Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Najslabiji album, ali je Daniel istetovirao naslovnu na ledja :D

 

Engelin kao tu neshto svira, postao je ravnopravan chlan benda, ali ga nema nigde u procesu pravljenja pesama i snimanja istih, a mislim da bi itekako doprineo. Onaj njegov "Engel"" je bes. Hvala Talviju ili onome ko je ostavio linkove za albume :haha:

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prošli put su bili, sad mi i nije žao što neće doći, ko će da da 2500 din da sluša pesme sa asop i sa novog albuma, no thanks.

 

Neće doći jer ih nitko nijue zvao.

 

Zadnji su puta u ZG skupili 1600 ljudi, a i sada će ovo biti rasprodano.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze to ima sa onim što sam ja rekao. Sem očito što nabijaš u nos kako je zg awesome i bolji od bga.

Pa to je jedino sto Pavao ovde radi...obavesti o nekom koncertu,nabroji koliko su puta dolazili ranije dolazili u Hrvatsku,onda pocne da uporedjuje te nastupe sa nastupima nekih drugih bendova,cisto da bi spomenuo kako su i oni dolazili u Hrvatsku...i onda na kraju nabroji sve ikada sto ima u Zagrebu u narednom periodu. Klasicna patkometrija,u fazonu bolji smo od vas.

Medjutim kad neko na cmar-netu otvori temu za koncert u Srbiji,koji nema u Hrvatskoj,on to popljuje u fazonu da je to daleko i da su mnogo blize Grac,Ljubljana,Trevizo ili sta vec,kao da svi Hrvati zive u Zagrebu i da ih nema u Slavoniji,a njima je naravno Bg blizi od Zagreba. Uglavnom,mnogo je licemeran lik.

 

Nama je u Srbiji mnogo bolja opcija za koncerte Budimpesta,karta za voz je mnogo jeftinija,ali nisam video da mu to neko nabija na nos kad otvara sve te teme za koncerte u Zagrebu. Uglavnom,mator je lik,a ponasa se kao najveci klinac i smara.

Edited by Defunctus
  • Upvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...