Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aко не буде неког ваљаног death ил' black метала у новембру, можда и одем са вама на концерт, ал' да стојим или седим скроз назад и пијуцкам нешто..

 

ЕДИТ: Сад видех да је то субота, што ће рећи да су мале шансе да се појавим..

Edited by Директор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aко не буде неког ваљаног death ил' black метала у новембру, можда и одем са вама на концерт, ал' да стојим или седим скроз назад и пијуцкам нешто..

 

ЕДИТ: Сад видех да је то субота, што ће рећи да су мале шансе да се појавим..

 

Mene ces dovoljno da iznedis ako uospte na Watain odesh, a kamoli na ovo sto uopste i ne slushash :)

 

Hm, pa zar ti nije lakshe poshto je subota? No i nebitno...cause I can do it..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laki: Svakako - Helloween je i poznat bio po tim oscilacijama pa je tako nekima The Dark Ride super, drugima sve osim prva dva Keepra + Oath ne valja itd itd, ali meni nije jasna jedna druga stvar - polazim od toga da imamo sličnu definiciju Helloweena i onda mi nije jasno šta ti je to toliko ogavno na Rabitsima? Ja tamo na silu kad bih morao neke pesme da izbacim, izbacio bih samo 3 (Don't Stop Being Crazy, Back Against the Wall i Nothing to Say)

Jebiga...

 

Slusam bend nekih 10 godina. Gledao sam ih dva puta uzivo. Pratio svaki period rada, i svaki mi je bio odlican (sa gore-dole oscilacijama, ali podnosljivim). I realno, sve posle Time of the Oath, ne racunajuci Keeper 3, mi se ne svidja. Dark Ride, Rabbit... uopste takav zvuk i pesme... ne. Sta ja sad tu mogu?

 

Walls of Jericho, Keeper 1, 2, neke pesme sa Pink Bubbles, neke pesme sa Chameleon, ceo Master of the Rings (kao najbolji iz Andi ere) i Time of the Oath... potom Keeper The Legacy, sasvim pristojan album.

 

Nema potrebe da se sad svi ovuda prepucavamo kome sta valja, a sta ne. Ne slusam bend od juce, i valjda znam sta mi odgovara u muzici, a sta ne. Ne govorim jos nista za ovaj novi, jer kao sto rekoh, cuo sam ga tek dva puta, ali izjave tipa: "vrh album, savrseno, strasno, najbolji" bla, bla, nakon TEK jednog dana slusanja od strane pojedinaca na ovoj temi u najmanju ruku su smesne, ili decije, da budem precizniji. Cujemo se kroz koju godinu, tek tad se pravi sud moze dati, i toliki hvalospevi biti opravdani.

 

Nemam nameru nikoga da vredjam ili napadam, naravno, ko je odusevljen - samo napred :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpis ti sve vec i veci : )

 

hehe, nego bre, razmusljam sad koliko je moguce da koncert pocne sa Kill It, kako li Andi moze to da otpeva uzivo.....

 

I to spominjah takodje u the review....ne znam, ja iskreno cenim da tesko da ono ponovi k'o na albumu, especially svako veche. Ali ako vec oce da peva "Halloween" svako veche, onda sto da ne i Kill It... Ma zna Andi sta radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...