Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest IN THE NAME OF GUUUZ

mala digresija

 

1.kako ćemo mi koji imamo fan pit ulaznice biti tretirani u pogledu vremena ulaska, prostora gde ćamo biti, mrdanja po hali etc?

 

2. da li postoji razlika između ulaznica, jer ako je to samo u 'Fan Pit', to može svaka budala sa štampačem da prepravi - jelte?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koga briga...ovako imamo 2 sjajna benda...

 

Nego, jedna od misterija je razresena...ako je iko nagadjao ko je napisao sta, sad ima priliku da proveri odgovore...ja imam 2 greske :)

 

1. Crack The Riddle (Intro) (M: Deris - Weikath - Grosskopf - Gerstner - Loble / L: Deris)

2. Kill It (M&L: Deris)

3. The Saints (M&L: Weikath)

4. As Long As I Fall (M&L: Deris)

5. Paint A New World (M: Gerstner/ L: Gerstner - Weikath)

6. Final Fortune (M&L: Grosskopf)

7. The Bells Of The 7 Hells (M&L: Deris)

8. Fallen To Pieces (M&L: Deris)

9. I.M.E. (M&L: Deris)

10. Can Do It (M&L: Weikath)

11. Dreambound (M: Gerstner / L: Gerstner - Weikath)

12. Heaven Tells No Lies (M&L: Grosskopf)

 

CD 2 (Bonus Disc):

 

1. Find My Freedom (Japan Bonus Track) (M&L: Grosskopf)

2. We Unite (Bonus track) (M&L: Grosskopf)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koga briga...ovako imamo 2 sjajna benda...

 

Nego, jedna od misterija je razresena...ako je iko nagadjao ko je napisao sta, sad ima priliku da proveri odgovore...ja imam 2 greske :)

 

1. Crack The Riddle (Intro) (M: Deris - Weikath - Grosskopf - Gerstner - Loble / L: Deris)

2. Kill It (M&L: Deris)

3. The Saints (M&L: Weikath)

4. As Long As I Fall (M&L: Deris)

5. Paint A New World (M: Gerstner/ L: Gerstner - Weikath)

6. Final Fortune (M&L: Grosskopf)

7. The Bells Of The 7 Hells (M&L: Deris)

8. Fallen To Pieces (M&L: Deris)

9. I.M.E. (M&L: Deris)

10. Can Do It (M&L: Weikath)

11. Dreambound (M: Gerstner / L: Gerstner - Weikath)

12. Heaven Tells No Lies (M&L: Grosskopf)

 

CD 2 (Bonus Disc):

 

1. Find My Freedom (Japan Bonus Track) (M&L: Grosskopf)

2. We Unite (Bonus track) (M&L: Grosskopf)

 

Ja sam imao apr pretpostavki u "the review":

 

"The Saints" je, kapiram po naslovu i refrenu, Weikievo delo. Male su shanse da greshim, mozda pisao zajedno sa nekim, ali ovo smrdi na njega samo tako.
- pogodak

 

Druga pesma za koju mogu da se kladim da je Weiki je "Can Do It", 'ajde zbog strukture i feelinga, nego i zbog uberkreativnog naslova, po chemu Weiki me odushevljava iz albuma u album (Do you feel good, do you know what you're fighting for, a ak se ne varam i "Get it up" je njegova...)
- pogodak!

 

zivo me zanima ko je napisao "Kill it", dajem pare bash na Andia, koga bih takodjer okrivio za "dreambound", no ko zna.
- jedan pogodak, jedan promashaj!

 

"Heaven Tells No Lies"(Grosskopf?)...
- pogodak! : )

 

 

I da, cenim da sam rekao pre da je Andieva skoro cela ona trilogija u sredini, al zato nikad ne bih rekao da je "Final Fortune" Grosskopfova, hehe, do jaja. I da, svi su naravno pogodili chiji su b-sideovi :) :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najzad stigoh da preslušam album... i to 3 puta zaredom, što se meni jaaaaako retko dešava! Zaista je odličan, nemam zamerki ni na šta za sad, stvari koje su mi se za nijansu istakle posle ta 3 slušanja su Kill it i As Long As I Fall, ali, kažem, samo za nijansu, pošto mi se sve jako sviđaju! Zaista odličan album, daleko iznad mojih očekivanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma salio sam se...Poredjenje je smesno.

 

Keeper III je najbolji album koji je Helloween napravio. Posle svih pokusaja, konacno im je uspelo da prevazidju I i II...To je njihov Magnum Opus, prva pesma sa albuma je savrsenstvo, pravi masterpiece i tesko da ce slicno uspeti da ikada ponove...Nema ni potrebe, ispunili su cilj, sto se da zapaziti na novom albumu, koji je, kako vec napisah, dobar, ali ima mnogo opusteniju atmosferu neg prethodni...Ne mislim da je blazi, naprotiv, ali, jednostavno, mnogo manje je komplikovan od prethodnika i nije pravljen sa toliko posvecenosti. E sad, naravno, to neko vise voli...Kao sto rece Black Desire : "???Ima nas raznih???" :lol: Ostaje da cujem bonus pesme, pa da izvrsim potpuno korektno poredjenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Ride The Sky - wacken, Stormwarrior feat. Kai Hansen

http://www.youtube.com/watch?v=9Gax1qn5ZXY - Victim Of Fate zavrsnica - magic circle fest

i, frubijeva pesma :)http://www.youtube.com/watch?v=njfTEi4lcMw isto sa ovog gore festa...

 

Sta reci, chudno videti Kaia bez gitare, ali ovde se takodje vidi koliko je on jak frontmen..i da niko ne moze da peva tako mocno RtS kao on!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...