitmana 3 preshao za manje od jednog dana

 

Shto se tiche te misije u Kolumbiji (Say Hello To My Little Friend) tog bossa mozhesh da ubijesh i bez toga da ulazish u kucu dovoljan ti je snajper a osim toga u kuci i nemash nishta pametno osim dva pisma i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma laganica je da ga ubijes i kad udjes u kucu, samo pobijes sve cuvare u kuci, sto je poprilicno lako, a Pabla gruvas sto brze mozes da bi on poceo da prica i ako si dovoljno brz nece ispaliti nijedan metak. A i toliko je nasnifan da ce tesko i da te pogodi. Meni je teze da pobijem snajperom one likove sto cuvaju laboratoriju nego da njega grunem.

Po mom misljenju, najtezi nivo je Lee Hong Assassination; e to je cimanje moj bato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, kec mi izgleda daleko tezi nego dvojka, sto se tice nivoa, jeste da na dvojci nisam igrao sve misije ali od onoga sto sam igrao mogu reci da je daleko lakse nego kec, kog predjoh po prvi put pre par minuta. icon_smile.gif

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta znam, meni je trebalo vise vremena da predjem Lee Honga nego da predjem tri misije u Kolumbiji, iako oni kolumbijci pucaju ko blesavi.

 

Dajte neke hubove za DC++ gde moze da se skine novi Hitman, ili recimo Max Payne.

Edited by Frankenchrist

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma laganica je da ga ubijes i kad udjes u kucu, samo pobijes sve cuvare u kuci, sto je poprilicno lako, a Pabla gruvas sto brze mozes da bi on poceo da prica i ako si dovoljno brz nece ispaliti nijedan metak. A i toliko je nasnifan da ce tesko i da te pogodi. Meni je teze da pobijem snajperom one likove sto cuvaju laboratoriju nego da njega grunem.

 

 

Izem ti ja to igranje Hitmana gde poubijaš sve živo na nivou. Najveće zadovoljsto je kada sve odradiš bez ispaljenog metka ili ako već mora sa jednim metkom bez ikakve frke i alarma. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...