Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jes ja se bas cesto domognem vise od pola sata neta da mogu da gledam tudje potpise...hahaha...jel ces da saljes disk skoro...bas me zanimaju novi HammerFall i live Helloween?

 

Pa bre javi se na prokleti mail, znas koji je! A i ne mi jasno sto mi za HF ne rece da ti narezem disk..

 

 

Imam ja Helloween snimak sa RTSa takodjer :) PBGA period..to je inace tv snimak nemacki neki..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji power metal bend, iako nije samo pwer, već i speed, heavy i progressive. Više volim fazu sa Derisom, nego sa Kiske-om, posebno period 1994-2000. Najbolji album The Time of the Oath, a zatim Dark Ride. Najbolje pesme: I Want Out, Why, Wake Up the Mountain, Power, Mirror, Mirror, If I Could Fly i druge, a meni se posebno sviđaju Derisove balade In the Middle of a Heartbeat, Forever and One, Don't Stop Being Crazy i Light the Universe. Jako sam se razočarao kad su otkazali koncert pre godinu i nešto dana. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najjache je shto su na toj turneji prodavali nikada bolju i nikada lepshu majicu benda,a ja budala ne htedoh da kupim na koncertima jer sam shtekao svaki dinar kako bih imao shta da jedem dok sam se vukao po turneji i bio sam u fazonu da cju je uzeti u Bgu...kad ono....shipak :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao ja...nije loshe ... shta znam...klasichna Legacy lista,publika skroz ok,milion ljudi u Brazilu,malo sminkan zvuk i to je to...vishe bi mi se svidelo da su radili po jednu pesmu sa vishe koncerata nego ovako,ali ok...dobar dvd za odmaranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da smo vec negde raspravljali o tome i da smo se slozili da je daleko iskrenije staviti ceo jedna koncert sa jednog mesta, nego lickati i birati koja je pesma gde najbolje ispala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledah ceo koncert....nista specijalno !! Kao sto rece Elldamar dobar dvd za odmaranje !!

 

 

Solidna lista....odusevilo me je to sto sam prvi put cuo I want out uzivo (dobro zvuci...kako li je tek s' originalnom postavom) !! Sascha Gerstner vrlo dobro svira, mada moram reci ni blizu Grapow-u !! Dosta solaza je preuzeo Weikath,sto je i logicno....za pravo cudo skoro da nije pusio pljugu !! Deris, kao i na High Live, se ponekad izmotava...ali na nivou!! Ne mogu reci da sam razocaran bubnjarem (Daniel Loeble, ako se ne varam), ali najmanji utisak je na mene ostavio!! Covek jednostavno svira skolski (kao i na albumu) sto je dobro (imao je dosta glupu solazu)...mada vise volim kada se ubaci na nekim sporim mestima dupli bas (na High Live ... Uli u pesmi Power... zvuci extra) !! Grosskopf....savrsen!!

 

 

Sve u svemu....DVD vredan da se nadje u kolekciji !! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, nakon Inga i Ulija ne znam koga bi mogli da dovedu, a da bude dostajna zamena.

Ponavljam, trebali su da nagovaraju Mikija Dija da im se priljuci, kad im je vec snimao ceo "Rabbit...".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...