Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Ta emo stvar je verovatno Gojku omiljena :P

 

Razlika između tebe i Gojka je u tome što je Gojko čuo album :P

 

A i dobra je pesma, bez zajebancije. Daleko od toga da je najbolja na albumu, ali mislim da je vrlo hrabar potez Andersa da mu ga onako da po clean vokalima.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu slobodno da kazem da je A sense of purpose, zilion puta bolji album od Come Clarity ( oh how i hated thee).

Dopada mi se sto je Anders otisao u clean vode, cenim da ni on ne moze da peva kao nekada, pa je i ovo logicno.

The Chosen Pessimist (emo pesma kako ste je vec nazvali) je prejebana, dopada mi se sto se vidi da su dosta eksperimentisali sa njom, i sto me uopste nije smorila, a nalazi se na polovini albuma (ako racunamo ove 3 bonus pesme).

Disconnected i sober and irrevelant za sada favoriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu slobodno da kazem da je A sense of purpose, zilion puta bolji album od Come Clarity ( oh how i hated thee).

 

Malo ga pretera! Come Clarity je fantastican album, ne znam sta ti smeta ali bas da je "zilion" puta gori...c c c.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim vas da ne ulazimo u tu raspravu. znaci MOLIM VAS!!

elem, dosao sam do polovine albuma, nisam ovih dana nesto u ovom fazonu, i alias je za sada najnaj, okrenuo sam je nekoliko puta, al polako, da sve cujem, pa stize disertacija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, i ja sam tek do pola albuma stigao (doduse jedno pet puta pa ga vac znam ok) pa je prerano ista komentarisati, osim da Come Clarity sigurno nije "zilion" puta gori. :)

 

i meni za sada Alias deluje najbolje...prija vec na prvo slusanje, a mislim da je melodija vokala verovatno najzrelija od svih IF pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mikki270 znas kako kazu ukusi su razliciti, jebiga jednostavno mi taj album uopste ne lezi, nekako mi je previse u nu fazonu (tako ga dozivljavam) a to ovom bendu bas i ne odgovara...

Mada opet da bi zgotivio neke albume, treba vremena, eto mozda je come clarity bas takav album.

 

umreo linak

 

http://www.shareonall.com/In_Flames-A_Sens...08-DQM_oegp.rar

 

 

Edited by Ultimate Bastich

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otpičio sam album 7-8 puta već i opšti utisak je sledeći - album je više nego dobar, ali ne bih mu mogao dati više od 8. Delight And Angers je trebalo izbaciti u potpunosti, a Alias takođe, sem onog fantastičnog instrumentala u sredini koji kao da je sa Subterraneana; ostatak pesme je gej do koske. The Chosen Pessimist mi je xtra, ima neki opičeni feeling. Sve u svemu, ne žalim para što sam dao na preorder svakako ;) Da su umesto Alias i D&A ubacili Eraser i Abnegation (a ove bacili na EP), dao bih albumu 9 bez razmišljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako: album je veoma dobar mada za sada mi nije bolji od CC..

najbolje pesme..hm..odavno prezvakana The Mirror's Truth, Alias, Sleepless Again, Condemned..

a The Chosen Pessimist je veoma tripozna i u nijednom trenutku nije dosadna..odlicna je za opushtanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mikki270 znas kako kazu ukusi su razliciti, jebiga jednostavno mi taj album uopste ne lezi, nekako mi je previse u nu fazonu (tako ga dozivljavam) a to ovom bendu bas i ne odgovara...

Mada opet da bi zgotivio neke albume, treba vremena, eto mozda je come clarity bas takav album.

 

 

ok, samo sto ne vidim neku veliku razliku izmedju ova dva poslednja albuma, cak mi je CC nekako tvrdji i direktniji kako se neko vec lepo izrazio. Ne znam samo sta je to kod njega vise nu nego kod ovog novog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...