Jump to content

In Flames


Recommended Posts

ljudi IF je jedan od koncertno najjacih metal bandova danasnjice. sad je sve to zapakovano i ispolirano do perfekcije. naravno, sve to ima i svoj danak: naime u kavarni su letos sve one lepe teme sto klavijaturne, ali i gitarske, isle sa matrice. gitare sviraju skoro iskljucivo rifove i razlaganja, da ne bude posle razocaranje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi IF je jedan od koncertno najjacih metal bandova danasnjice.

 

Ovo je jebeno istinito! Gledao ih ljetos na Metalcampu, mi ekipa smo odvalili od dobrote...Perfektan nastup, sve perfektno. Dosta pirotehnike koristeno, na kraju koncerta i vatromet za raju...Ludnica! Jedan od tri najbolja koncerta kampa za mene...

 

A Soilwork je isto prica za sebe,...lol...Neko mi je u wall of deathu na njima otkinuo pirs s obrve, ja prvi red standardno zauzeo, ne sjecam se ni pada ni nicega kolko sam zgazen od cuge i svacega bio...Da mi tadasnja kupljenka nije pocela vrsitat kad me vidjela, mislim da ne bih ni skonto do kraja kampa da sam unakazen... :/ yeah, the price of r'n'r :)

Svejedno, oderali su isto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Chosen Pessimist

I'm The Highway

Vanishing Light

The Mirror's Truth

Zombie Inc.

The Hive

Satellites and Astronauts

System

Alias

Pinball Map

Delight and Angers

Move Through Me

Colony

Cloud Connected

Dead God In Me / The Jester Race / Behind Space

My Sweet Shadow

Come Clarity

Sleepless Again

The Quiet Place

Only For the Weak

Trigger

Take This Life

 

Setlista iz proshle godine...Generalno nije losha, forsiraju dobre pesme sa novog albuma, i ako vako bude i kod nas necu se buniti, ali bash bih voleo da u listu ubace i Ordinary Story.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebao vas Wall of Death, nepostoji retardrianije stvari od te(mozda eto Hardcore ples), ali tu i oni koji nece da uchestvuju su primorani.

nemas pojma :P

 

samo je pitanje, do you have what it takes :D

Tu se vidi da li si musko ili bosko :D

:da::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupljenka-verenica je tako?

koja bila set lista ako se secas :):):)

 

Ne zaboga :lol: ne, ne, ne.

Kupljenka=cura s kojom si se pokupio i zabrijes onak.

 

Setliste se ne sjecam, jebiga, bili uglavnom svi hitovi plus pravo puno stvari sa ovog zadnjeg albuma (I'm the Highway, Mirror's Thruth, etc.). E i da, na pola seta je pregorilo pojacalo. Anders opusteno u prekidu poceo da se zajebava, prica s ljudima iz publike-iz prvih redova, normala... Profesionalci jebiga.. :muzicar:

 

 

E i da, wall of deathovi su havarija! Nema vece ljepote nego onak pijan i nabrijan stat u prvi red i na tri oleeeee..... :twisted:

A mosh dancing je isto kul, ja to radim, sta sam sad debil? :(

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i da, wall of deathovi su havarija! Nema vece ljepote nego onak pijan i nabrijan stat u prvi red i na tri oleeeee..... :twisted:

A mosh dancing je isto kul, ja to radim, sta sam sad debil? :(

 

Pa ono ako te nepoznajem , i vidim kako mashesh rukama i nogama u prazan prostor i vatash se sa likovima u wall of death, da mogu da pomislim da si debil. Ja verujem da ti ljudi koji zapocinju te mosh pitove zapravo nisu tu doshli zbog muzike, nego vec samo da izbiju nepotrebnu energiju iz sebe i chekaju prvi dzdzdz da to urade. Na Morbidima nisam mogao lepo da cujem prve dve pesme jel je pochela masovna sutka oko mene.

 

Ako vam je stvarno to tolko drago da radite ti wall of death, mosh pit, sutke etc. vi idite na sami kraj prostora gde se nalazi publika i tamo do mile volje se vatajte , i onako niste doshli zbog muzike pa nemoze da vas brine malo dalji zvuk. A oni koji su doshli da uzivaju na koncertu prepustite im prve redove i distancu od vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...